Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 44

Thread: Detalii despre noul Xbox 720

  1. #21 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by KindoHero View Post
    Scuzati de Off:
    La cum vorbeste nu este mai presus.
    Dar serios

    Ce naiba aveti ma cu chestiile alea o consola bate pe alta.Is ele pentru hardcore gaming dar in rest fiecare consola are avantajele si dezavantajele ei.Si chiar la grafica te-ai referit si tu care sunt doar cateva diferente minore.Restu dupa preferintele cumparatorului.
    On:Ma rog sa nu se lanseze o consola inainte de 2013 ca sa nu imi fi luat un Xbox 360 slim degeaba.
    Pai nici nu are de ce sa se lanseze alta generatie de cosole cand generatia actuala poate sa mai duca inca 5 ani de acum,cei de la Sony au zis ca PS3-ul o sa aibe o "viata" de 10 ani deci nu si-a atins potentialul inca .Acum pe bune ,doar pentru ca ti-ai luat tu xbox/ps3 recent asta nu inseaamna ca nimeni nu vrea o generatie noua de console ,eu chiar astept cu nerabdare noua generatie, desi nu o sa cumpar nici o consola la inceput si o sa astept un an,doi sa apara slim-ul sau sa se mai ieftineasca.

  2. #22 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Nu-l baneaza nimeni pe troll-ul asta obosit?

  3. #23 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar

  4. #24 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Nu-l baneaza nimeni pe troll-ul asta obosit?
    pt ca a pocit limba rom�nă poate,in rest lasa omul in pace,e părerea lui,nu-l baga in seama,tu nu ai spus ca sacrilegium e clona de alan wake?cum mi-ai argumentat afirmaţia?

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  5. #25 SP
    Junior Member catalincre's Avatar
    dar se modeaza?

  6. #26 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Se modeaza cu ban la urmatoarea abatere.

  7. #27 SP
    Junior Member spooky1's Avatar
    xbox 720,PS4..meh..eu vreau sa vad pretul,ca daca imi cer aia 3000 ron nici nu ma gandesc,mai ales in conditiile in care din ceea ce am inteles nu ar mai putea rula jocuri SH..sau poate o sa am f multi bani atunci

  8. #28 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Se modeaza cu ban la urmatoarea abatere.
    Dar SE MODEAZA? Asta e intrebarea!

    ON: Ar fi tare sa aiba Kinect integrat

  9. #29 SP
    Banned isis's Avatar
    Asa au spus, ca va fi integrat Kinect in consola, nu va fi device separat. Dar se MODEAZA totusi...??? Nu o scot gata MODATA?

  10. #30 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    O noutate : de vanzare Xbox 720 devkit aka DURANGO. Asa cum este frumos trebuie sa precizam si pretul : 10.000 $. Contine procesor INTEL cu 8 nuclee, placa video nVidia si 8 Gb de RAM. Detalii aici : The Curious Case of the Durango Devkit Leak • Articles • Eurogamer.net

    Acum sa lasam rautatile si sa revenim la lucruri serioase : cei de la Eurogamer sustin ca acel devkit este real, nu fake, si trecand peste faptul ca acel devkit este intr-o carcasa normala de PC nu trebuie sa sperie pe nimeni. In plus pozele atasate au fost analizate si sunt considerate ca fiind reale. De altfel este normal ca in perioada aceasta si cea care va urma sa apara tot felul de zvonuri / vesti despre configuratia reala a viitoarei console Xbox. Singura mea intrebare (intrebatoare ) este de ce s-a tot discutat de IBM Power PC si acum ne loveste cu INTEL ????? Really ? Intel ?
    Pana una-alta sper sa traim bine !

  11. #31 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    cei de la Eurogamer sustin ca acel devkit este real, nu fake
    Ete ca eu nu-i cred. Dupa ceva mai oficial 'o sa traiesc bine'.
    Apropo de zvonistica, desi "mi s-a pus" de atata vorbarie, ar mai fi ca Micro vor oferi doua variante de Xbox, ceva pe arhitectura ARM, mai ieftina. Vorbaraie....

  12. #32 SP
    Junior Member PS3_Gamer's Avatar
    eu zic sa ne facem speranta ca aceasta consola va fi mult mai buna decat cea actuala. Si da stiu ca numele meu contine PS3 dar nu conteaza,asa ca sper sa nu apara comentarii pe tema asta .

  13. #33 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Se modeaza cu ban la urmatoarea abatere.
    mai..dar modarea nu e totuna cu piratarea...a fost acum ceva vreme o discutie legat de acest lucru cand am cazut toti de acord ca modarea Xbox-ului original pentru Media Center era un lucru bun..chiar Monky sau Andrewrp au spus ca detin asa ceva(s-ar putea sa gresesc..a fost acum ceva timp discutia)

    ca sa extrapolam la un exemplu foarte la indemana pentru mentalitatea actualei societati...sa spui ca modarea=piratare este totuna cu a spune ca toti tiganii sunt hoti,criminali,s.a.m.d....stiu ca asta e mentalitatea si "invatatura de acasa si de la TV" dar chiar si pentru acesti oameni exista exemple pozitive..

    P.S.Stiu ca ban-ul se dadea pentru discutii despre warez/piraterie...nu despre modare..
    Quote Originally Posted by CSergiu View Post
    Defapt ideea din spatele modarii e ca tu ca utilizator si consumator al jocurilor sa le poti face backup in caz ca se zgarie originalul... dar majoritatea descarca imaginile de pe internet in loc sa-si faca backup la originale (aici e piraterie).
    majoritate nu e totuna cu unanimitate

  14. #34 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Defapt ideea din spatele modarii e ca tu ca utilizator si consumator al jocurilor sa le poti face backup in caz ca se zgarie originalul... dar majoritatea descarca imaginile de pe internet in loc sa-si faca backup la originale (aici e piraterie).

  15. #35 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by CSergiu View Post
    Defapt ideea din spatele modarii e ca tu ca utilizator si consumator al jocurilor sa le poti face backup in caz ca se zgarie originalul... dar majoritatea descarca imaginile de pe internet in loc sa-si faca backup la originale (aici e piraterie).
    Defapt e de fapt, in rest vorbim discuţii

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  16. #36 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    modare=piraterie asa cum cocalari=manele

  17. #37 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    modare=piraterie asa cum cocalari=manele
    Nush daca e chiar asa.Eu am un Playstation 2 Slim cu HDD Extern pe care am copiat toate jocurile care le-am gasit la prieteni.Deasemenea mau vad si filme , o muzica.E un media player bun pentru mine.

    Sent from my GT-I5500

  18. #38 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    modare=piraterie asa cum cocalari=manele
    Sa-nteleg ca urmeaza inchiderea thread-ului lui Donely ?!

  19. #39 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    cocalari=manele
    aici te inseli..am vazut destui cocalari care nu asculta manele...a fi cocalar e o atitudine...

  20. #40 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Am vazut cocalari care asculta dubstep si manele ce sa le mai ceri

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 107 Last Post: 16-06-2012, 22:09
  2. Replies: 2 Last Post: 28-09-2011, 21:47
  3. Detalii despre noul Prince of Persia By erik95 in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 16-12-2009, 09:44
  4. Primele detalii despre noul True Crime By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 15-12-2009, 12:58
  5. Replies: 0 Last Post: 11-10-2008, 21:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts