Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 42 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast
Results 161 to 180 of 832

Thread: ConsoleGames.ro - Champions League FIFA 11 (PS3 & X360)

  1. #161 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by alex1986sho View Post
    prima echipa din grupa calificata + cele mai bune 6 echipe de pe locurile 2 sa zicem, sau pur si simplu doua grupe de cate 20 unde primele 8 echipe din fiecare grupa merg mai departe. Solutii sunt, e pacat ca sunt multi jucatori care raman pe afara. Acum daca ati inceput cu 32, mult succes, dar pe viitor poate faceti si alt sistem sa ne permiteti sa intram mai multi
    ok... oricum iti zic de pe acum si pentru viitoarele campionate vom avea restrictii

    PS3: 3 locuri libere
    +
    YanciuNu mi-a dat PM

    X360: 6 locuri libere
    +
    ionutxxlNu i-a dat add lui Mihay10, nu mi-a dat PM

  2. #162 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Andrew, lista aceea nu este actualizata? Eu de ce nu apar acolo? Am scris datele mele pe thread si ti'am dat si PM

  3. #163 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Nu va mai agitati atat ... Regulile raman cele stabilite . Daniel , ia un calmant tati

  4. #164 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Andrew, lista aceea nu este actualizata? Eu de ce nu apar acolo? Am scris datele mele pe thread si ti'am dat si PM
    nu am niciun PM de la tine

  5. #165 SP
    Junior Member crisashh's Avatar
    Nume: Ionita Razvan
    XBL: crisashh

  6. #166 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Ce facem cu locurile de ps3..ne mai trebuie 3 si nu ii avem..1 decembrie aproape ca a sosit,deci intrebarea logica e daca locurile vor fi ocupate cu cei care sunt pe lista de asteptare ?Si daca da ar fi dragut daca poate Andrew si are timp sa faca o lista cu PRIMII 3 useri care sunt in asteptare pentru versiunea de ps3 si astfel sa se incerce contactarea lor in vedea reconfirmarii dorintei acestora de a participa la acest campionat.

  7. #167 SP
    Member HoriaHG's Avatar
    Si eu sunt de acord sa fie facut urmatorul campionat un sistem de joc cu grupe mai multe sa intre mai multi jucatori, si normal si cu ceva restrictii ,dar mai blande

  8. #168 SP
    Junior Member jackpot's Avatar
    Nume : Vasile Andrei
    PSN: betivul

  9. #169 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    mai sunt locuri?

  10. #170 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ok, scuzat-mi lipsa de activitate, dar am fost foarte ocupat, facultatea alea... o sa revin cu un update in orele urmatoarem, sper sa reusesc.

  11. #171 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Sunt si eu pe zona , ne mobilizam si facem treaba !

  12. #172 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Bun. am reusit in sfarsit sa strang toate datele, dar din pacate am cateva vesti proaste si unele bune.

    PS3
    • vestile proaste: din pacate s-au inscris doar 29 de oameni din 32 (@imperatore s-a retras din competitie) si mai aveam nevoie doar de 3 oameni ca sa-i dam drumul la campionat
    • vestile bune: avem o lista de 13 oameni, care nu intrunesc conditiile de participare (100 de posturi sau 3 luni vechime), insa dupa cum am promis ei vor fi pusi pe o lista de asteptare si daca nu se inscriu 32 de oameni, ei vor umple locurile, in ordinea in care au postat in acest thread. mai jos aveti lista cu cei 13 (este ordonata) si ii voi ruga frumos sa-mi dea un PM cu nume, prenumele, adresa de e-mail, numarul de telefon si PSN ID daca vor inca sa mai participe in campionat. aveti timp pana pe 2 decembrie ora 20:00.

    nr crtPSN ID
    1djady
    7x2z
    6alex1986sho
    8claudiusofo
    9thegreek_27
    10HoriaHG
    11zmeus
    12cosming
    13jackpot


    X360
    • vesti proaste: pff... foarte slab au decurs inscrierile pentru acest turneu, din 32 de locuri disponibile, doar 13 useri s-au inscris. dupa cum stiti limita era de 16.
    • vesti bune: deoarece este ziua mea azi (ma cheama andrei in caz ca nu v-ati prins ), am zis sa va fac eu o surpriza. vom schimba putin regulile si vom organiza un campionat in stil clasic (veti juca toti intre voi). insa nu veti avea tur-retur si asa veti disputa 12 meciuri, eu zic ca e de ajuns. regulamentul e acelasi, insa voi veni cu o mica modificare in zilele care vor urma.

    Pe prima pagina a threadului aveti listele cu cei care vor participa in ConsoleGames.ro - Champions League FIFA 11 (PS3 & X360).

    PS: ovidiu don't hate me, please :-s, hai ca trebuie sa fug

  13. #173 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Pff Andrew nu mai ai PS3 am ramas eu cu Ovidiu sa ne jucam 1 on 1 ...Poate revi.

  14. #174 SP
    Banned Venom's Avatar
    @ZeroSkillNoob: pe PSN aparea la tine un mesaj "Adio FIFA". Ce vroiai sa zici?

  15. #175 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Emo cu clubu eram nervos

  16. #176 SP
    Junior Member dariomario's Avatar
    hai cu CL-ul

  17. #177 SP
    Junior Member Musste's Avatar
    deci concret cand incepe?

  18. #178 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Nu se mai poate amana un pic data inceperii campionatului astfel incat sa ne strangem mai multi oameni? Poate ne ajuta si Monky

  19. #179 SP
    Junior Member alex1986sho's Avatar
    ok AndRew, ti-am trimis PM cu toate datele, sa-mi spui daca e ok si o sa-i dau add lui Ovidiu pe PSN

  20. #180 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Musste View Post
    deci concret cand incepe?
    teoretic sambata aceasta, dar nu e 100%. nu e atat de usor sa incepi un campionat, in plus ma bazam pe faptul ca azi, fiind 1 decembrie, o sa am timp destul sa alcatuiesc grupele, iar zilele care urmeaza subt ocupat, astfel ramane weekendul. cel mai tarziu si probabil va incepe saptamana viitoare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 42 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 12 fara Czech League si Turkish League By IceBlast13 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 05-10-2011, 21:56
  2. ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360) By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 245 Last Post: 08-12-2010, 12:05
  3. Replies: 337 Last Post: 03-09-2010, 22:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts