+ Reply to Thread
Page 20 of 58 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 ... LastLast
Results 381 to 400 of 1149

Thread: Probleme Site?

  1. #381 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Merdiso View Post
    Ma refer la faptul ca marginile browserului sunt negre, formul este "centrat" dar nu este incadrat pe toata latimea display-ului.
    Poate ca asa era si inainte, dar tot mi se pare ceva ciudat cand intru pe site/forum, parca textele par mai inghesuite.
    Probabil ca o fi de la font, stiu eu ....
    Mai verificam... Mai lucram, mai modificam... trebuie sa-l rezolvam
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Ala e un text pe care-l vad doar eu, celalat user si moderatorul. Additional comment nu-l vad ceilalti utilizatori. Deci cu ce ma ajuta faptul ca scriu acolo detalii de bine despre cum a decurs tranzactia cand alti useri nu pot vedea.
    Man, cred ca vorbim despre lucruri diferite. Sari cu un screenshot si arata-mi exact despre care comment vorbesti

    Dealtfel, asta recomand tuturor... cand aveti o problema undeva, puneti si un screenshot si mazgaliti ceva acolo in zona unde e buba... ca-mi faceti viata mult mai usoara. Thx

  2. #382 SP
    Member Moromete's Avatar
    Quote Originally Posted by emanuel View Post
    ok, am si eu o problema. Cand intru pe site, site-ul e teribil de lat - pe tot ecranul imi apare poll-ul. Stiti cumva ce pot face ? Ma chinui sa pun o imagine, dar nici upload=ul nu merge.
    ...in stanga jos inchide toate "sagetile" alea..la categorii...in special Online Users

    ---------- Post added at 04:58 PM ---------- Previous post was at 04:43 PM ----------

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Well, aveti acum si style-ul dark, pe langa cel light. Sorry, stiu ca sunt ambele pline de bugs... dar cam atat am reusit sa fac dupa 5 ore de somn in 4 zile. Keep the bug reports coming. Ma voi ocupa de toate... rand pe rand. Bine ca macar nu mai trebuie sa-mi arda retina albul acela
    Multumesc pentru tot ce ai facut pentru acest site!

  3. #383 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post

    Man, cred ca vorbim despre lucruri diferite. Sari cu un screenshot si arata-mi exact despre care comment vorbesti

    Dealtfel, asta recomand tuturor... cand aveti o problema undeva, puneti si un screenshot si mazgaliti ceva acolo in zona unde e buba... ca-mi faceti viata mult mai usoara. Thx
    Am pus atasament in postul de mai sus. Apasasem pe edit sa pun screenshot dar m-am luat cu treaba si pana am dat submit tu deja ai raspuns

  4. #384 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Am pus atasament in postul de mai sus. Apasasem pe edit sa pun screenshot dar m-am luat cu treaba si pana am dat submit tu deja ai raspuns
    OK. De-acum inainte este optional sa pui si acele comments... desi ele nu strica in sine

  5. #385 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am observat ca lipseste functia de atasare de documente la quick reply. Inainte aveam un si la quick reply

  6. #386 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    In profil, la About Me, cand vrei sa modifici ceva nu prea se vad butoanele pentru ca sunt gri inchis.
    Si vad ca si cand vrei sa pui un attachment nu se vad butoanele cand dai Add Files, pentru ca si scrisul si fundalul sunt aceeasi culoare. ( la asta nu am mai facut poza)

  7. #387 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Ma "lipesc" si eu de postul lui paunstefan: tot la profil, daca este selectat "dark style" textele din stanga (nume utilizator, send message, send email) sunt de culoare albastra iar custom title-ul este rosu. Daca selectezi "light style" pagina de profil ramane tot "dark" ca si tema, dar fonturile sunt si ele intunecate (cum am scris aici)

  8. #388 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    scuze de insistenta, dar "new posts without bazar" e o necesitate . jur ca nu pot sa citesc forumul si nu cred ca sunt singurul. stiu ca ai multe pe cap

  9. #389 SP
    Member Mircea's Avatar
    Am mai gasit probleme de afisare la statistici...

  10. #390 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    OK. De-acum inainte este optional sa pui si acele comments... desi ele nu strica in sine
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    In profil, la About Me, cand vrei sa modifici ceva nu prea se vad butoanele pentru ca sunt gri inchis.
    Si vad ca si cand vrei sa pui un attachment nu se vad butoanele cand dai Add Files, pentru ca si scrisul si fundalul sunt aceeasi culoare. ( la asta nu am mai facut poza)
    Fixed!

    ---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:21 PM ----------

    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    Ma "lipesc" si eu de postul lui paunstefan: tot la profil, daca este selectat "dark style" textele din stanga (nume utilizator, send message, send email) sunt de culoare albastra iar custom title-ul este rosu. Daca selectezi "light style" pagina de profil ramane tot "dark" ca si tema, dar fonturile sunt si ele intunecate (cum am scris aici)
    Din cate stiu reparasem asta. Acum daca mergi in Profile tot asa se vede (pe dark style ma refer)? Da si un CTRL+F5 de siguranta... sau empty cache.
    Pe light style la mine apare ok... posteaza un screenshot te rog sa vad exact care este problema. Thx.

    ---------- Post added at 10:23 PM ---------- Previous post was at 10:23 PM ----------

    Quote Originally Posted by Mircea View Post
    Am mai gasit probleme de afisare la statistici...
    Ne poti spune si ce probleme ai gasit?

  11. #391 SP
    Member Mircea's Avatar
    Attachment 114983Ciudat scrisul si culoarea

  12. #392 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Totul in regula acum, thanks!

  13. #393 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Cand scriu ceva la Title sau la iTrade, totul e negruAttachment 114985

  14. #394 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  15. #395 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Fa ceva, daca poti si ai timp, si cu sistemul de attach. Mi se pare mult prea complicat sa pui o imagine si mi se pare foarte aiurea ca nu mai poti pune imagini din URL. Trebe sa le salvezi pe hdd si abea de acolo. E prea multa munca pentru cateva imagini...

  16. #396 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Dai direct pe insert image si o pune ca atasament si poti pune in modul asta si din URL

  17. #397 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    scuze de insistenta, dar "new posts without bazar" e o necesitate . jur ca nu pot sa citesc forumul si nu cred ca sunt singurul. stiu ca ai multe pe cap
    Enjoy! E in Quick Links

  18. #398 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Bad post.

  19. #399 SP
    Member Mircea's Avatar

  20. #400 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Acum apare si la ignored users in ton cu tema, va multumesc.

+ Reply to Thread
Page 20 of 58 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ajutor site By AlexG in forum Software
    Replies: 5 Last Post: 21-03-2015, 04:02
  2. Site jocuri Wii U By Zadawn in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 9 Last Post: 13-04-2014, 03:15
  3. Site, firma pentru afisare site online By throne in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 12-03-2014, 15:00
  4. Rezolutia site-ului! By mark in forum Help Desk
    Replies: 5 Last Post: 08-12-2008, 00:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts