Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 42 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 ... LastLast
Results 381 to 400 of 832

Thread: ConsoleGames.ro - Champions League FIFA 11 (PS3 & X360)

  1. #381 SP
    Junior Member pocpoc350's Avatar
    salut, am vazut ca la xbox termenul limita e 10.12 nu 11.12 ca la ps3. adversarul meu (ionutxxl) nu a putut juca meciul zilele astea, dar il jucam in noaptea asta si postam rezultatul dupa. mii de scuze, si speram sa nu fie nicio problema.

    thanks!

  2. #382 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    ETAPA 2 - PS3
    GRUPA B

    Razvan(OM) - dinamovistu2008(
    Borussia Dortmund) = 0-2

  3. #383 SP
    Member showman's Avatar
    Grupa E
    Etapa II showman(Benfica)-Ovidiu(Juventus) 0-4
    bv`o

  4. #384 SP
    Junior Member crisashh's Avatar
    Da se pare ca Dany67 a fost speriat de formatia mea ultra facuta si nu sa mai prezentat la meci dupa ce pe data de 8 m-am rugat toata seara sa jucam, am postat si pe forum se poate verifica! Nu raspunde nici la telefon nici pe messenger. Puteti sa vedeti si pe xbox de cand nu a mai intrat pe live "dany67 17812
    Last seen 12/8/2010 playing Call of Duty 4"

  5. #385 SP
    Member ramusg's Avatar
    Etapa 2, Grupa B, Ps3: jacodi ( Juventus ) - kepzy ( Aston Villa ) 1 - 6

  6. #386 SP
    Member mihai84's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Fratilor terminati cu comentariile.Organizatorii au spus ca fiecare joaca cum vrea.Daca pierdeti nu e de vina tactica adversarului..da...e vina voastra ca sunteti mai slabi ca el.Hai sa fim seriosi deja pe mine ma enerveaza cearta asta de pe Xbox.Dupa ce ca, cu chiu si cu vaiu v-ati adunat doar 13 si vi sa dat sansa de a participa la un campionat frumos dupa parerea mea,mai veniti aici sa stricati joaca si sa comentati asupra unui subiect care nu isi are rostu.
    Eu unu nu vin sa spun ca adversaru m-a batut ca avea custom tactics ,daca ma bate este mai bun (din pacate pentru ei nu multi reusesc)
    Sa va multumiti ca Andrew va lasat sa duceti discutia pana aici.Pana la final era normal sa postam numai rezultatele respectiv confirmarile,nu sa comentam aiurea despre console modate,tactici furate,si pasionati de fifa.Fiecare joaca cum vrea,cand vrea,ce vrea si cum poate.
    Frumos ai zis zero...mai bine ca nu m am bagat sa joc,ca asa iti auzi vorbe) oricum bv celor care stiu sa si creeze o tactica si sa joace exact cum au vrut ei...de ex: ionutxxl care e super tacticizat si un jucator de nota 10....baft all

  7. #387 SP
    Junior Member pocpoc350's Avatar
    XBOX - etapa 2 : ionutxxl (OM) 3 - 0 pocpoc350 (Benfica)
    felicitarile mele!

  8. #388 SP
    Junior Member ionutxxl's Avatar
    multumesc!succes pocpoc350 o sa ti trimit o tactica)....of..terminati cu ideile astea,custom tactics si custom formations sunt optiuni ale jocului de care trebuie profitat in sensul de a ti creea o formatie pe stilul tau de joc(posesie,contraatac etc)directiile si felul in care ataci(evantual sa tii cont de atributele jucatorilor pe care ii utilizezi...viteza,picior stang drept,etc)sa ti aranjezi linia de fund asa cum vrei tu(retrasa sau inaintata) s.a.m.d...pur si simplu dureaza 10 min sa faci o formatie..pe care o poti proba in joc,pacat ca se discuta asa...chiar daca am intalnit oameni care au avut jucatori "facuti"in be a pro....pur si simplu degeaba daca ei nu i folosesc bine!haide ti sa scoatem ce e mai bun din jocul asta si sa ne distram....si sa comentam eventual situatiile...va urez succes tuturor!

  9. #389 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Am incercat sa dau de nightcrawler, dar nu am reusit. Din pacate astazi probabil ca nu o sa am cum sa joc, avand ceva treburi de rezolvat, plus ca situatie aparuta din senin, bunica mea a ajuns la spital (unde va trebui sa merg pentru a-i asigura toate cele)

    Sper ca nu o sa fiu penalizat prin pierderea meciului.

  10. #390 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by crisashh View Post
    Da se pare ca Dany67 a fost speriat de formatia mea ultra facuta si nu sa mai prezentat la meci dupa ce pe data de 8 m-am rugat toata seara sa jucam, am postat si pe forum se poate verifica! Nu raspunde nici la telefon nici pe messenger. Puteti sa vedeti si pe xbox de cand nu a mai intrat pe live "dany67 17812
    Last seen 12/8/2010 playing Call of Duty 4"
    Felicitari Ai castigat cu 3-0
    Nici macar nu am nici un apel de la tine si pe messenger nici nu cred ca te am in lista. Si ultima data cand am fost pe Live a fost ieri cand se juca taicamiu' Call of Duty 4. Inca odata felicitari!

  11. #391 SP
    Junior Member crisashh's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Felicitari Ai castigat cu 3-0
    Nici macar nu am nici un apel de la tine si pe messenger nici nu cred ca te am in lista. Si ultima data cand am fost pe Live a fost ieri cand se juca taicamiu' Call of Duty 4. Inca odata felicitari!
    vezi ca nici nu stii sa minti cum nu ma ai in lista de messenger daca am jucat camp. la fifa 10. Mai multe detalii chiar mie lene sa iti mai dau las la aprecierea adminului!

  12. #392 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by crisashh View Post
    vezi ca nici nu stii sa minti cum nu ma ai in lista de messenger daca am jucat camp. la fifa 10. Mai multe detalii chiar mie lene sa iti mai dau las la aprecierea adminului!
    ok, sa zicem ca de data asta trecem cu vedere, in spiritul competitiei. asa ca aveti pana azi la ora 23:59 sa postati rezultatul meciului. daca nu se joaca va castiga crisashh deoare el a anuntat primul pe forum. maine va incepe o etapa noua. bafta!

  13. #393 SP
    Junior Member danchucky2009's Avatar
    eu n-am vorbit cu acest daniel (dany67) nimik....nu stiu de unde i-a venit sa pomeneasca numele meu pe aici....ar fi bine sa recunoasca ca nu i-am zis eu nimik....nu de alta da ma pune intr-o lumina proasta.....de sifon ...iar eu sunt un STAR...!!! )))CE FACEM ORI SUNTEM GOLANI ORI NU MAI SUNTEM...SINCER NU MA INTERESEAZA CE FORMATIE FOL FIECARE....BAFTA TUTUROR ....ORICUM MI-A BAGAT COD ...POT SA DAU SI EU ACUM GOL DIN FATA CAREULUI MEU IN POARTA CEALALTA...LA FEL CUM MI-A DAT ALA MIE PE RANK 3 INTR-UN MECI )))))))))))))))))

  14. #394 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Eu pot sa joc acum daca mai doreste adversarul meu.

  15. #395 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    Etapa 2, Grupa F, Ps3: Nightcrawl3r ( AS Roma ) - x2z ( Aston Villa ) 1 - 0

  16. #396 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    PS3

    DUMYMIX - mukiki
    Seb - dariomario


    Hai cu rezultatele !

    Restul rezultatelor sunt postate in link-ul de pe prima pagina ! clasamentul dupa ce se disputa si cele doua meciuri !

  17. #397 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    O mica intrebare. Nu pot sa dau de crisashh, are telefonu inchis si pe messenger nu'l vad. In cazu asta ce e de facut?

  18. #398 SP
    Member mukiki's Avatar
    etapa 2
    grupa E
    dumy (juve)- mukiki (a.villa) 0-3

  19. #399 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    L'am sunat dar are telefonu inchis. I'am lasat mesaj pe Live sa'mi dea un telefon cand intra ca sa jucam meciul. Am fost pe mess toata ziua dar nu a intrat. Am facut tot ce s'a putut ca sa dau de el. Acum ramane ca voi sa luati o decizie.

  20. #400 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Rezultate masa verde/albastra/rosie :
    Xbox :
    Daniel 0 - 3 crisashh
    Asta pentru ca el a semnalat primul ca nu a dat de tine , iar tu ai incercat sa joci meciul cu el dupa deadline .

    Ps3 :
    dariomario si Seb pierd fiecare cu 3-0 , niciunul dintre ei nu a dat niciun semn cu privire la meciul respectiv .

    S-a cerut un singur lucru la inceperea campionatului , SERIOZITATE , si vad ca nu toti dati dovada de acest atribut .
    Drept urmare , sunteti sanctionati ! Imediat actualizez rezultatele si clasamentele ! Andrewqp , ai legatura !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 42 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 12 fara Czech League si Turkish League By IceBlast13 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 05-10-2011, 21:56
  2. ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360) By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 245 Last Post: 08-12-2010, 12:05
  3. Replies: 337 Last Post: 03-09-2010, 22:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts