Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 29 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 580

Thread: Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship

  1. #41 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    50 de RON?
    Eu am alocatia 40 si din ea o mai dau si pe altele.... dar na
    Sunt curios cum ti-ai cumparat PS3 si GT5 din alocatia de 50RON...
    Scuze, n-am vrut sa par rautacios... dar ideea este ca oricum cei 50 RON (sau cati or fi) nu-i va baga nimeni in buzunar. Se vor intoarce la voi, one way or another. Bineinteles, probabil primii 3 clasati vor primi ceva mai substantial...

  2. #42 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Stai linistit nu esti rautacios. PS3 l-am primit de Craciun iar GT5 de ziua mea. Nu e panica, sunt in perfecta stare sa strang niste bani, pot plati 50 RON, doar ca ai zis cel putin... asa ca daca se ajunge pe la 80-90 ron deja e prea mult pentru mine

  3. #43 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Precum spuneam mai devreme, va exista un poll in urma caruia se va alege valoarea taxei de inscriere. Nu e cazul sa va faceti probleme inca

  4. #44 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Ati scapat de mine PS3-ul meu e ''caput'' de ceva timp
    Succes Grey in campionat

  5. #45 SP
    Admin MonkY's Avatar
    M-am gandit ca sub 50 RON mai bine nu se mai face inscriere pe bani. Nu de alta, dar unii pot renunta prea usor gandindu-se ca au "platit" doar 20-30 RON. La 50 RON macar poate facem niste tshirt-uri customizate pt. fiecare participant... La o suma mai mare facem ceva mai dragut... Acum, depinde de poll-ul cu suma respectiva.

    Daniel: pai, trage tare si repara... ca ai timp

  6. #46 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Nu stiu ce sa zic. Nu am jucat deloc GT5 si probabil ca o sa fiu varza la inceput pana ma acomodez lol Nu as vrea sa se repete episodul Forza (cam aceeasi situatie a fost si atunci). Si oricum eu nu prea sunt obisnuit sa joc pe PS3 (bleah, controller'ul ala ) si nu stiu daca are rost...

    Oricum eu o sa incerc sa vad ce pot face. Trebuie neaparat sa ma inscriu in saptamana aceasta cat dureaza pool'ul sau se poate si mai ''tarliu''?

  7. #47 SP
    Member cisse's Avatar
    au mai intrebat 2 inainte dar sper sa nu fie aiurea ca vin si eu cu aceeasi intrebare: se accepta si inscrierea celor care nu sunt chiar asi in jocul acesta? am vazut putin mai sus ca va fi si o perioada de teste inainte sa inceapa campionatul in care s-a specificat ca se va face o triere...trierea va tine cont de cat de bine joci sau cat de serios si fair-play esti?

  8. #48 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by cisse View Post
    trierea va tine cont de cat de bine joci sau cat de serios si fair-play esti?
    Un pic din ambele, nu vrem sa fie numai Schumacheri inscrisi, insa nici nu vrem sa vina de exemplu cineva care nu stie in ce parte e prima curba. Cineva care ia contact cu jocul fix in momentul cursei. Acceptam oameni care dau dovada in primul rand de fair-play si in al doilea rand dau dovada ca se pot descurca in anumite situatii, chiar daca nu merg la fel de rapid ca locurile fruntase.
    Cei ce merg numai pe aratura si nu stiu ce este aia frana nu au ce sa caute.

  9. #49 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cand zicea Schumacher, se referea la MonkY... acel diavol tazmanian al soselelor, care mai avea un pic si ajungea pe podium la FM3

    clsse: stai linstit, ca in principiu nici eu n-am sanse sa particip... dar vedem. Ma mai antrenez, mai dau o spaga...

  10. #50 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    I'm in! Doar o mica sugestie, ca sa nu mai existe probleme cu neseriosii, faceti un sistem de penalty points or smth... adica pentru fiecare cursa la care nu a venit respectivul sa ia un punct si la un anumit numar de puncte, in functie de cate curse vor fi, sa fie eliminat din campionat. Simplu, fara PM-uri si alte discutii.

  11. #51 SP
    Junior Member Thrash_rider's Avatar
    I'm in!!!
    O singura sugestie : cand se deschid inscrierile sa postati si pe prima pagina sa fie mai usor!

  12. #52 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Mika?
    Eu sunt. Daca intrebi de ce am votat, o sa incerc sa imi iau un PS3 si GT5 pana la inceperea campionatului.

  13. #53 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Eu sunt. Daca intrebi de ce am votat, o sa incerc sa imi iau un PS3 si GT5 pana la inceperea campionatului.
    Asa da

  14. #54 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Trebuie neaparat sa ma inscriu in saptamana aceasta cat dureaza pool'ul sau se poate si mai ''tarliu''?
    Anyone?

  15. #55 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Anyone?
    Tie ce-ti spune continutul postului astuia: http://www.consolegames.ro/forum/549925-post1.html

  16. #56 SP
    Member slabunator's Avatar
    La assist-uri cum stam? Daca se vrea un campionat fara assist-uri ma pun sa ma obisnuiesc cu ele off pana incepe. Momentan folosesc driving line, ABS 1, cauciucuri racing hard sau soft la masini foarte sprintene.

  17. #57 SP
    Member Peetzy's Avatar
    Da, buna idee. Contati si pe mine la inscriere. Sunt de acord si cu taxa (PayPal ar fi excelent), doar cursele sa fie puse undeva seara, sau in weekend. In rest, vroom vroooom, ca sa zic asa.

    PSN ID: bombita86

  18. #58 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu stiu daca poll-ul trebuie tinut chiar pana pe 24 ... deja e clar ca va fi cu "taxa" lol. Nu de alta dar vreau sa inceapa mai repede

  19. #59 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ce de concurenti va avea campionatul , 87 de useri vor sa se inscrie

    anyway va urez bafta si chiar sunt curios cum vor decurge inscrierile cu taxa, cine stie poate la urmatorul campionat de Fifa vom face la fel .

  20. #60 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    sunt curios care din aia 87 vor intra intr-adevar in campionat si mai ales cati vor termina

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 29 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  2. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  3. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts