Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 42 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast
Results 101 to 120 of 832

Thread: ConsoleGames.ro - Champions League FIFA 11 (PS3 & X360)

  1. #101 SP
    Member HoriaHG's Avatar
    Horia Gheorghe
    PSN: HGH44

  2. #102 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Quote Originally Posted by thedeadman14 View Post
    Chiar nu imi raspunde nimeni la asta?

    Am o nelamurire... nu la toate jocurile, echipele au aceleasi overall-uri ( att, mid, def ), deci cum ne dam seama ca adversarul alege o echipa mai mare de 80? ( de ex la mine Arsenal are 80 att si adversarului ii apare ca are 83 la att )
    Si la mine tot 83 are... so , se joaca cu ele default, cu cat ar trebui sa aiba nu cu cat au dupa ce facem schimbarile noastre .

    @HoriaHG , ai citit vreun pic regulamentul ?

  3. #103 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Dumitrescu mircea
    psn id dumymix

  4. #104 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    As avea si eu o intrebare.Este voie sa folosim custom tactics?Multi abuzeaza si folosesc tactici precum 5-5-0, si este imposibil sa le dai gol, se strica toata frumusetea jocului.De asta cred ca ar fi mai bine sa se interzica aceste tactici.

  5. #105 SP
    Junior Member zambrotta's Avatar
    Lita Theodor Ilie
    XBL ID : Theo8971

  6. #106 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by HoriaHG View Post
    Horia Gheorghe
    PSN: HGH44
    imi pare rau, nu cred ca vei putea sa participi in acest campionat. la urmatorul, bafta!


    @thedeadman14 nu pot sa-ti rapund momentan la intrebare ca nu mai am PS3, dar o sa vorbesc cu ovidiu si sa vad despre ce e vorba.

    @vvalentin85 la fel, o sa vorbesc cu ovidiu si sa vad despre ce e vorba. pana acum nu a fost nicio problema cu costum tactics si chiar sunt adeptul acestui feature. pana la urma folosirea unei tactici bune intra in atributiile unui campion. nu cred ca vom interzice aceasta optiune.

  7. #107 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    S-au folosit la campionatul de fifa 10 tactici luate de pe net, create de altii, nu mi se pare corect sa folosesti tactici furate.Adica, au luat profilul, l-au pus pe stick, si au folosit tacticile din profilul respectiv.E voie?Eu stiu despre cine e vorba si nu pot sa dau nume, dar speram ca se poate juca fara asa ceva.

  8. #108 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by vvalentin85 View Post
    S-au folosit la campionatul de fifa 10 tactici luate de pe net, create de altii, nu mi se pare corect sa folosesti tactici furate.Adica, au luat profilul, l-au pus pe stick, si au folosit tacticile din profilul respectiv.E voie?Eu stiu despre cine e vorba si nu pot sa dau nume, dar speram ca se poate juca fara asa ceva.
    man nu putem controla chiar totul, pana la urma scopul acestui campionat e sa avem fun si sa jucam fifa intre noi, membrii comunitati ConsoleGames.ro. chiar nu pot sa interzic aceasta functie, pentru ca intr-un meci echilibrat, schimbarea tacticii de joc poate duce la o victorie sigura, iar unii chiar se bazeaza pe acest lucru, sa foloseasca/schimbe o tactica pentru a-l surprinde pe adversar. face parte din joc, atat in viata reala cat si in cea virtuala. sper doar ca acel caz de sus este si va fi unul izolat si nu ma intereseaza numele persoanei respective.

  9. #109 SP
    Junior Member pocpoc350's Avatar
    nume: Alexandru Gabor
    XBL: pocpoc350

  10. #110 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Ah , acum am vazut ! pocpoc350 , nu mie trebuie sa-mi dai add , ci lui Mihay10 . Iar pentru cei de pe xbox regula ce ti-am scris-o in PM nu mai e valabila asa ca e ok !

  11. #111 SP
    Member HawK's Avatar
    Nume: Cojocariu Stefan
    XBL: HawkEyeMK

  12. #112 SP
    Junior Member danchucky2009's Avatar
    Nume : Dan Popa
    XBL : danchucky2009

  13. #113 SP
    Junior Member val96's Avatar
    Nume: comsa valentin XBL: LGND val96

  14. #114 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ok, lista celor care nu au urmat toti pasii pentru inscriere:

    PS3
    Bandidonu i-a dat add lui ovidiu
    DUMYMIXnu i-a dat add lui ovidiu

    X360
    kane86Nu i-a dat add lui Mihay10
    zambrottaNu i-a dat add lui Mihay10
    pocpoc350Nu i-a dat add lui Mihay10
    HawK nu mi-a dat PM
    danchucky2009 nu mi-a dat PM

  15. #115 SP
    Junior Member dariomario's Avatar
    Alex Manea

    PSN: aleksiss

  16. #116 SP
    Junior Member Bandido's Avatar
    Salut,

    Zilele acestea am fost foarte ocupat si nu am apucat. Scuze, in seara asta dau add. Mersi. O zi frumoasa.

  17. #117 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    ok, lista celor care nu au urmat toti pasii pentru inscriere:

    PS3
    Bandidonu i-a dat add lui ovidiu
    DUMYMIXnu i-a dat add lui ovidiu

    X360
    kane86Nu i-a dat add lui Mihay10
    zambrottaNu i-a dat add lui Mihay10
    pocpoc350Nu i-a dat add lui Mihay10
    HawK nu mi-a dat PM
    danchucky2009 nu mi-a dat PM
    I-am dat add. Incet incet ne strangem de o miuta si pe Xbox360.

  18. #118 SP
    Junior Member danchucky2009's Avatar
    am dat si PM acum...sper sa fie regula sa nu folosim formatii custom pt ca majoritatea mint ca le fac ei si nu e asa...majoritatea sunt luate de pe net si iti dau peste cap apararea ta...(garantat) daca ai o formatie (ex 5-5-0) si adversaru tau isi pune custom apararea ta va urca la mijlocul terenului....eu personal mi-am facut singur vreo 10 custom formation si degeaba nu merg ca cele luate de pe net.cel mai bine e ca toata lumea sa foloseasca formatiile din joc..sper sa nu luati in deradere ce spun...chiar stiu ce vb...joc fifa minim 5 ore pe zi...BAFTA TUTUROR...

    PS HAWK,VAL,DANYCOMAN,CRIASHH TOTI BAIETII MEI ....VA DISTRUG !!!

  19. #119 SP
    Banned Venom's Avatar
    @danchucky2009: te inteleg ce spui, ai dreptate, dar nu prea poti dovedi ca cineva a folosit custom tactics intr-un meci. Oricum, la FIFA 2011 daca folosesti apararea prea avansata si presing pe atac, poti lua niste goluri pe contraatac de nu te vezi. Nu este ca la FIFA 2010. Nu cred ca este oportuna interzicerea "custom tactics". Si in afara de asta cine te opreste sa le folosesti si tu?

  20. #120 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Hai sa le folosim cu totii, e cel mai bine asa.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 42 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 12 fara Czech League si Turkish League By IceBlast13 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 05-10-2011, 21:56
  2. ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360) By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 245 Last Post: 08-12-2010, 12:05
  3. Replies: 337 Last Post: 03-09-2010, 22:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts