Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 42 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 ... LastLast
Results 461 to 480 of 832

Thread: ConsoleGames.ro - Champions League FIFA 11 (PS3 & X360)

  1. #461 SP
    Member MihaY's Avatar
    X360
    MihaY10(Juventus)-ikane86(FC Porto) 2-0

  2. #462 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    X360

    danycoman16 (Aston Villa) - dany67 (ROMA) 1-1

    Felicitari si bafta mai departe !

  3. #463 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Felicitari! Bafta si tie mai departe.... Sper ca tu sau Mihaitza sa iesiti campioni

  4. #464 SP
    Junior Member weezyfbaby's Avatar
    ps3 : Etapa4 - Grupa G : dariomario ( Aston Villa ) 2 - 1 weezyfbaby ( Benfica )

  5. #465 SP
    Junior Member dariomario's Avatar
    etapa 4 a vrut sa scrie weezyfbaby

  6. #466 SP
    Junior Member stick's Avatar
    X360
    stick(Aston Villa) 3-2 danchucky2009(Lazio)

  7. #467 SP
    Junior Member uzuma91's Avatar

    rejucare

    salut eu nu am schimbat nico viteza chiar nu joc pe fast da dak al deranjeaza pe nightcralwer aste ce sa fac tre sa joc din nou meciu ca dupa ami aud discutii si pana la urma tre sa fm fair play repet nam dat pe fast

  8. #468 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Sincer nightcrawl3r nu stiu cum ai observat tu ca este pe fast.Trebuia sa ii spui lui Uzuma bravo ca a castigat si sa nu comentezi.Ai luat 6 goluri si acum te oftici,nu dai dovada de fair play.

  9. #469 SP
    Junior Member dariomario's Avatar
    de parera lui zero sunt si eu... daca era 2-1 sau 3-2 sau oricum diferenta de un gol mai zicaem, dar chiar nu are relevanta... am jucat si eu pe fast si nu prea e diferenta mare... cand stii sa joci stii pe orice viteza... eu unu vreau sa propun ca sa nu se mai depuncteze cu 3-0 aia care nu joaca ci sa se amane etapa cu 72 de ore maxim... asa ar fi mai corect...

  10. #470 SP
    Member showman's Avatar
    scz de off topipc.. dariomario, tie chiar nu tie de` ajuns 3 zile pt un meci?(care dureaza maxim 20 de min)

  11. #471 SP
    Junior Member pescarus07's Avatar
    Si eu as dori sa particip la urmatorul campionat.
    Multumesc

  12. #472 SP
    Junior Member ionutxxl's Avatar
    XBOX 360 HAWK (juventus) 3-0 IONUTXXL (marseille)............felicitari!

  13. #473 SP
    Junior Member dariomario's Avatar
    nu e chestia ca nu e de ajuns dar se pot intampla cateodata treburi aiurea, poate pica netu de la zapada sau ploaie cate 2-3 zile, poate aparea ceva si lumea are treaba...se intampla in fotbalul real de se amana meciurile cate 1-2 saptamani... nu vad ce e aiurea in asta... asta pentru a avea o competitie cat mai echilibrata si cat mai fun .... ca in rest nu zic ca nu e ea buna... AAA... ca altii vor sa mearga mai departe castigand prin neprezentare asta e alta treaba... ziceam si eu... e forum deci se poate discuta nu... sau e comunista treaba si tre sa tac si sa merg pe burtaa???

  14. #474 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Frate , ideea e urmatoarea , nu spune nimeni ca NU SE AMANA NIMIC ! ... Depinde doar de voi , sa anuntati , sa aveti un motiv intemeiat ... Nu doar asa , ca n-am chef sa joc azi . Nu e nimeni absurd si nici nu e puscarie aici . Dar atat tu , dariomario ( sau fratele tau , cainele , etc. ) cat si Seb ati preferat sa va doara la basca si sa nu spuneti niciunul nimic catre niciun organizator . De aceea s-a luat decizia sa fiti penalizati AMANDOI cu 0-3 Sanatate !

  15. #475 SP
    Junior Member dariomario's Avatar
    si de unde ai tras tu inteligenta concluzie ca lumea nu joaca pt ca nu are chef sa joace???? citesti ganduri telepatic??? de unde stii tu ce a fost in cazul lui seb sau in al meu... eu am anuntat ce sa intamplat din partea mea... aaaa da am uitat ca tu esti Mobutu Sese Seko-ul nostru si cum zici asa tre sa fie... recunoaste ca nu ai fost transparent la faza asta...

  16. #476 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by dariomario View Post
    si de unde ai tras tu inteligenta concluzie ca lumea nu joaca pt ca nu are chef sa joace???? citesti ganduri telepatic??? de unde stii tu ce a fost in cazul lui seb sau in al meu... eu am anuntat ce sa intamplat din partea mea... aaaa da am uitat ca tu esti Mobutu Sese Seko-ul nostru si cum zici asa tre sa fie... recunoaste ca nu ai fost transparent la faza asta...
    man in regulament scrie clar

    Fiecare etapa va avea un deadline. Daca nu se respecta acest termen limita, jucatorii in cauza vor pierde amandoi meciul cu 0-3, fara drept de apel. Daca nu reusiti sa contactati oponentul in timp util (intai pe forum, apoi pe mess/mail, iar in ultima instanta la telefon) trebuie sa anuntati unul dintre organizatori pana in termenul limita si veti castiga cu 3-0. Daca dintr-un motiv anume jucatorii nu pot juca meciul se va amana maxim 2 etape, cu conditia ca cel putin un organizator sa fie anuntat si ambii jucatori sa fie de acord.
    voi nu ati dat niciun semn, de exemplu puteai sa-mi dai un PM sau sa scrii pe thread ca veti juca meciul mai tarziu, nu se supara nimeni. ce voiai sa stam dupa fiecare si sa va intrebam: "puteti sa jucati meciul pana in deadline? vreti sa amanati cu cateva zile?" oricum, subiect inchis.

  17. #477 SP
    Junior Member dariomario's Avatar

    deci...

    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    man in regulament scrie clar



    voi nu ati dat niciun semn, de exemplu puteai sa-mi dai un PM sau sa scrii pe thread ca veti juca meciul mai tarziu, nu se supara nimeni. ce voiai sa stam dupa fiecare si sa va intrebam: "puteti sa jucati meciul pana in deadline? vreti sa amanati cu cateva zile?" oricum, subiect inchis.

    "Daca dintr-un motiv anume jucatorii nu pot juca meciul se va amana maxim 2 etape, cu conditia ca cel putin un organizator sa fie anuntat si ambii jucatori sa fie de acord. " zice aici ca sa fie anuntat inainte de expirarea etapei??? Nu!!! V-am anuntat dupa??? da... ce naiba... mai lasati si voi de la voi...Ori e regula batuta in cuie acoperita in toate partile fara sa fie loc de interpretari ori nu mai e...

  18. #478 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Auzi frate , dupa ce ca ne dau posibilitatea sa amanam o partida pe care avem timp destul sa o jucam, dar sa zicem ca se intampla ceva, mai vii si mai anunti si dupa cele 3 zile care le-ai avut la dispozitie ca nu ai putut sa joci si tot TU esti ala nemultumitu ca nu si-au consultat organizatorii globul de cristal sa vada ce e in neregula cu dariomario de nu poate sa joace etapa.Daca in 3 zilei ai fost atat de ocupat incat nu ai gasit 2 minute sa postezi pe forum ca nu poti juca inseamna ca esti o persoana foarte ocupata si nu ar trebuii sa iti pierzi vremea cu campionate de fifa.

  19. #479 SP
    Junior Member uzuma91's Avatar
    am vrut sa fiu fair play si am luato in rejucarea partidei asa am mai patito odata intrun cap facut chiar de nightcrawler si am uitat sa mentionez i sa intrerupt de 2 ori jocu li night cand conduceam yo asta e daca is prost fara bunatate de aku am pierdut 3 pcte pe bunatatea mea fffff

  20. #480 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar

    Exclamation

    Quote Originally Posted by uzuma91 View Post
    am vrut sa fiu fair play si am luato in rejucarea partidei asa am mai patito odata intrun cap facut chiar de nightcrawler si am uitat sa mentionez i sa intrerupt de 2 ori jocu li night cand conduceam yo asta e daca is prost fara bunatate de aku am pierdut 3 pcte pe bunatatea mea fffff
    Nu stiu de ce trebuie sa recurgem la astfel de lucruri dar ce zici tu sunt minciuni . Cand in cele 2 sezoane organizate de mine pe forumul CompGames "ai mai patito" ca sa-ti citez minunata fraza ? Chiar nu vreau sa ne certam dar meciul acela trebuia sa se rejoace din cauzele pe care le-am reclamat . Iar atunci cand ai jucat pe Fast cu 6-0 jocul s-a intrerupt o data cand ne alegeam echipe si o data in minutul 70 si apoi am reluat. Eu sunt cel care da dovada de bunatate in viata de zi cu zi ,asa ma consider si de obicei mi-o iau in cap ca si acum . Vreau sa fie totul corect ,nu sa ne certam . Ca as putea sa arunc si eu sageti dar nu o fac pt. ca eu nu sunt asa. Eu imi tin gura

    In concluzie :

    PS3 :
    GRUPA F

    Etapa 3
    uzuma91 (A. Villa) - Nightcrawl3r (Roma) 0-1


    Etapa 4

    Nightcrawl3r (Roma) - uzuma91 (Valencia) 0-2

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 42 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 12 fara Czech League si Turkish League By IceBlast13 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 05-10-2011, 21:56
  2. ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360) By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 245 Last Post: 08-12-2010, 12:05
  3. Replies: 337 Last Post: 03-09-2010, 22:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts