+ Reply to Thread
Page 73 of 78 FirstFirst ... 23 63 71 72 73 74 75 ... LastLast
Results 1,441 to 1,460 of 1548

Thread: Useri neseriosi pe aria de Publicitate !

  1. #1441 SP
    Member party_man's Avatar
    Ar fi bine de pus in regulament aspectul...ca sa nu apara unii sa zica ca s-au razgandit...

  2. #1442 SP
    Member PayPerView's Avatar
    Pai zi mi ce am facut cu rea intentie?

  3. #1443 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Acordare rating fara motiv, se putea gestiona si altfel situatia (vezi cazul lui Alexandru de mai sus)

  4. #1444 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    O mizerie de acest gen am pățit și eu anul trecut cu userul PPV, nu am acordat negativ sau neutru, dar cu siguranță îl voi evita. Nu suport oamenii fără cuvânt. Am primit și eu oferte mai bune din partea unora, dar am apucat să promit. Mă bucur când văd ca mai sunt și oameni serioși pe acest forum, mă bucur că există acest topic.

  5. #1445 SP
    Junior Member waterpuma's Avatar
    Am si eu o problema: userul clovnusor mia dat un feedback negativ,desi eu nici macar nu aveam un thread pentru gta 5.El postase un anunt in care specifica ca doreste sa achizitioneze gta 5si eu m-am oferit prin PM sa il dau,dar nu am avut cand sa i-l trimit ,fiind foarte ocupat.Nu mi-am luat un angajament fata de el si i-am spus la telefon ca s-ar putea sa nu mai am cand sa trimit jocul.Ma simt foarte nedreptatit si as vrea sa stiu cum pot face ca sa se stearga acel feedback negativ.

  6. #1446 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Nu iti face griji, se va rezolva. Citeste ultimele ~ 10 postari din acest thread.

  7. #1447 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    O mizerie de acest gen am pățit și eu anul trecut cu userul PPV, nu am acordat negativ sau neutru, dar cu siguranță îl voi evita.
    BLAST FROM THE PAST: Daca tot e Thanksgiving, sa nu uitam sa fim recunoscatori pentru acest thread http://www.consolegames.ro/forum/f90...mb-jocuri-ps4/. Dumnezeule, cat de bun a fost!

  8. #1448 SP
    Member florent's Avatar
    Rog adminii sa nu uite de banarea permanenta a userului kaiac , povestea e in paginile anterioare , am incercat sa-l contactez sa-mi achite o suma ca despagubire , insa cinstea nu e calitate a romanilor , mai ales a acelor din Drobeta Turnu Severin ( scuze altor forumisti insa numai de tepari am avut parte din orasul ala ) . Daca e cineva din DTS poate ii face o vizita pustiului

  9. #1449 SP
    Member razu's Avatar

    Useri neseriosi pe aria de Publicitate !

    user Liviu_v

    am vb luni seara cu el pt jocurile de ps vita. marti imi trimite urmatorul mesaj:



    vb si marti cu el, inteleg ca vrea sa i dau mai multi bani mai adaug 50 de lei la pret - el e de acord si spune ca merge la
    posta sa mi le trimita. pana vineri nu mai aud de el.

    ieri il sun si nu raspunde toate ziua, astazi dimineata il sun si-mi trimite alt mesaj: Nu. Nu le mai dau

    comentariile sunt de prisos. va sfatuiesc sa nu l mai luati in serios - e un pusti care a pus mana pe telefonul lui taica su...

    +40 (755) 834 758, ca sa l recunoasteti pe alte forumuri.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #1450 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    user Vanea

    Colet neridicat , tranzactie facuta pe OLX (insa mi-a lasat contul de pe consolegames pt o minima siguranta , de aici si feedback-ul negativ)
    Nr.telefon 0725614613 (se pare ca mai are si 0724437366) Lupeni (Hunedoara).

    I-am lasat mesaje pe telefon , am incercat si pe OLX (sunt citite) , greseala nu e , problemele sunt neinteresante...doar nesimtire!

    LE ..Am uitat numele.. Vanea Marian Andrei

  11. #1451 SP
    Member party_man's Avatar
    Na o mai patesc si usile de biserica...

  12. #1452 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    n-am inteles rostul postarii..poate imi spui continuarea pe pm

  13. #1453 SP
    Member party_man's Avatar
    Quote Originally Posted by Drag05azs View Post
    n-am inteles rostul postarii..poate imi spui continuarea pe pm
    Cand tu esti neserios, nu ai curaj sa te "lauzi" pe aici. Stii foarte bine la ce ma refer. Acum ceva vreme mi-ai propus sa-mi trimiti o consola si a ramas asa, te-ai ferit sa-mi rapsunzi la mesaje, desi erai foarte activ pe forum, apoi ai vandut-o dupa vreo luna altcuiva...la asta ma refer, desigur ca pentru tine nu e ceva de luat in seama...

  14. #1454 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    asta era...imi cer scuze domnu' party man ...imi pare rau ca nu mai gasesc mesajele , oricum bani si timp nu cred ca ai pierdut din cauza mea ...

    banuiesc ca pretul oferit era unul corect...

  15. #1455 SP
    Member party_man's Avatar
    tu mi-ai facut oferta, am fost de acord si apoi ai devenit "serios", te-ai dat la fund o vreme si vandut-o cu aceeasi suma dupa vreo luna, asa ca, in locul tau nu as dezvolta subiectul ca sunteti multe fecioare pe aici care nu suportati nimic, dar cand o comiteti voi, stati pititi...

  16. #1456 SP
    Junior Member kaiac's Avatar
    Ti-am zis si ma repet o sa iti pun banii pe cont cand o sa am,daca acceptai de cand am vorbit la telefon aveai demult banii pe cont dar nu ai vrut.
    Daca este un user serios din drobeta si vrea sa ma cunoasca nr meu este 0728278089 Dogaru Daniel sa vada ca nu sunt teparul care zice domnul florent il rog sa ma sune.
    Domnu Florent nu mai generaliza si nu ii mai face tepari pe cei din drobeta ca din pacate nu este chiar asa zici dumneata,in decurs de cateva luni o sa iti pun banii pe cont dar acum nu am de unde sa iti dau?
    Daca sunt un tepar ordinar cum ma faci dumneata si pe toti din drobeta nu cred puteam face calificativele pe care le am(tu nici nu prea ai calificative) dar nu conteaza asta,num bine sanatate.

  17. #1457 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    ma dau frate fecioara , imi permit ... nu stau sa dezvolt aici alte patanii in care am fost mai mult decat serios , probabil nu am suportat gandul sa dau consola unui "samsar" serios. Cu alte cuvinte , te-am lezat/deranjat , lasa aici un post cu mesajele , un negativ la feedback si am terminat discutia.

  18. #1458 SP
    Member andreiaka's Avatar

    Useri neseriosi pe aria de Publicitate !

    Bad post


    Sent from Xbox Dashboard

  19. #1459 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Drag05azs View Post
    un negativ la feedback si am terminat discutia.
    Neutru. Pentru colet netrimis se da neutru, nu negativ.

  20. #1460 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    lasa-l sa dea ce vrea el , imi asum si trebuie sa ii dau crezare pt ca nu imi mai aduc aminte exact cum a fost si ce am promis , cert e ca Ps3-ul nu l-am vandut , l-am schimbat cu un Xbox360.
    Pana la urma daca e cazul , achit si diferenta de "curs".

+ Reply to Thread
Page 73 of 78 FirstFirst ... 23 63 71 72 73 74 75 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts