Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 127

Thread: 50% Discount la jocuri!

  1. #21 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Excelenta initiativa. Occidentala as zice. Abia astept sa imi fac cateva completari la "colectie" .

  2. #22 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by rosiani View Post
    RvsS : Transportul in sitem ramburs ramane valabil la comenzile peste 189 lei ?
    Da, ramane gratuit.

  3. #23 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    boga - nu se modifica preturile pe site, se modifica direct in factura. Toate comenzile incepand de acum, numai sa punem un banner pe site, in 1-2 ore.
    pana la urma nu sunt sigur ca am inteles. Promotia a inceput acum sau doar dupa ora 00:01 Sambata?

  4. #24 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Poti comanda de acum fara griji.

  5. #25 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    It's on, start shopping

  6. #26 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    O intrebare: Kz3 se lanseaza pe 22, in timpul promotiei. Daca eu comand atunci, il pot lua la 130?

  7. #27 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Xbox Live Gold 12+2 si/sau 2100 MS points intra la promotie ?

  8. #28 SP
    Junior Member rosiani's Avatar
    eu nu vad ca ar fi on..aceleasi preturi....

  9. #29 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Se lanseaza pe 25 in Europa. Nu intra in promotie. 22 este lansare in SUA.

    ---------- Post added 18-02-2011 at 08:29 PM ----------

    Quote Originally Posted by rosiani View Post
    eu nu vad ca ar fi on..aceleasi preturi....
    Reducerea nu se afiseaza pe site, se aplica direct in factura. Nu o vei "vedea" decat atunci cand o vei plati - la pretul redus desigur.

    ---------- Post added 18-02-2011 at 08:30 PM ----------

    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Xbox Live Gold 12+2 si/sau 2100 MS points intra la promotie ?
    Da, intra.

  10. #30 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Am introdus si codul de pe prima pagina, inseamna ca beneficiez de transport gratuit chiar si pt. comanda sub 189 lei?

  11. #31 SP
    Junior Member rosiani's Avatar



    Reducerea nu se afiseaza pe site, se aplica direct in factura. Nu o vei "vedea" decat atunci cand o vei plati - la pretul redus desigur.


    Am primit factura pe mail...de 748,60 ron. Sa inteleg ca voi avea de plata 50% din total (la pret promo) , doar cand primesc coletul de la curier ? Cum imi dau seama ca am cumparat la pretul mentionat de dvs.? Multumesc

  12. #32 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar

    deci cum e?

    jocul costa sa zicem 250 Ron.
    daca il iau acum (inteleg ca functioneaza promotia si acum) voi primi confirmarea comenzii pentru 250 Ron.
    Eu cat voi plati 125 Ron sau 144 Ron (jocul 125 + 19 transportul).?

  13. #33 SP
    Junior Member rosiani's Avatar
    Tot ce se plateste peste 189 lei este cu transport gratuit...parca asta era conditia

  14. #34 SP
    Member LeGenD's Avatar
    hmm superb....rvs spune-mi si mie dupa cat timp primesc confirmarea pe mail ca sa imi activez contul?...au trecut vreo 20 min de cand l-am facut....ms

  15. #35 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by rosiani View Post


    Reducerea nu se afiseaza pe site, se aplica direct in factura. Nu o vei "vedea" decat atunci cand o vei plati - la pretul redus desigur.


    Am primit factura pe mail...de 748,60 ron. Sa inteleg ca voi avea de plata 50% din total (la pret promo) , doar cand primesc coletul de la curier ? Cum imi dau seama ca am cumparat la pretul mentionat de dvs.? Multumesc
    Si eu am "indesat" cateva jocuri in cos, dar inca ezit. Ma gandesc ca in cel mai rau caz refuz coletul, dar nu-mi place deloc ideea asta...

    Initiativa e excelenta, preturile par bune, nu e o promotie "romaneasca" (adica se umfla preturile inainte de promotie).

    Si mai e ceva, sunt intr-o situatie similara :

    Quote Originally Posted by LeGenD View Post
    hmm superb....rvs spune-mi si mie dupa cat timp primesc confirmarea pe mail ca sa imi activez contul?...au trecut vreo 20 min de cand l-am facut....ms
    Eu am uitat parola si tot o astept - oare mai vine ?

    EDIT : Parola a venit, contul e pregatit...

    Astept raspunsul la intrebarea initiala si reformulez : orice joc de fapt costa jumatate din cat este afisat pe site ?

  16. #36 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu n-am mai rezistat si mi-am luat cateva care lipseau din colectie. Deja merge site-ul gameshop din ce in ce mai greu. Mi-e ca pana se gandesc unii si altii, nu mai e nimic pe stoc. Asta daca nu pica serverul intre timp

  17. #37 SP
    Junior Member rosiani's Avatar
    eu zic/sper ca totul este ok. Stocurile afisate pe site sunt in timp real?

  18. #38 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by rosiani View Post
    eu zic/sper ca totul este ok. Stocurile afisate pe site sunt in timp real?
    Iti dai seama ca probabil in weekend nu va lucra nimeni... si ma indoiesc ca se fac stocurile in timp real in weekend. Asa ca facem si noi comenzi, si vedem luni ce am apucat si ce nu... Cred ca e prima oara cand cumpar din Romania un joc de Xbox 360 cu 24,95 RON, si asta cu TVA inclus. Adica, ce sa mai vorbim... joc de 20 RON. Bravos!

  19. #39 SP
    Junior Member Ltcol's Avatar
    Quote Originally Posted by rosiani View Post
    Tot ce se plateste peste 189 lei este cu transport gratuit...parca asta era conditia
    depimde cum au facut reducerea e o chestie un pic contabila ... -sar putea ca in momentul de fata sa le convina sa plateasca .... ramane da vazut cand va venui coletul ... am facut comanda sper sa nu ma trezesc cu pretul mare

  20. #40 SP
    Junior Member rosiani's Avatar
    da..macar asa ajutam si noi statul roman cu TVA
    sper sa fie serioasa treaba..pentru ca daca este...vor avea un precedent bun si in viitor vor avea numai de castigat. unele produse sunt chiar la preturi foarte bune..in special pentru colectionari.

    Am vazut ca au si alte produse care nu se incadreaza nici la hardware/accesorii , nici la jocuri...de exemplu tricouri inscriptionate...ele intra oare la promotie ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 1 Last Post: 24-08-2017, 14:32
  2. O noua saptamana, un nou discount! By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 10 Last Post: 09-03-2011, 00:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts