+ Reply to Thread
Page 41 of 58 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 ... LastLast
Results 801 to 820 of 1149

Thread: Probleme Site?

  1. #801 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Vreau sa vad si eu greselile...nu de alta dar sa nu mor prost..

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2
    Daca tii neaparat...

  2. #802 SP
    Member Cata96's Avatar
    Chestia aia cu "Mai multe detalii aici:" e pur si simplu geniala.
    Intr-un news post nu ar trebui sa trimiti oamenii pe 31321 site-uri....

  3. #803 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Ceva probleme cu filemanagerul, de ieri imi apare ca in poza atasata. De asemenea, nu pot sa ma duc nici pe paginile anterioare.

    PS: la fel imi apre si din IE sau firefox.

  4. #804 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Ceva probleme cu filemanagerul, de ieri imi apare ca in poza atasata. De asemenea, nu pot sa ma duc nici pe paginile anterioare.

    PS: la fel imi apre si din IE sau firefox.
    Hmm, i'll look into it. Intre timp, poti folosi filemanagerul standard (din Settings). Bifati Enhanced Attachment Uploading off si mergeti pe cel care era initial. O fi de la takeover...

    ---------- Post added 09-11-2012 at 04:01 PM ----------

    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Ceva probleme cu filemanagerul, de ieri imi apare ca in poza atasata. De asemenea, nu pot sa ma duc nici pe paginile anterioare.

    PS: la fel imi apre si din IE sau firefox.
    Gata. Problem solved! Or at least i hope so! Sa-mi spui te rog daca e ok si la tine!

  5. #805 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Gata. Problem solved! Or at least i hope so! Sa-mi spui te rog daca e ok si la tine!
    Da, totul e ok. Testat pe w7, 2003S, 2008S si XP cu net vdf, rds si romtelecom.

    Thx!

  6. #806 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Nu stiu daca e neaparat o problema. Cand dau click pe iconita pentru ultima pagina din Recent in Forum la thread-ul cu Microsoft Xbox 720, ma trimite direct la pagina http://www.consolegames.ro/forum/forum.php .

    La alte thread-uri nu face asa.

  7. #807 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Danny View Post
    Nu stiu daca e neaparat o problema. Cand dau click pe iconita pentru ultima pagina din Recent in Forum la thread-ul cu Microsoft Xbox 720, ma trimite direct la pagina http://www.consolegames.ro/forum/forum.php .

    La alte thread-uri nu face asa.
    Da, e o problema care nu stiu de ce Dzeu e generata, pt. ca toate linkurile la ultima pagina sunt create identic. Mai sap (dar e enervant ca e random)...

  8. #808 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, face la multe asa, dar nu toate sunt random. De ex, aici daca dai pe ultima pagina, de pe prima, te duce pe forum.

  9. #809 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Gata. Fixed. Hopefully! Thx goes to sid, the master programmer!

  10. #810 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    MonkY vezi ca e o problema cu poza de la stirea cu watch dogs, mie imi apare un fond negru in fereastra de pe homepage

  11. #811 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    MonkY vezi ca e o problema cu poza de la stirea cu watch dogs, mie imi apare un fond negru in fereastra de pe homepage
    E normal... pentru ca nu respecta regulile de postare pe aria de News. Mai exact, e un .png, in loc sa fie .jpg

    ---------- Post added 16-02-2013 at 01:24 PM ----------

    Fixed.

  12. #812 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    scuze, eu stiam ca am salvat un jpg

  13. #813 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Iti recomand sa folosesti cu incredere FastStone Image Viewer - Powerful and Intuitive Photo Viewer, Editor and Batch Converter. E cel mai bun, si e free!

  14. #814 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Iti recomand sa folosesti cu incredere FastStone Image Viewer - Powerful and Intuitive Photo Viewer, Editor and Batch Converter. E cel mai bun, si e free!
    il am am, tot la recomandarea ta

  15. #815 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Am observat un mic issue atunci cand esti delogat si incerci sa introduci usernameul. Cand faci click pe input field nu se face clear la cuvantul 'username'
    E enervant pentru ca trebuie sters manul, iar de pe deviceuri e chin in plus. Mai ales ca te pozitioneaza in locul unde dai click. Fieldul password se comporta corect.
    Btw inainte nu se comporta asa din cate imi amintesc.
    Hiw to fix: Clear Text On Input Field On Click | ErumMunir.com

  16. #816 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Pe langa asta mai vin odata cu sugestia de a se face focus pe fieldu' de userName cand intri pe site si nu esti logat. Mi se pare foarte comod sa nu mai tot pipai mouseu'

  17. #817 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Dudel View Post
    Pe langa asta mai vin odata cu sugestia de a se face focus pe fieldu' de userName cand intri pe site si nu esti logat. Mi se pare foarte comod sa nu mai tot pipai mouseu'
    Asta s-a rezolvat. Ar trebui ca acum tab index-ul sa fie initial pus pe User Name field.
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Am observat un mic issue atunci cand esti delogat si incerci sa introduci usernameul. Cand faci click pe input field nu se face clear la cuvantul 'username'
    E enervant pentru ca trebuie sters manul, iar de pe deviceuri e chin in plus. Mai ales ca te pozitioneaza in locul unde dai click. Fieldul password se comporta corect.
    Lucrez la functia asta. Nu e asa simplu precum in exemplul dat de tine... dar cred ca voi gasi o solutie care sa mearga pe toate browserele.

  18. #818 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Gata! Cu ajutorul lui sid am descifrat si problema legata de User Name field. Ar trebui sa mearga OK acum. Va rog sa-mi spuneti daca intampinati probleme.

  19. #819 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Eu pot sa confirm ca merge totul ok.
    Firefox, Safari, Chrome, android, ios si win8.
    Thanks MonkY

  20. #820 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am o problema cu tapatalk, cand dau la un comentariu quote, selectez tot, copiez textul si il mut in alt thread, nu merge, imi apare postul tot in threadul iniţial.

    De ex. am copiat un text pe care am vrut sa il mut in topicul cu gramatica si nu a mers, care e cauza? Pe calculator nu apare această problemă

+ Reply to Thread
Page 41 of 58 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ajutor site By AlexG in forum Software
    Replies: 5 Last Post: 21-03-2015, 04:02
  2. Site jocuri Wii U By Zadawn in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 9 Last Post: 13-04-2014, 03:15
  3. Site, firma pentru afisare site online By throne in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 12-03-2014, 15:00
  4. Rezolutia site-ului! By mark in forum Help Desk
    Replies: 5 Last Post: 08-12-2008, 00:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts