Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 29 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast
Results 261 to 280 of 580

Thread: Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship

  1. #261 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by D3evil View Post
    Am inteles ca nu-l recomanzi, dar daca sunt doritori sa si-l instaleze o pot face sau nu?
    Da, o pot face, pentru ca practic nu aduce niciun aport de performanta.

  2. #262 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Si eu care credeam ca esti interesat sa te inscrii in competitie, avand in vedere ca iti place asa de mult jocul
    Am zis ca ma mai gandesc pana pe 8.

  3. #263 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    La mine e o problema. INTRE 6 SI 10 aprilie sunt plecat in Bucuresti la niste cursuri legate de profesia mea. Si nu am cum sa fac calificarile in data de 9. La cursa o sa fiu prezent duminica la 20.00. Sunt de acord sa plec ultimul pe grila fara sa fac calificarea daca nu e o problema. Pot sa fac calificarea eventual duminica asta daca nu pot participa altfel. Multumesc

  4. #264 SP
    Member gpaul's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Esti constient ca instalarea unui turbo stage este vizibila la replay ?
    Nope, nu-s constient.Se vede intercooler-ul schimbat daca te uiti atent prin grilaj fata ?

  5. #265 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Datorita faptului ca multi au votat si putini participa si a lipsei de profesionalism a organizatorilor, campionatul de Gran Turismo 5, este ANULAT.

    Thread closed.

    ---------- Post added 02-04-2011 at 00:29 PM ----------

    1 aprilie a trecut... Sa continuam campionatul.

  6. #266 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Mi-am dat seama ca e bogus dupa "lipsei de profesionalism a organizatorilor". De cand au Grey & co. lipsa de profesionalism?

  7. #267 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    PSN ID: rzr_10
    Nume: Stefan Claudiu
    Achitat taxa: Da
    Attached Images Attached Images gt5.jpg

  8. #268 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by 573ph4n View Post
    PSN ID: rzr_10
    Nume: Stefan Claudiu
    Achitat taxa: Da
    S-a receptionat.

  9. #269 SP
    Member D3evil's Avatar
    Pana la urma damage-ul ramane light sau heavy? Si dace se poate specifica cate ture se alearga duminica

  10. #270 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by gpaul View Post
    Nope, nu-s constient.Se vede intercooler-ul schimbat daca te uiti atent prin grilaj fata ?
    Uita-te mai atent pe UI la replay fara turbo stage, apoi monteaza un turbo si uita-te din nou.

  11. #271 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Crovete-u` are motor aspirat din cate stiu eu, iar daca montezi turbo kit pe el si te uiti la replay iti arata indicatorul pentru turbina, deci fa tu calculu..se vede.

  12. #272 SP
    Member D3evil's Avatar
    Ma ideea era ca se putea impune o limita de "n" BHP in care sa se incadreze toti concurentii, fiecare avand dreptul de a modifica si instala orice upgrade dupa bunul plac.
    In felul asta nu mai statea nimeni cu verificari la replay sau etc. Nu ma intelegeti gresit n-am nimic impotriva a ceea ce s-a decis, imi este indiferent.

  13. #273 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Da man, sunt convins ca intelegem toti ce vrei sa zici , dar instaland tot felu de upgrade-uri masinile nu ar fi la fel de competitive si decalaje intre "playeri oricum exista" asta nu ar face accentueze diferenta si mai mult intre jucatori pana ajungi sa concurezi de unul singur pe traseu.

    La fel..chestia cu sa faci ce upgrade-uri vrei si dupa sa limitezi puterea nu e deloc ok pentru ca instaland diverse upgrade-uri CUPLU motorului se schimba si ar varia de la o masina la alta lucru care ar fi inacceptabil.

  14. #274 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by D3evil View Post
    Pana la urma damage-ul ramane light sau heavy? Si dace se poate specifica cate ture se alearga duminica
    Damage-ul ramane light, duminica se alearga 40 de ture.

  15. #275 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pot sa depun in cont chiar daca nu particip? Nu de alta, dar ma simt vinovat ca nu am timp sa fiu cu voi pe asfalt...

  16. #276 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pot sa depun in cont chiar daca nu particip?
    Nu se poate, doar cine participa depune taxa de inscriere.

  17. #277 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    40 ture. Pit stop obligatoriu ? Racing Soft sau putem alege ce pneuri vrem ? pt anduranta

  18. #278 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    40 ture. Pit stop obligatoriu ? Racing Soft sau putem alege ce pneuri vrem ? pt anduranta
    Pneurile sunt la discretie, nu stiu daca ajunge benzina pentru 40 de ture. Daca nu se consuma benzina, sigur se consuma cauciucurile deci oricum faci un pitstop

  19. #279 SP
    Member D3evil's Avatar
    Nu ajunge benzina pentru 40 de ture, trebuie sa alimentezi macar o data. Cat despre pneuri o sa fie interesant ce va alege fiecare, pentru ca cele soft se duc destul de repede iar daca se merge pe medium/hard pierzi cel putin 2 secunde pe tur fata de soft

  20. #280 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Salutare, exista vreo modalitate sa particip la cursa in modul "spectate", similar Forza? Ca tare as vrea sa vad cursa "in direct"

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 29 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast

Similar Threads

  1. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  2. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  3. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts