Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 29 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 580

Thread: Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship

  1. #21 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by rosiani View Post
    si eu am bonuri de masa...merge ?
    Deci eu am avut paypal si am incercat sa il leg cu cardul meu si na mers am sunat la banca alea alea si miam sters contu crezand ca voi putea face alt cont cu celeas date.. si nu merge

  2. #22 SP
    Member SilviuGabriel's Avatar
    Cel mai comod e ca plata sa se faca prin SMS. Acum nu stiu ce comision s-ar pierde aici!

  3. #23 SP
    Banned Venom's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ma duc sa donez niste sange... Mi-e rau...
    Hai sa fim seriosi! Parca n-ai fi obisnuit cu aceasta confuzie.

    Am votat pentru taxa. N-am jocul (dar in curand il voi avea), nu voi participa la competitie, dar taxa reprezinta o dovada de seriozitate, o motivatie si de ce nu, ceva normal.


    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Rog sa voteze doar cei ce se gandesc serios sa participe, asadar nu votati doar de dragul de a vota.
    Poate te superi sau nu, m-am bagat si eu in seama. E un forum totusi. Nu?

  4. #24 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Venom View Post
    Hai sa fim seriosi! Parca n-ai fi obisnuit cu aceasta confuzie.
    Se mai intampla... dar e cam greu de la un user vechi. Oricum... era cu spirit de gluma. Nu donez eu sange asa cu una cu doua
    Quote Originally Posted by Venom View Post
    Poate te superi sau nu, m-am bagat si eu in seama. E un forum totusi. Nu?
    Daca nu te-ar fi rugat sa nu faci asta daca nu doresti sa participi, as mai fi inteles. Asa, estimarea cu cate persoane vor sa se inscrie cu ajutorul poll-ului e useless... C'est la vie!

  5. #25 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Domne, ce-i aici, Spambox? Nu vreti sa discutati pe privat despre PayPal, conturi bancare, etc?
    Venom, din moment ce am emis rugamintea sa voteze doar cei interesati, pentru a ne da seama daca se doreste sau nu taxa de inscriere, de ce ai votat? Doar asa la misto si in batjocura?

  6. #26 SP
    Member roberte's Avatar
    sunt si eu interesat sa particip as fi de acord si cu o taxa

  7. #27 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Mika?

  8. #28 SP
    Member gpaul's Avatar
    Intru si eu daca gasiti o modalitate de a multumi pe toata lumea cu ziua sau ora la care se desfasoara cursele.Desi pt majoritatea weekend-ul ar fi cel mai potrivit, pt mine sunt cele mai busy zile.... bar manager

  9. #29 SP
    Banned theclaw37's Avatar
    I'm in ... sustin si taxa. Doar ca va trebui sa alegem cu MARE atentie cand se desfasoara cursele.

  10. #30 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    De acord cu taxa,I'm in.

  11. #31 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Sunt de acord cu taxa si o sa particip si eu. Sper ca se accepta si jucatori mai putin expermentati la GT5 (cineva trebuie sa fie si pe ultimul loc). Aveti vreo idee cum se va proceda la capitolul masini? Intreb pentru ca eu nu am facut decat primul set de licente si nu am decat masinile care le primesti acolo pentru aur.

  12. #32 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Cine nu are masinile pe care le vom folosi in campionat si nu le poate cumpara, le va primi de la organizatori.

  13. #33 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by cristi-dinu View Post
    Aveti vreo idee cum se va proceda la capitolul masini? Intreb pentru ca eu nu am facut decat primul set de licente si nu am decat masinile care le primesti acolo pentru aur.

    Cum a spus si Ffocus, daca intr-adevar cineva nu poate obtine masina ceruta pentru o anumita cursa din oarece motive (timp , lipsa credite, prea scumpa masina), masina respectiva ii va fi trimisa.

  14. #34 SP
    Junior Member dode's Avatar
    Sunt interesat de acest campionat. Legat de taxa de inscriere, cam la ce suma v-ati gandit?

  15. #35 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Dupa terminarea poll-ului curent vom face unul nou cu variantele de sume gandite. Ce avem noi momentan in minte credem ca e rezonabil. Vom vedea parerea celor interesati.

  16. #36 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by dode View Post
    Sunt interesat de acest campionat. Legat de taxa de inscriere, cam la ce suma v-ati gandit?
    Nu s-a discutat inca de taxa... sa vedem intai daca suntem suficienti pentru un campionat serios. E posibil chiar sa se formeze un nou poll cu sumele. Eu insa sunt de parere ca trebuie sa fie cel putin 50 RON.

  17. #37 SP
    Junior Member dode's Avatar
    Eu sunt dispus sa platesc taxa de inscriere dar consider ca inainte de asta trebuie facut regulamentul astfel incat sa putem lua o decizie in cunostiinta de cauza. Cele mai importante pntru mine sunt aspectele legate de data la care se organizeaza cursele, masinile cu care se "alearga"(prefer ca toata lumea sa aiba masini identice, eventual stock + cauciucuri schimbate) precum si penalizarile pentru cei lipssiti de fair play.
    In rest o idee excelenta

  18. #38 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Ca idee generala, regulamentul va fi foarte strict, "trisorii" vor fi eliminati din presezon, daca exista. In asa fel incat sa conteze doar maiestria pilotului, fara sa se apeleze la taiatul curbelor sau la alte magarii. Cursele se vor disputa undeva in weekend, probabil duminica seara, la distanta ori de o saptamana, ori de doua. Regulamentul si detaliile legate de sezon si masini vor fi gata speram saptamana viitoare. Oricum, la data inscrierii veti cunoaste tot ce este de cunoscut, nu va cere nimeni sa va inscrieti fara sa aveti toate detaliile.

  19. #39 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Si eu sunt interesat. Am votat "nu" pentru taxa, nu pentru ca nu as fi de acord sa o platesc, ci pentru ca m-am gandit ca e posibil sa "inraiasca" si mai tare participantii si ego-urile lor.
    So, count me in .

    PS: sper ca se accepta, cum a mai spus si cineva mai sus, si jucatori mai putin experimentati

  20. #40 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    50 de RON?
    Eu am alocatia 40 si din ea o mai dau si pe altele.... dar na, daca e 50 de ron e rezonabil. Mai mult nu stiu daca o sa fie ok... pentru mine cel putin.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 29 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  2. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  3. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts