Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 29 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 580

Thread: Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship

  1. #61 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    sunt curios care din aia 87 vor intra intr-adevar in campionat si mai ales cati vor termina
    Pai ia sa vedem... La forza 3 au fost 21 de inscrisi... doar 10 au terminat campionatul din care doar 8 au participat constant la curse. Deci nici macar jumatate ceea ce spune multe despre seriozitatea unor useri. Astfel se explica si motivul introducerii acestei taxe.

  2. #62 SP
    Member naikum's Avatar
    Se poate juca cu cont din orice tara sau trebuie sa imi fac unul de ro? momentan joc cu cont de uk.

  3. #63 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by naikum View Post
    Se poate juca cu cont din orice tara sau trebuie sa imi fac unul de ro? momentan joc cu cont de uk.
    Nu ai nevoie de cont ro , majoritatea au conturi de Uk.

  4. #64 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Pai ia sa vedem... La forza 3 au fost 21 de inscrisi... doar 10 au terminat campionatul din care doar 8 au participat constant la curse. Deci nici macar jumatate ceea ce spune multe despre seriozitatea unor useri. Astfel se explica si motivul introducerii acestei taxe.
    S-a trezit lupul moralist. Tocmai tu. Si din cauza ta s-a mai retras inca un om. Scuzati off-ul.

  5. #65 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Poll-ul in care va ceream opinia in legatura cu existenta unei taxe de inscriere a expirat. Ca urmare a rezultatului a acestuia, trebuie sa alegeti valoarea taxei de inscriere.

    De asemenea, a fost introdus in primul post si regulamentul acestui concurs. Urmeaza sa se definitiveze calendarul competitiei, punctajul si masina de concurs.
    http://www.consolegames.ro/forum/f59...ip/#post549925

    La fel ca in poll-ul precedent, sunt rugati sa voteze doar cei ce sunt interesati sa participe.

  6. #66 SP
    Member slabunator's Avatar
    Vor exista reguli cu privire la assit-uri si pneuri?

  7. #67 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by slabunator View Post
    Vor exista reguli cu privire la assit-uri si pneuri?
    Da, vor fi comunicate si trecute in primul post candva curand.

  8. #68 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ar fi frumos sa salvam fiecare reluare si sa o postam aici, cine stie, poate avem si spectatori

  9. #69 SP
    Member roberte's Avatar
    ma bag si eu si cu taxa sunt de acord
    v.ati gandit cu ce masina se va concura?

  10. #70 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    .... nu se va concura cu aceeasi masina tot campionatul evident

  11. #71 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    .... nu se va concura cu aceeasi masina tot campionatul evident
    De ce spui asta? Ultimele campionate au fost cap-coada cu aceeasi masina...

  12. #72 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Da?
    Pai... ma gandeam ca va fi ceva diversitate... asa ar deveni repetitiv si plictisitor. De genul sa incepem campionatul cu masini mai slabute si pana prindem toti ideea si miscarile avansam la masini mai puternice. Sau cel putin asa mi s-ar parea mie normal

  13. #73 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    asa ar deveni repetitiv si plictisitor.
    Hehe. Ce bine ca se aplica taxa de inscriere

  14. #74 SP
    Member naikum's Avatar
    Ar fii bine sa se anunte ce masini vor fii. Eu de exemplu inca nu am terminat A spec , deci nu am multe masini,mai ales cele de lvl mai mare. Cum se va proceda daca nu am o masina pentru o anumita cursa?

  15. #75 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by naikum View Post
    Ar fii bine sa se anunte ce masini vor fii. Eu de exemplu inca nu am terminat A spec , deci nu am multe masini,mai ales cele de lvl mai mare. Cum se va proceda daca nu am o masina pentru o anumita cursa?
    S-a spus acum ceva posturi ca daca nu avem masinile respective, ne vor fi trimise de catre organizatori. So don't worry

  16. #76 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    ia uite cum de la 90 a scazut la 21

  17. #77 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    ia uite cum de la 90 a scazut la 21
    Tipic, nu?
    Vad ca ffocus vroia sa concureze la categoria grea. Pacat ca n-a pus Grey sume mai mari...

  18. #78 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Au fost adaugate traseele si masina de concurs a campionatului, verificati primul post al acestui thread.
    http://www.consolegames.ro/forum/f59...ip/#post549925

  19. #79 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Traseele sunt perfecte,dar masina credeam ca se va supune la vot din mai multe variante poate nu le place la toti Corvette-ul.Eu unul voi juca cu ea doar daca se admite TC asist in campionat ca fara nici nu ma gandesc.

  20. #80 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sincer nu imi place foarte mult Corvette-ul dar voi face niste curse cu el zilele astea sa ma obisnuiesc. Circuitele sunt chiar foarte ok, dar mi-ar fi placut si un Nurburgirng complet, nu pista scurta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 29 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast

Similar Threads

  1. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  2. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  3. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts