+ Reply to Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: Tapatalk - API outdated

  1. #1 SP
    Member Quasivasi's Avatar

    Tapatalk - API outdated

    Folosesc Tapatalk v 4.0.17 pe Galaxy S III si de ceva timp am problema ca nu mai pot dezactiva notificarile (sau seta alte frecvente cand sa fiu notificat) pentru thread'urile abonate din cauza ca API pentru forumul CG pare a fi "outdated".

    As upload'a si un screenshot din setarile aplicatiei unde apare nesajul insa primesc eroare la upload'ul fisierului...

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Test Tapatalk Android

    ---------- Post added 08-07-2013 at 12:10 ----------

    Daca spui ca e vorba de Tapatalk v4.0.17 inseamna ca te referi la varianta free, adica de asta: https://play.google.com/store/apps/d...apatalk4&hl=en pe care tocmai am testat si functioneaza corect. Nu mi-a dat nicio eroare.

    In plus, avem ultima versiune de Tapatalk pe forum... Am testat pe Nexus 7, iPad 4 si iPhone... merge pe toate.

    Nu stiu ce sa-ti zic... incearca sa stergi cache-ul de la Tapatalk si sa faci o reinstalare.

  3. #3 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Am revenit la v 1.3.0 https://play.google.com/store/apps/d...ord.tapatalkHD si acum e totul OK. Mersi

  4. #4 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Si-au batut joc de aplicatia asta.
    Dupa ultimul update e de nefolosit.
    Multa lume vad ca se plange.
    Trebuie sa revin la varianta anteriora.

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Scrieti-le si voi pe forum... pt. ca pe mine m-au ignorat total pana acum. Sorry

    P.S. Stiu ca nu va alina suferinta... dar pe iOS au lasat aplicatia la fel... thx God! Ati putea sa le spuneti ca vreti same thing...

  6. #6 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Ultimul update a rezolvat problema cu subforumurile. Better late than never.

  7. #7 SP
    Member florent's Avatar
    Pe IOS 7 fara jailbreak cum se instaleaza versiunea mai veche cu interfata obisnuita ? Si ce versiune sa caut ?

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu cred ca poti. Dar nu stiu ce inseamna interfata obisnuita, ca la mine pe iOS Tapatalk-ul arata la fel de ani buni... Bine, e posibil sa fie si faptul ca am versiunea Pro (care totusi a fost 0.99$)...

+ Reply to Thread

Similar Threads

  1. Mesaje incomplete in Tapatalk By svg in forum Help Desk
    Replies: 20 Last Post: 10-01-2016, 12:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts