Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 42 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 ... LastLast
Results 621 to 640 of 832

Thread: ConsoleGames.ro - Champions League FIFA 11 (PS3 & X360)

  1. #621 SP
    Junior Member checy2001's Avatar
    Quote Originally Posted by HoriaHG View Post
    Putem juca azi pana la 23.59, sunt in zugraveli si am ramas fara net, de azi rezolv problema.mersi.
    Ok nici o problema

  2. #622 SP
    Junior Member ionutxxl's Avatar
    care este id ul de live al lui kane86?....nu l gasesc.....poate mai trimite ti odata mail ul cu datele de contact pt xbox

  3. #623 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by ionutxxl View Post
    care este id ul de live al lui kane86?....nu l gasesc.....poate mai trimite ti odata mail ul cu datele de contact pt xbox
    ikane86

  4. #624 SP
    Junior Member ionutxxl's Avatar
    xbox 360 ionutXXL(Aston villa)1-0(werten bremen) kane86

  5. #625 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    Grupa F - PS3
    Etapa 6

    x2z - Nightcrawl3r 0-2 (Roma - Juventus)


    Se pare ca am prins ultimul tren catre optimi

    LE : Grupa nebuna 1. 10p , 2. 9p , 3. 9p , 4. 7p . Toti au meritat calificarea mai departe . Succes celor care nu au reusit momentan . Poate trebuia sa fi fost repartizati in grupe diferite

  6. #626 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Ai scris gresit : x2z - Nightcrawler 2-0
    Cred ca eu merg in optimi

  7. #627 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar

    Exclamation

    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Ai scris gresit : x2z - Nightcrawler 2-0
    Cred ca eu merg in optimi
    Sper ca asta e o gluma proasta mai nereusita asa

  8. #628 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Pai nu stiu ce gluma e asta in conditiile in care eu am inscris prin Boriello si Totti. Banuiesc ca nu ai devenit amnezic. Cand am intrerupt jocul, era 2-0 pentru mine.
    Stiu ca de obicei tu joci cu Roma, dar de data asta eu am ales echipa.

  9. #629 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ok... vreau un email cu notificare de la EA sports. de la amandoi.

  10. #630 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    nu se poate, meciul a fost intrerupt la 2-0 pentru mine. pe asta se si bazeaza nightcrawler.

  11. #631 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    e prima oara cand se intampla asa ceva intr-o competitie organizata de mine . probabil ca de acum inainte va voi cere si o poza cu scorul... daca nu va hotarati cine a castigat si cu cat pana la 23:59 veti pierde amandoi meciul cu 0-3 sau dovediti-mi ca aveti dreptate.

  12. #632 SP
    Junior Member checy2001's Avatar
    din pacate HoriaHG nu a intrat pe psn si nici pe mess nu raspunde

  13. #633 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Nu prea e bine sa piarda amandoi... cel mai bine ar fi sa recunoasca unul dintre ei.
    Nu au cum sa demonstreze ca au castigat meciul, la fel cum nu se pot intelege fiindca amandoi o tin pe a lor... so... propun sa stea amandoi acasa si sa se califice ceilalti doi. ( decizie temporara, poate isi calca pe suflet ala mai nesi-nesi )

  14. #634 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Parerea mea este sa se rejoace meciul si sa se faca poza la final ! Easy way !

  15. #635 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Eu pot sa pierd si calificarea si cu 0-3, chiar nu ma intereseaza. Am crezut ca putem sa avem parte de fair play si distractie. Imi rezerv dreptul de a ma retrage, cu mentiunea ca mi se pare halucinant ce a facut colegul forumist
    Am discutat cu baietii care s-au ocupat de organizare, respectiv Andrew si Ovidiu (le multumesc pentru faptul ca au ascultat povestea mea) si eu sper sa se afle adevarul pentru o buna continuare a competitiei. Din pacate pe forum nu prea mai pot petrece mult timp astazi.
    As prefera sa incheiem povestea, mai degraba cu nightcrawler in optimi, desi as dori, daca stie cineva cum, sa putem afla adevarul. Ar fi cel mai corect.
    @ thedeadman14 : ar fi o decizie buna

    PS: Pentru ca se incepe cu injuraturi/jigniri chiar ma retrag.(desi ii promisesem ceva lui Andrew {tot respectul}) Pacat. Am rugamintea sa nu ma mai contacteze nightcrawler nici pe telefonul PERSONAL, nici in vreun alt fel. Felicitari pentru calificare si succes mai departe.

  16. #636 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    wtf is wrong with you people? lol

    e doar un campionat aveti nevoie de sherlock neaparat

  17. #637 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    am vorbit cu MonkY si el este de acord cu mine si ovidiu ca sa rejucati meciul cu poza la final, dar daca x2z s-a hotarat sa-i cedeze locul adversarului asta e. mie imi pare rau ca nu am reusit sa aflu cine minte, pentru ca nu as mai vrea sa vad oameni de acest gen in campionat sau chiar pe forum.

    apropo ca sa evitam eventualele situatii de acest fel, avem o noua regula. cand postati rezultatul va rog frumos sa atasati si o poza cu scorul inregistrat. imi pare rau stiu ca va complicati prea mult, dar nu am ce sa fac.

    pentru ultima data, @x2z si @Nightcrawl3r sunteti de acord sa rejucati meciul si sa faceti poza la rezultat?

  18. #638 SP
    Member Nightcrawl3r's Avatar
    @ Andrew & restul : Exista Un Singur Dumnezeu si de aceea nici nu am postat mai multe detalii aici ci am vorbit doar cu Andrew si Ovidiu in privat . Singura modalitate sa aflam cine minte este sa facem rost de convorbirile telefonice efectuate de mine catre userul "x2z" si oricine poate face rost de acest lucru de la Vodafone (trimit si poza din contul myVodafone ca sa vedeti orele si duratele ,dupa ce se updateaza) , e binevenit sa vina la Brasov si sa ma impuste in cap daca nu am dreptate. Nu o zic si cu sens invers pt. ca nu are rost . Am trimis cele mai clare dovezi pe care le puteam trimite (dar nu hotaratoare din pacate si asta e si o greseala de a mea care am facut poza doar dupa cele 20 de min. pe care le-am jucat a 2-a oara ,contrar a ce fac de obicei , desi nu se putea face poza la prima parte pt. ca s-a blocat dupa ce a intrat mingea in poarta cu portarul in fundal si nu puteam dovedi nici atunci dar totusi ,recunosc ca am uitat si nu spun ca s-a blocat imaginea cu portarul in fundal) . Cine vrea sa asculte toate povestea , sunt dispus sa vorbesc cu el , dar nu chiar acum si sa-i trimit ce am trimis catre Andrew si Ovidiu. Nu voi posta aici pt. ca nu va iesi conform unor conversatii civilizate dupa cum se intampla de obicei pe forumuri


    Eu sunt de acord sa rejucam meciul daca aceasta e decizia finala , si voi face si poze , voi si filma (cum am facut la problema cu uzuma) sau voi pune pe cineva din familie sa o faca desi stiu ca pot pierde si ca o sa ma dau cu capul de pereti din mai multe motive , dar daca chiar voi pierde ,voi pierde cu demnitate si cu ideea ca Exista Un Singur Dumnezeu . PUNCT !

  19. #639 SP
    Member kane86's Avatar
    O etapa restanta (5) de la xbox 360. Ne cerem scuze pentru intarziere:

    kane86 (porto) 3 - 3 stick (aston villa)

  20. #640 SP
    Junior Member dariomario's Avatar
    eu cu seb nu pot juca ca nu mai are online pass deci castig la masa verde... in legatura cu dilema voastra... toate meciurile jucate online raman in my player hub la game results... si acolo puteti vede cine a dat quit daca a dat vreunu quit. cateodata daca e de exemlu 2-0 ramane in stats 2-0 in caz de quit , alteori e 3-0 . Ideea e cum o judec eu... daca in primul meci a pierdut nightcrawler cu 3-0 inseamna ca a dat el quit deci e posibil sa fi fost condus.... daca nu exista 2 rezultate consecutive intre cei doi inseamna ca nu sa intamplat asa cum zice x2... parerea mea...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 42 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 12 fara Czech League si Turkish League By IceBlast13 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 05-10-2011, 21:56
  2. ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360) By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 245 Last Post: 08-12-2010, 12:05
  3. Replies: 337 Last Post: 03-09-2010, 22:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts