Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 127

Thread: 50% Discount la jocuri!

  1. #61 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    poate ne suna luni si o sa ne spuna ca daca am facut comanda inainte de data de 19 nu e valabila

    adica aia care au facut comanda aseara inainte de ora 12...

  2. #62 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Schizoid View Post
    Daca platesc cu card, presupun ca-mi va debita suma redusa, nu?
    Din pacate, nu. Deci nu se poate plati cu cardul in aceasta perioada. Modificarea se va face de catre colega mea, deci in comanda va aparea suma intreaga. Alegeti plata ramburs in perioada promotiei.

    ---------- Post added 19-02-2011 at 01:47 PM ----------

    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    poate ne suna luni si o sa ne spuna ca daca am facut comanda inainte de data de 19 nu e valabila

    adica aia care au facut comanda aseara inainte de ora 12...
    E valabila, nu e nicio problema.

  3. #63 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    pls si pt mine un raspuns mic...

  4. #64 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by mastakilla View Post
    fix la ala ma gandeam cu alte chestii si am zis sa nu dau zvon in tara ,sa mai prind si eu unul
    Totul in afara de console si accesorii (gamepad, quick charge, etc).

    ---------- Post added 19-02-2011 at 01:50 PM ----------

    Quote Originally Posted by slabunator View Post
    1 Mai functioneaza codul de discount la produsele care nu intra in promotia cu -50% ? am vrut sa precomand mortal kombat collector's ps3 si daca bag codul pretul ramane neschimbat 289

    2 daca comand mai multe produse avand un total de peste 189 lei, le voi primi toate o data si cu transportul inclus sau cate unul, in cazul asta cat e transportul?
    1. Nu se aplica reducerea la precomenzi, doar la cele care sunt in stoc acum.
    2. Toate deodata. Atentie, transportul e gratuit daca platesti 189 lei, nu daca vei comanda 189 lei si platesti 189/2=94.5 lei. Alternativ, poti introduce codul respectiv. Chiar daca nu se aplica reducerea mica, ci reducerea de 50%, transportul ramane gratuit pentru orice suma.

  5. #65 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    O mica problema.
    Aseara am facut 2 comenzi la interval de 10 minute.
    Produsele vor veni in acelasi colet ? Sau vor veni in colete diferite.

  6. #66 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Te rog specifica acest lucru telefonic ca sa le punem pe toate in acelasi colet.

  7. #67 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Răzvan, Sing It Bundle PS3 (cu microfoane) se consideră hardware? Sper că nu

  8. #68 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Graft - intra la promotie acest produs. Singurele care nu intra sunt console, controllere si accesorii controllere gen quick charge.

  9. #69 SP
    dad
    Junior Member dad's Avatar
    Acum 30 minute am facut o comanda la Gameshop la produsul Call Of Duty Black Ops Prestige Edition cu pretul 599.90 RON si am aplicat plata cu cardul, iar la comentarii am scris "sper ca e valabila reducerea de 50%, altfel va luati produsul inapoi", iar apoi am citit ce a raspuns RvsS la intrebarea "Daca platesc cu card, presupun ca-mi va debita suma redusa, nu?" si anume "Din pacate, nu. Deci nu se poate plati cu cardul in aceasta perioada. Modificarea se va face de catre colega mea, deci in comanda va aparea suma intreaga. Alegeti plata ramburs in perioada promotiei"
    Cum fac sa anulez comanda sau sa le spun ca eu vreau sa am parte de reducerea de 50% pana sa imi trimita produsul? Am sunat la numarul de pe site si nu raspunde nimeni, am sunat de asemena la GECAD ePayment Services iar doamna de la telefon a fost foarte intelegatoare si a spus ca le va trimite un mail in care sa le explice problema, mail care s-ar putea sa fie citit luni dupa ce se da comanda spre mine.
    Cum pot sa dau de cei de la gameshop pana luni sa le explic ca eu vreau produsul redus si nu intreg? Sau ce este de facut in cazul de fata?
    Ma suna ei la plata cu cardul pentru credibilitatea comenzii sau banii sunt transferati instant catre ei?
    Multumesc

  10. #70 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    dad - mi-ai scris pe 2 thread-uri si mi-ai dat vreo 4 PM-uri Ti-am raspuns pe un thread si pe PM. Te suna cineva si banii se vor returna pe card. Vei putea plati ramburs.

  11. #71 SP
    dad
    Junior Member dad's Avatar
    mersi, ma speriasem ca raman cu o mare gaura de bani de asta am fost asa insistent...sorry

  12. #72 SP
    Admin MonkY's Avatar
    O sa modific si eu in primul post, sa recomand sa nu se foloseasca plata cu cardul in aceasta perioada.... ca sa fie clar pt. toata lumea.

  13. #73 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    mai degraba trebuia anuntat pe gameshop.ro

  14. #74 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    mai degraba trebuia anuntat pe gameshop.ro
    Sorry, dar ideea a venit rapid, vineri... in weekend nu se lucreaza... Noi am zis ca e mai important sa anuntam repede consolistii, sa prinda ce au nevoie pe stoc. Restul de probleme "tehnice" eu zic ca se rezolva cu cei de la gameshop... Oricum am pus un mic addendum pe primul post. Hope it helps.

  15. #75 SP
    dad
    Junior Member dad's Avatar
    bine ca am intampinat eu aceasta problema, astfel va fi mai usor pentru viitorii potentiali cumparatori

  16. #76 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Sorry, dar ideea a venit rapid, vineri... in weekend nu se lucreaza... Noi am zis ca e mai important sa anuntam repede consolistii, sa prinda ce au nevoie pe stoc. Restul de probleme "tehnice" eu zic ca se rezolva cu cei de la gameshop... Oricum am pus un mic addendum pe primul post. Hope it helps.
    da, e de apreciat ca am stiut cu cateva ore inainte

    pentru asta... toata stima!

  17. #77 SP
    Banned Frankie's Avatar
    Salut initiativa celor de la gameshop.
    Asa ceva doar in tarile civilizate mai vezi ....

  18. #78 SP
    Member Atrium's Avatar
    Foarte buna initiativa. Felicitari si din partea mea.

    O singura sugestie as avea, daca mai faceti in viitor asa promotii sa incercati sa implementati si pentru plata online cu cardul aceste reduceri. Chiar daca pare aiurea, pentru unii este un pic peste mana plata in sistem ramburs.

    Oricum, va doresc totusi cat mai multe promotii de genul.

  19. #79 SP
    Junior Member Spany's Avatar
    Salut!
    Am si eu o intreabare, si anume daca oferta se aplica si packului de 2-6 gamecarduri pt jocul world of warcraft, adica daca de la 200 lei se ajunge la 100 lei, respectiv de la 600 lei la 300 lei??
    Ms si astept raspunsul.
    Bafta!!!

  20. #80 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    La ORICE comanda de la produse din stoc (mai putin hardware si precomanzi) se aplica reducerea de 50%. Poti sa ai si 1000 de lei, ca platesti 500.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 1 Last Post: 24-08-2017, 14:32
  2. O noua saptamana, un nou discount! By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 10 Last Post: 09-03-2011, 00:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts