Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Votati masina campionatului

Voters
66. You may not vote on this poll
  • #62 Risi Competizione F430 GT

    8 12.12%
  • Ford GT

    12 18.18%
  • #126 Team Zakspeed Viper GTS-R

    2 3.03%
  • #45 Flying Lizard Porsche 911 GT3-RSR

    20 30.30%
  • #92 Rahal Letterman Racing M3 GT2

    24 36.36%
Page 15 of 36 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 ... LastLast
Results 281 to 300 of 707

Thread: ConsoleGames.ro - Forza Motorsport 3 Championship

  1. #281 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Am ramas fara gold, trebuie pana sambata cel tarziu sa-mi iau. Intram si eu dar deh...

  2. #282 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Junnkie View Post
    Si ca sa fiu ontopic, imi pare rau ca nu m-am bagat si eu in campionatul asta de Forza. L-am reluat de vreo 3 zile si il joc in draci.
    Pai sa-i intrebam pe organizatori... poate poti prelua locul cuiva care ne-a parasit "subit"... Asta daca e OK pt. toti ceilalti participanti. Eu n-am nimic impotriva

  3. #283 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Cred ca poate prelua locul lui Cuby4ever daca doreste Cred......

    P.S : Ce tare a fost in seara asta N-a facut nimeni poze ?

  4. #284 SP
    Junior Member Kiki's Avatar
    Ash vrea sa intru si eu la un capoinat.... ma joc non stop jocul si azi am dat de voi ce trebuie sa fac sa ma inscriu ?
    Danke!

  5. #285 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Kiki View Post
    Ash vrea sa intru si eu la un capoinat.... ma joc non stop jocul si azi am dat de voi ce trebuie sa fac sa ma inscriu ?
    Danke!
    Din pacate "capoinat"-ul a inceput si nu se mai accepta inscrieri. Dar, poate la urmatorul... daca dovedesti ca esti consolist serios... Bafta si bine ai venit pe CG !

  6. #286 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Ordinea in cursa de maine:

    1 Axeaxel 1:03.004
    2 Vagab0ne 1:03.038
    3 Floryn82 1:03.108
    4 Greyhound2k7 1:03.487
    5 I Dj Mo I 1:03.989
    6 DANY67 1:04.447
    7 Florynd 1:04.782
    8 SACALUKA 1:05.162
    9 DarkMatinee 1:05.295
    10 ffocus2008 1:05.405
    11 poolonik 1:05.440
    12 Enthroll 1:06.284
    13 AdrianPoenaru 1:06.728
    14 Pisboy Sparxx 1:07.160
    15 Alfamonk 1:09.269

  7. #287 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Iarasi sunt cel mai bun... daca rasturnati clasamentul
    Buei, eu nu ma mai calific direct din somn... E prea psihedelic efectul...

  8. #288 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Intradevar MonkY ... erai foarte somnorila la calificari

  9. #289 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Pff.. 0.133 de Grupa I .

  10. #290 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    dupa calificari am luat si eu setupul luy Grey si mi-a iesit repede un 1:05:??.
    Asta e.Daca joc forza numai cand sunt calificari si curse,asa imi trebuie.
    Sunt ocupat cu ultimul achievement din Forza 2.

    Monky in seara astra ce discutii hot se lanseaza in casca ?

  11. #291 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Pisboy View Post
    dupa calificari am luat si eu setupul luy Grey si mi-a iesit repede un 1:05:??.
    Asta e.Daca joc forza numai cand sunt calificari si curse,asa imi trebuie.
    Same here ! Iti dai seama ca eu am vazut traseul la 3 minute dupa ce m-a trezit Greyhound dintr-un somn dulce... Mi-era dor si de o tigara, mi s-a facut si sete... ma chema si toiletul... In plus, era un efect interesant, parca se misca TV-ul. Dar vorba ta, asa-mi trebuie (chiar n-am auzit ceasul, setat clar cu mesaj "Azi ai calificari la Forza !!!")
    Quote Originally Posted by Pisboy View Post
    Monky in seara astra ce discutii hot se lanseaza in casca ?
    Astazi nu stiu, ma batea gandul sa aprofundam problema cu LCD-urile astea noi, cu LED edge si Full LED... Ca ma stresseaza la culme cum le strica doar pentru a le face mai subtiri... Si neaparat discutam chestia cu 3D-ul, care se pare ca pe generatia asta de console, va fi cam sucky (half framed, dupa ce ca si-asa rup multe in 20-25 fps)... Dar, vedem noi, avem atat de multe ture...

  12. #292 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Hmm... niice. Can't wait. lol

  13. #293 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    omg..de ce n-am fortza 3?

  14. #294 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Astazi nu stiu, ma batea gandul sa aprofundam problema cu LCD-urile astea noi, cu LED edge si Full LED... Ca ma stresseaza la culme cum le strica doar pentru a le face mai subtiri... Si neaparat discutam chestia cu 3D-ul, care se pare ca pe generatia asta de console, va fi cam sucky (half framed, dupa ce ca si-asa rup multe in 20-25 fps)... Dar, vedem noi, avem atat de multe ture...
    Da, prezent la datorie, MonkY o sa-mi spuna cum e cu LCD edge si Full LCD (ca eu, mai mult decat retroiluminare LED + gama RGB gestionata tot de LED, mai multe nu stiu) iar eu o sa explic cum e cu 3D-ul (hint: probabil ca nu-i half framed, ci noile TV-uri chiar vor putea refresh de cel putin 100HZ, cat sa sincronizeze alternativ 50 de imagini/ sec pt ochiul drept si 50 pt ochiul stang)

  15. #295 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Guys, dar sper ca nu vorbiti doar in termeni SF; explicati pe larg si la astia mai noobi (ca mine) ce discutati acolo, ca pare interesant .

  16. #296 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    guys, what the hell happened ?
    eram in turul 44 si deodata ati iesit toti.. "left the game" eu in continuare am ramas si game-ul a ramas asa cum era setat, am terminat cele 50 de tururi.
    deci.. e posibil sa va fi cazut netul tuturor, sau mi-a picat mie? mie nu mi-a dat nici un mesaj de deconectare.... WHAT THE HELL ???

  17. #297 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    nu man,ai iesit numai tu si cu Adrian poenaru atunci
    iar la cateva lapuri distanta a iesit subit si ffocus

    deci totci care s-au apropiat de mine in perioada aia au iesit

  18. #298 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Deci... la noi a aparut o problema majora... Au picat pe rand AdrianPoenaru, Enthroll si ffocus (in ordinea aceasta) ... Din pacate, ajunsesem pe la tura 40 (48 ffocus) or so... Problema e ca ffocus era chiar pe primul loc. So, va las pe voi sa luati o decizie (organizatorii).

    In final, cei care au ramas in cursa au terminat in ordinea asta:

    DarkMatinee
    poolonik
    Alfamonk
    Pisboy Sparxx

    Asteptam decizia finala... Din pacate cand s-a terminat cursa eu am trecut la PC (am lasat in ecranul cu clasamentul, sa-i fac o poza). Cand m-am intors la consola, deja imi daduse puncte, sarise peste ecranul cu save replay. So, i have no save

  19. #299 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    da,nici eu nu am save,ca sa il torn pe Adrian ca m-a busit rau in prima jumatate de tura din lap 1
    vreau sa se reia cursa ca nu s-a terminat discutia cu LCD-uri si 3D

  20. #300 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Cum nu s-a terminat ca la sfarsitul campionatului cred ca dau la Electronica si intru fara probleme. lol

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 15 of 36 FirstFirst ... 5 13 14 15 16 17 25 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  2. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  3. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  4. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts