Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 17 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast
Results 81 to 100 of 338

Thread: ConsoleGames.ro - Turneu Fifa 10 (PS3 & Xbox360)

  1. #81 SP
    Junior Member Rob3rt17's Avatar
    Nume: Chiper
    Prenume: Robert
    XBL: Rob3rt17Rob3rt

  2. #82 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Haideti, haideti

    Terminati cu certurile si inscrietiva la turneu oameni buni

    Inca 3 pentru Xbox !

  3. #83 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @leo_cosmin imi pare rau daca crezi ca sunt un dictator. insa trebuie sa intelegi un lucru, cu propuneri se vin inainte de campionat/turneu, nu dupa ce incep. odata inceput un campionat/turneu mi se pare absurd si nedrept fata de partcipanti sa schimbi sistemul sau desfasurarea lui, cand tu ai anuntat de la inceput ce fel si cum se va desfasura campionatul. ce crezi ca s-ar fi intamplat daca schimbam sistemul si adoptam propunerea ta? imi sarea lumea in cap, te asigur. si crede-ma ca ne-am gandit si la ce ai propus tu inainte sa incepem turneul, insa dupa cum am specificat in primul post al threadul, incercam ceva nou, sa vedem ce iese. probabil ca in viitorul apropiat, odata cu lansarea lui fifa11 vom incerca altceva, poate chiar ce ai propus tu. parerea mea este ca te-ai suparat repede, ti-a explicat si ovidiu de ce nu vrem sa schimbam turneul, insa tu ai continuat. recunosc ca si eu am gresit ca nu ti-am explicat mai bine treaba, insa eram pe fuga ca intarziasem undeva si nu am avut timp sa scriu un post kilometric. crede-ma ca incerc din rasputeri sa mai adun inca 9 oameni pentru ca toata lumea sa joace, dar nu e atat de usor. sper sa revii la sentimente mai bune fata de noi, o seara placuta in continuare.

    ps: scuzati-mi eventualele greseli gramaticale sau de scriere, dar sunt foarte obosit si chiar nu am chef sa mai citesc inca o data postul

  4. #84 SP
    Member leo_cosmin's Avatar
    Ma grabesc pentru ca trebuie sa plec si chiar si ce ai scris tu, Andrew, am citit in fuga. Aveai toata aprecierea mea si inainte si o ai si acum. Am fost si eu cioban cu raspunsul si am incercat sa fiu putzin ironic, dar am recitit ce scrisesem eu si chiar nu intelegeam de ce ma luai la rost. Inteleg ca organizarea unui campionat nu e chiar un lucru placut si colaborat cu faptul ca te grabeai te-a facut sa imi dai acel raspuns. Mai am cate ceva de spus, dar ma grabesc f tare. Ma astepata lumea jos. Oricum - esentialul si faptul ce m-a determinat sa postez acum in graba:
    Andrew, scuze pt ironii (nu te consider un dictator si ink o data, prin raspunsul tau mi-ai demonstrat ca esti de apreciat. Scuze.
    O seara frumoasa!

  5. #85 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @leo_cosmin da stiu cum e sa te grabesti lol

  6. #86 SP
    Junior Member iuda2003's Avatar
    Busuioc
    Alin
    PSN:busisky

  7. #87 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    gata am facut si updateul, mai avem nevoie inca de 6 oameni pentru PS3 si 3 pentru Xbox. va mai zic inca o data, anuntati-va prietenii, familia, prietenele, vecinii etc
    poate vor si ei sa se inscrie.

  8. #88 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Intrebare: Daca nu ne strangem 16 pentru Xbox se mai tine turneul?

  9. #89 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Intrebare: Daca nu ne strangem 16 pentru Xbox se mai tine turneul?
    eu sper sa se stranga 16 oameni, daca nu primii 8. asta e.

  10. #90 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Ar fi nasol sa nu joace 5 oameni pentru 3 jucatori lipsa

    Bine macar ca sunt in primii 8

  11. #91 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    Nume: Soare
    Prenume: Bogdan
    PSN id: dinamovistu2009

    restu am trimis prin PM

  12. #92 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Andrew daca nu se mai inscrie nimeni o sa aduc eu 3 jucatori... Am vorbit deja cu ei si ramane doar sa se inscrie pe forum

  13. #93 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    pai sa se inscrie, mai au timp pana la 23:59, niciun minut mai tarziu. inca 5 oameni pentru PS3.

  14. #94 SP
    Junior Member nirolf007's Avatar
    Gamertag::: nirolf007
    Nume:Black
    Prenume:Nightmare
    Console:XBOX 360

  15. #95 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Ingeniosi parintii tai , domnule Nightmare Black . /joke

  16. #96 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by nirolf007 View Post
    Gamertag::: nirolf007
    Nume:Black
    Prenume:Nightmare
    Console:XBOX 360
    vrem date corecte si in plus nu am primit niciun Pm cu numarul tau de telefon si email. din cate imi amintesc am cerut seriozitate din partea participantilor.

  17. #97 SP
    Junior Member baban12's Avatar
    Nume : Baban
    Prenume : Ionut
    PSN : baban12

  18. #98 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    update, mai sunt 4 locuri pentru PS3 si doar 1 pentru xbox.

  19. #99 SP
    Junior Member ANDY28's Avatar
    NUME:Laczko
    PRENUME:Florin-Andrei
    XBL:MATACHE MaCelar


  20. #100 SP
    Member leo_cosmin's Avatar
    Imi permit sa mai vin cu o propunere formulata (cred eu) cu bun-simt:
    Ce parere aveti daca tratam locurile ramase libere si la PS3 si la XBOX (in cazul in care vor fi) drept echipe blank (oarecum retrase din campionat) si in cazul de fata, 4 vor avansa (prin tragere la sorti, in cazul in care vor cadea impotriva blankurilor) automat in ultimii 16.
    Sper sa nu fiu criticat din nou. Campionatul nu a inceput. Inca nici nu s-au terminat inscrierile. E doar o propunere.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 17 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 ... LastLast

Similar Threads

  1. Campionat (turneu) FIFA 15 Ultimate Team - PS4 By flaviusdani in forum Console Club
    Replies: 184 Last Post: 03-03-2015, 03:37
  2. Replies: 831 Last Post: 11-02-2011, 09:29
  3. ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360) By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 245 Last Post: 08-12-2010, 12:05
  4. Turneu FIFA 2010 By cordyhigh in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 3 Last Post: 05-05-2010, 14:56

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts