+ Reply to Thread
Page 28 of 58 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 ... LastLast
Results 541 to 560 of 1149

Thread: Probleme Site?

  1. #541 SP
    Party Rocking! Razviii123's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    IE8, 1920x1080.
    Dar acum iar pare ok, aseara as putea jura ca era mai mic fontul. O sa fac un print screen acum pe un thread si daca mai apare problema mai fac si atunci un print screen si le compar.
    Mie la thanks mi se par ca s-a schimbat, nu la buton ci unde apare de la cine ai primit, parca era mai mare inainte....

  2. #542 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    O chestie destul de utila care vad ca nu mai apare acum, era o bara care demarca posturile in mom. in care se selcta Previous visit except bazar, crezi ca se mai poate introduce ?

  3. #543 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Razviii123 View Post
    Mie la thanks mi se par ca s-a schimbat, nu la buton ci unde apare de la cine ai primit, parca era mai mare inainte....
    Da, fonturile de la Thanks s-au micsorat. Si scos timestamp-ul de pe ele. Nu de alta, dar erau posturi in care era mai lunga zona de Thanks-uri decat postul in sine... And that's bad...
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    O chestie destul de utila care vad ca nu mai apare acum, era o bara care demarca posturile in mom. in care se selcta Previous visit except bazar, crezi ca se mai poate introduce ?
    Nu stiu la ce bara te referi...

    Sorry ca mai dureaza un picut cu User details and stuff... dar m-am apucat de Facebook Bridge... Prea a cerut lumea asa ceva.

  4. #544 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    O sugestie : se poate face sa apara Trade Rating-ul sub numele user-ului ? (macar la posturile de pe Bazar). Parca la un moment dat era acolo, eu personal o consider o chestie utila, daca tot avem TR acum : vezi un anunt si imediat vezi daca userul are ceva negative sau daca are multe TR-uri pozitive, etc.

  5. #545 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    O sugestie : se poate face sa apara Trade Rating-ul sub numele user-ului ? (macar la posturile de pe Bazar). Parca la un moment dat era acolo, eu personal o consider o chestie utila, daca tot avem TR acum : vezi un anunt si imediat vezi daca userul are ceva negative sau daca are multe TR-uri pozitive, etc.
    Asta incearca Monky sa repare.

  6. #546 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    S-a stricat ceva? La funcția "New Posts from Previous Visit except Bazar/Videos" �mi apar și posturi din aria Bazar.

  7. #547 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    si butonul de radio nu mere nicicum... am zis ca poate nu ai terminat de lucru la el . Da am vrut sa fiu sigur

  8. #548 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    S-a stricat ceva? La funcția "New Posts from Previous Visit except Bazar/Videos" �mi apar și posturi din aria Bazar.
    Se lucreaza la noua arie de Bazar Console... Dupa ce terminam, o sa functioneze si linkul acela corect
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    si butonul de radio nu mere nicicum... am zis ca poate nu ai terminat de lucru la el . Da am vrut sa fiu sigur
    La mine merge. Pe ce browser nu-ti functioneaza?

  9. #549 SP
    Manager paul's Avatar
    Pe Firefox 4.1 nu merge. Cand pun mouseul pe RadioTV apare "javascript: openRadioAndTv()" insa nu se deschide nici o fereastra.
    Daca intru pe (asta era linkul vechi, nu stiu daca s-a pastrat) http://www.consolegames.ro/forum/radioandtv.php da un mesaj cu "[...]you do not have permission to acces this page.[...]".

  10. #550 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Graft acum ar trebui sa fie ok search-ul.
    paul: ia vezi acum. Ar trebui sa functioneze Radio (btw, puteti sa va adaugati chiar voi stations)...

  11. #551 SP
    Manager paul's Avatar
    Da, acum merge.

  12. #552 SP
    is the man! trickz's Avatar
    De fiecare data cand apas "Gallery > My albums", ma baga pe linkul acesta. Nu imi schimba automat linkul dupa userul meu. Cand schimb manual "trickz" in loc de "monky", imi apare albumul meu, np, dar totusi am alertat.

  13. #553 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    De fiecare data cand apas "Gallery > My albums", ma baga pe linkul acesta. Nu imi schimba automat linkul dupa userul meu. Cand schimb manual "trickz" in loc de "monky", imi apare albumul meu, np, dar totusi am alertat.
    Fixed!

  14. #554 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    MonkY, tot nu merge "New Posts from Previous Visit except Bazar/Videos" .

  15. #555 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    MonkY, tot nu merge "New Posts from Previous Visit except Bazar/Videos" .
    Nu inteleg, ce anume nu merge? Pt. ca am testat pe 3 browsere diferite si e ok. Da un Empty Cache si un CTRL+R la pagina si incearca din nou.

  16. #556 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai cand am postat apareau si thread-uri din Bazar. Acum vad ca e ok.

  17. #557 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Pai cand am postat apareau si thread-uri din Bazar. Acum vad ca e ok.
    Poate inca iti tinea in cache versiunea veche... Se mai intampla. De aceea cand lucrez la un site, sunt nevoit ca intotdeauna sa dezactivez cache-ul

  18. #558 SP
    Member Dark Wadder's Avatar
    pot afirma usor ca upgradul tehnic facut de forumuri in general in ultima vreme m-a dezamagit. insa cineva s-a gandit ca aria de bazar poate fii chiar mai "perfecta". felicitari - ati reusit ca nuca'n perete.

  19. #559 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dark Wadder View Post
    pot afirma usor ca upgradul tehnic facut de forumuri in general in ultima vreme m-a dezamagit.
    La partea asta si eu sunt dezamagit. Dar din pacate, depindem de niste produse comerciale, care se updateaza asa cum se updateaza... Sa le vezi pe cele free cum sunt... Oricum, de o luna tot incerc sa repar tot ce au "rezolvat" cei de la vB via update... Nu am de ales si nu renunt usor.
    Quote Originally Posted by Dark Wadder View Post
    insa cineva s-a gandit ca aria de bazar poate fii chiar mai "perfecta". felicitari - ati reusit ca nuca'n perete.
    Daca ai putea fi mai specific, atunci nu l-as mai considera doar un post de dragul postarii... Ceea ce s-a realizat acum a fost impartirea dintr-un mare Bazar de Console ce devenise haotic, in categorii foarte distincte (Hardware, Software si Schimburi) care la randul lor sunt axate pe cele 3 mari firme (Sony, Microsoft si Nintendo). Desigur, cu arii speciale pentru Servicii alte console (gen Retro). Iar daca doresti sa cauti ceva, o poti face ca si inainte pe toata aria... vei primi aceleasi rezultate. Mai e de lucru, dar din pacate 4-5 oameni nu pot muta 20.000 de threaduri peste noapte. Daca nu-ti place, poti folosi alte forumuri care sunt chiar mai mult decat perfecte!

  20. #560 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu zic ca aria de bazar arata mai civilizat acum.

+ Reply to Thread
Page 28 of 58 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ajutor site By AlexG in forum Software
    Replies: 5 Last Post: 21-03-2015, 04:02
  2. Site jocuri Wii U By Zadawn in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 9 Last Post: 13-04-2014, 03:15
  3. Site, firma pentru afisare site online By throne in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 12-03-2014, 15:00
  4. Rezolutia site-ului! By mark in forum Help Desk
    Replies: 5 Last Post: 08-12-2008, 00:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts