+ Reply to Thread
Page 12 of 33 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast
Results 221 to 240 of 652

Thread: ConsoleGames.ro website news

  1. #221 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    lol E pana la 13 ani si 13 ani fac peste 2 zile.
    hai ca rezisti 2-3 zile fara CG . Just kiddin . Ai noroc ca regulamentul nou se pune in practica abea din 23 mai .

  2. #222 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Pai si useri inregistrati cu vasta sub 13 ani, se intampla ceva cu ei ?
    Nu, nu se intampla. Sa nu ne intelegeti gresit... vor putea intra si useri sub 13 ani, insa doar cu acordul parintilor. Sincer, am vazut cam prea multe cazuri in care un pic de control asupra copiilor ar fi contat enorm. Dar, nu cu noi se face primavara... altii nici macar nu intreaba de varsta, daramite sa incerce sa limiteze...

  3. #223 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Au fost adaugate 12 noi joculete in Arcade. Thx goes to GreyhounD !

  4. #224 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Au fost adaugate 12 noi joculete in Arcade. Thx goes to GreyhounD !
    Multumim MonkY si GreyhounD ! Ma cam saturasem sa ma tot joc Snake sau Escape from hell

  5. #225 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Puteti adauga Minesweeper ?
    Stiu ca ma pot juca in Windows ... dar as vrea sa fie numele meu la topscore

  6. #226 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Krusht: am cautat Minesweeper, dar nu am gasit. O sa incerc eu o conversie... Dar nu pot spune cand...

    Una peste alta, am updatat scriptul pt. Tapatalk... Sa-mi spuneti va rog daca e mai bine, e mai rau, au disparut problemele. You know the drill

  7. #227 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    ceva frogger sau jocuri mai classic arcade-ish aveti ? Mai multe nivele la Donkey Kong din cate am inteles nu se poate Oh well . nu de alta da sa am o ocupatie la vara

  8. #228 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    ceva frogger sau jocuri mai classic arcade-ish aveti ? Mai multe nivele la Donkey Kong din cate am inteles nu se poate Oh well . nu de alta da sa am o ocupatie la vara
    Din pacate nu e vorba de ceea ce "avem" sau nu. Practic nu sunt jocurile clasice in flash. Adicatalea, nu putem sa luam un flash si sa-l urcam pur si simplu in sectiunea Arcade. Trebuiesc modificate pentru a fi compatibile cu vB-ul... O sa caut ceva mai multe arcade-uri clasice, daca tot e "cerere"

  9. #229 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Acum aveti Location pe toata aria de Bazar (sper sa va ajute sa va localizati mai bine). Enjoy !

    Later edit: am adaugat si o conditie: daca userul nu si-a introdus nimic in campul "Location" sa nu fie afisat deloc. So, it's not a bug if you don't see anything !

    ---------- Post added 08-06-2010 at 08:36 PM ----------

    Well, am reusit si imposibilul... de mai bine de un an tot asteptam de la developerul pluginului pt. radio sa ne ajute cu importul unor posturi de radio romanesti. Intrucat developerul se pare ca a renuntat definitiv, mi-am luat inima in dinti si am incercat cate ceva. Prin urmare, acum aveti si Radio 21, Pro FM, Europa FM si Radio ZU in playlist. Daca doriti si alte posturi de radio romanesti, dati-mi linkul (care sa fie playabil in Windows Media Player - nu Winamp). Thx and enjoy !

    P.S. Pentru cei care nu stiu, se acceseaza din meniul principal "RadioTV"

  10. #230 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    La ZU scrie "Razio" in loc de "Radio" .

  11. #231 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Multumesc pt treaba cu Location

  12. #232 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am adaugat si Guerilla FM si Magic FM ! Enjoy !

  13. #233 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Am adaugat si Guerilla FM si Magic FM ! Enjoy !
    chiar vroiam sa zic de Guerilla . Multumim monkY . Damn ador site-ul asta . are zeci de feature-uri de 5 stele . ce altceva ti-ai mai putea dori ?

  14. #234 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Sa ma hranesca.

  15. #235 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    chiar vroiam sa zic de Guerilla . Multumim monkY . Damn ador site-ul asta . are zeci de feature-uri de 5 stele . ce altceva ti-ai mai putea dori ?
    Sa socializezi ... lasa calculatorul/consola si iesi din casa sau citeste o carte.

  16. #236 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Sa socializezi ... lasa calculatorul/consola si iesi din casa sau citeste o carte.
    sa stii ca nu stau 24 din 24 in fata la calculator/consola si petrec cel putin 3-4 ore pe zii cu prietenii . Nu demult mi-am cumparat o carte de pe amazon asa ca nu te teme , o sa o citesc . Da tu domnule ? cate ore socializezi si cate ore stai in fata consolei/calculatorului ? Si care a fost ultima carte citita de dumneavoastra ?

  17. #237 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    chiar vroiam sa zic de Guerilla . Multumim monkY . Damn ador site-ul asta . are zeci de feature-uri de 5 stele . ce altceva ti-ai mai putea dori ?
    Quote Originally Posted by Jacobi View Post
    Sa ma hranesca.
    Nu putem sa oferim decat o hrana spirituala... In rest, incercam doar sa ne "simtem bine" pe coltisorul nostru de web. Ramane la latitudinea voastra daca avem "succesuri" sau nu. Pentru ca intr-un final, site-ul si functiile sale sunt egale cu zero fara voi. De aceea am si vrut sa realizam totul in jurul unui forum... pentru ca pe un forum cel mai mult conteaza userii sai. Si CG cred ca are useri de nota 10. Respect !

  18. #238 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Inca 10 noi smilies pe CG. Sper sa fie pe placul vostru. Thx goes to Graham
    :zombieright_

  19. #239 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar

  20. #240 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Chiar ne lipseau niste smiley-uri cu zombie . There are never enough zombie smiley`s/games/movies and so on . Si ala cu Rayman ii fain brings back memories

+ Reply to Thread
Page 12 of 33 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast

Similar Threads

  1. Tech News pe ConsoleGames.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 4 Last Post: 19-09-2012, 11:57
  2. Phishing: website-uri fake By AlanPoe in forum Software
    Replies: 12 Last Post: 09-01-2010, 02:20
  3. Website Time Zone By istrategie in forum Help Desk
    Replies: 5 Last Post: 16-01-2009, 21:16

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts