+ Reply to Thread
Results 1 to 7 of 7

Thread: Aria de Bazar: "you do not have permission to access this page"

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Aria de Bazar: "you do not have permission to access this page"

    In cazul in care primiti urmatorul mesaj atunci cand incercati sa postati pe aria de Bazar sau Bazar Console, acest lucru se datoreaza faptului ca incepand din 10.12.2013 acest lucru este disponibil doar userilor Premium. Mai multe detalii gasiti aici: http://www.consolegames.ro/forum/f59...nul-care-vine/.
    you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:
    Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
    If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Momentan se retrage restrictia...

  3. #3 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Detalii? Sa inteleg ca cei care au platit in special pentru 'trader' au fost fraieri? Imi cer scuze daca jignesc pe cineva, dar eu asta inteleg.

  4. #4 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    S-a precizat deja, cei care se simt trași în piept pentru că au pus umărul la susținerea pe linia de plutire a acestui forum, sunt rugați să ne tragă de mânecă și li se vor restitui integral sumele respective.

    Totodată, se v-a retrage și statutul de trader/premium/etc.

  5. #5 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Ok, am inteles. Daca s-a precizat deja, imi cer scuze ca nu am apucat sa citesc toate detaliile.

  6. #6 SP
    Admin MonkY's Avatar
    AzFaust: vezi aici mai multe detalii: http://www.consolegames.ro/forum/f59...me-start-over/. Oricum userii Trader si Premium au inca multe avantaje fata de userii standard, si muncesc acum la ceva extra features pt. ei, astfel incat sa nu se supere nimeni. Mai mult, e posibil ca 2-3 luni din an, sa se intample la fel, pana se strang banii. E o modalitate "urata", dar asta este.

  7. #7 SP
    Member MihneaWii's Avatar
    Propun ceva .
    Nu mai bine tinem restrictia non stop, pentru vanzari si punem o optiune pe aria de bazaar cu " cumpara" in care sa poata posta oricine ? Nu de alta dar sunt multi mai interesati sa cumpere decat sa vanda .

+ Reply to Thread

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 13-07-2011, 19:36
  2. Replies: 0 Last Post: 18-06-2011, 16:44
  3. Accesorii "must-have" pentru PSP By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 15 Last Post: 05-01-2010, 16:55

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts