+ Reply to Thread
Page 48 of 58 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 ... LastLast
Results 941 to 960 of 1149

Thread: Probleme Site?

  1. #941 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu se poate rezolva cu spoileru' in tapatalk? Stiu ca de vreo 2 ani tot va bat la cap, dar mi-am luat un spoiler in freza pe topicul TWD. Pe alte forumuri cu suport tapatalk nu am întâlnit aceasta problema, doar aici

  2. #942 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Probleme Site?

    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nu se poate rezolva cu spoileru' in tapatalk? Stiu ca de vreo 2 ani tot va bat la cap, dar mi-am luat un spoiler in freza pe topicul TWD. Pe alte forumuri cu suport tapatalk nu am întâlnit aceasta problema, doar aici

    LE: Test
    Eu sunt pe Tapatalk si nu vad ce e in spoiler decat daca apas pe butonul respctiv (sau daca iti dau quote).

  3. #943 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Da Monky, ce am postat eu in test e ok, adica
    [spoiler*]post your spoiler here.[/spoiler*] dar fara steluta. Daca intri pe topicul cu TWD nu mai vezi tag de spoiler, forumul nostru are alt cod

  4. #944 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Uite cum imi apare mie pe tapatalk forumul nostru vs forum ign
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1394055618814.jpg uploadfromtaptalk1394055639500.jpg

  5. #945 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Confirm si eu ce a spus Dante, pe tapa se vad spoilerele deschise (cel putin pe versiunea mea)

  6. #946 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bon, ia vedeti acum!
    Oricum daca e la inceput, o sa apara in "preview text" sub title-ul din Tapatalk. La asta nu am ce sa le fac...


  7. #947 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Super, sar' mana

  8. #948 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Acum e ok, scriu din tapa in acest moment.

  9. #949 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Din pacate asta inseamna ca toti cei care si-au scris in diverse informatii in butonul de spoiler (era o moda la cativa, in semnatura)... in locul acelor informatii vor vedea acum "Spoiler". Sorry...

  10. #950 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vezi ca acum e o problema cu tagul de spoiler vechi, cred ca le vede toata lumea acum, am intrat pe topicul TWD de pe pc si...Editeaza tu cu tagul asta nou

  11. #951 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, nasol... E ori una, ori alta. Eu nu pot sa stau sa caut si sa editez printr-un milion de posturi unde s-au scris spoiler = "something"

    Tapatalk just sucks...

  12. #952 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai nu am zis sa editezi tot, doar din topicul respectiv ultima postare, apoi ramanem la asta nou, doar sa stie si userii vechi de modificare. Tagul nou e suportat si de browser si de tapatalk, in felul asta ne aliniem si noi la forumurile din vest

  13. #953 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Problema nu e doar in acel topic... Spoilerul cu titlu exista in mii de posturi si semnaturi. Nu stiu daca merita lasate mii de spoilere la vedere doar pt. Tapatalk. O sa mai incerc maine (damn, azi deja) cand o sa fiu mai fresh... o alternativa, ceva.

  14. #954 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Baieti, ce dimensiuni aveti la ecranele telefoanelor? Eu am 4,5 inchs la telefonul meu si intru numai pe varianta desktop a forumului si merge foarte bine, nu ma incurc cu Tapatalk decat cand vreau sa uploadez o imagine.

  15. #955 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Am observat ca pe bannerul cu Diablo scrie ca lansarea e la ora 22:00, dar daca dau click scrie ca e la 23:00. Which one is wrong?!

  16. #956 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Am observat ca pe bannerul cu Diablo scrie ca lansarea e la ora 22:00, dar daca dau click scrie ca e la 23:00. Which one is wrong?!
    O sa iau legatura cu ei si sper sa-mi trimita varianta corecta. Merci pt. observatie!

    ---------- Post added 21-03-2014 at 15:29 ----------

    Este ora 23:00 totusi... Ei au facut bannerul cu mult inainte de a se stabili detaliile exacte.

  17. #957 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am inceput sa primesc mailuri cand cineva imi raspunde pe un topic, pana azi nu primeam, nu am modificat nimic prin setari

    LE: cred ca am rezolvat, nu înţeleg cum s-au bifat unele topicuri cu optiunea "instant" cand eu nu am umblat deloc prin setări...

  18. #958 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Am inceput sa primesc mailuri cand cineva imi raspunde pe un topic, pana azi nu primeam, nu am modificat nimic prin setari

    LE: cred ca am rezolvat, nu înţeleg cum s-au bifat unele topicuri cu optiunea "instant" cand eu nu am umblat deloc prin setări...
    Si eu am patit-o.

  19. #959 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Si mie mi se intampla.

  20. #960 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sorry guys... in incercarea de a face niste modificari la tapatalk, s-au resetat cateva optiuni pt. toti userii. Din cate vad e vorba de subscriptions... Daca aveti subscription pe un thread, veti primi instant email. Puteti schimba in settings la account.

+ Reply to Thread
Page 48 of 58 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ajutor site By AlexG in forum Software
    Replies: 5 Last Post: 21-03-2015, 04:02
  2. Site jocuri Wii U By Zadawn in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 9 Last Post: 13-04-2014, 03:15
  3. Site, firma pentru afisare site online By throne in forum Offtopic
    Replies: 1 Last Post: 12-03-2014, 15:00
  4. Rezolutia site-ului! By mark in forum Help Desk
    Replies: 5 Last Post: 08-12-2008, 00:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts