Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 52 of 52

Thread: Happy Birthday CG!

  1. #41 SP
    Member biagyydog's Avatar
    La Multi Ani CG !

  2. #42 SP
    Member Imperatore's Avatar
    La Multi Ani ConsoleGames.Ro ! Felicitari celor care duc mai departe acest proiect frumos ! Bafta !

  3. #43 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Absent mai mereu �n ultima perioadă, presat de problemele cotidiene am uitat de aniversare... dar cu subconştientul am fost alături de comunitatea CG şi astăzi, 3 august, spun cu capul plecat privind particulele de praf aşezate printre butoanele tastaturii mele... La mulţi ani ConsoleGames.ro, �ţi mulţumim pentru că exişti!

    ConsoleGames este casa gamerilor din Rom�nia, este locul unde conversaţiile nu sunt limitate, unde fiecare punct de vedere contează!
    Vreau ca şi la 30 de ani să mă pot loga pe CG, eu personal voi �ncerca să contribui pentru nemurirea dorinţei mele!
    Attached Images Attached Images hb.jpg

  4. #44 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    La multi ani ConsoleGames.ro !!! singurul forum si singura comunitatea online in care mi-am gasit un loc, un grup de prieteni si niste oameni profesionisti dornici sa realizeze visul oricarui consolist roman, un portal dedicat in exclusivitate consolelor. Stiu ca nu a fost deloc usor sa ajungem aici, iar echipa de moderatori, in frunte cu MonkY, au fost nevoiti sa treaca peste multe probleme si obstacole si au facut multe sacrifici ca aceasta comunitate sa continue chiar si pe timpul de criza cand resursele sunt din ce in ce mai putine. Pentru acest lucru aveti respectul meu ! Stiu ca inainte eram mult mai activ, atat in sectiunea de stiri cat si pe forum, insa incepand cu anul 2 la facultate plus o noua relatie si mai multe probleme de rezolvat, timpul for myself a scazut enorm, praful e de cateva degete pe consola, iar serialele restante se inmultesc pe zi ce trece, astfel a scazut considerabil si timpul petrecut pe CG.ro si pe siteurile de specialitate. Din pacate nu mai am timp sa fiu la curent cu tot ce se intampla, decat sa citesc anumite threaduri de interes personal aproape zilnic.

    La multi ani inca o data CG.ro si chiar daca uneori pare ca am renuntat sau ca am uitat de forum, sa stiti ca nu este deloc asa, vizitez zilnic siteul, va urmaresc din umbra .

  5. #45 SP
    Member portocaliu's Avatar
    La multi ani consolegames cei mai buni in materie de gaming.La cat mai multi ani!!

  6. #46 SP
    Junior Member flo7's Avatar
    La multi ani ConsoleGames. De departe cel mai bun site de console din Romania!
    Attached Images Attached Images 372380.jpg

  7. #47 SP
    Member Plavs's Avatar
    La cat mai multe luni cg.super site

  8. #48 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Imi cer scuze ca postez asa tarziu, dar numai azi am ajuns de la mare. Asa ca doresc sa urez un calduros "La multi ani!" site-ului si forumului meu preferat! Locul care m-a cizelat si cultivat in domeniul gamingului, locul care m-a ajutat sa cunosc foarte multe persoane de calitate atat online cat si offline, locul care m-a invatat ca intr-adevar nu trebuie sa de mandresti ca furi (fie ca e vorba de ceva virtual sau nu), locul care m-a influentat in alegerea facultatii si nu in ultimul rand locul in care apelez in fiecare zi indiferent de motiv. Sper sa ca la anul sa fiu mai punctual iar site-ul acesta sa fie si mai mare cu si mai multi useri gameri (ca doar asta suntem) valorosi!

    Un calduros "La multi ani!" din partea mea. Si incepand de maine ma apuc din nou de munca . Over and out!

  9. #49 SP
    Member Dromoter's Avatar
    GG , la multi ani ! Inca intru pe acest site minunat in ciuda faptului ca nu mai am PS3 de mult timp ! Am fost aici de la inceput si o spun drept ca aceasta comunitate a evoluat numai intr-un mod pozitiv pana acum !

    P.S : Keep up the good work !

  10. #50 SP
    Member awaytokill's Avatar
    La multi ani ConsoleGames.ro.Cel mai bun site de console din Romania.Sunt foarte mandru ca avem o astfel de comunitate si suprins ca sunt destul de multi care isi permit asa ceva.
    La multi ani ConsoleGames.ro

  11. #51 SP
    Member galagan90's Avatar
    Acum cativa ani de zile , auzeam prima oara de la un prieten de un site , cu preturi extraordinare pentru jocurile de PS3 , ConsoleGames.ro , am intrat , mi-am facut cont , nu mi s-a parut mai bun decat rivalele sale , insa , pe masura ce anii au trecut , am invatat ca acest mic forum nu este numai despre vanzarea si cumpararea jocurilor , aici aflu intotdeauna ultimele noutati in materie de gaming , ma delectez cu articole scrise de redactorii nostrii si nu in ultimul rand , pentru mine , cea mai mare satisfactie dupa ce vand un joc , este sa fiu felicitat pentru seriozitatea mea , lucru care aici pe site , mi-a adus extrem de multi prieteni , am facut si glume , am primit si avertizari , dar ce mai conteaza atunci cand esti avertizat de prietenii tai ? Este un site complex , atunci cand accesez aceasta pagina , ma simt de parca am intrat pe usa unei case prietenoase intr-o atmosfera calma , linistita , de familie , ca de Craciun ! Va multumesc tuturor ca mi-ati colorat ultimii ani din viata cu acest site minunat , nu stiu daca as fi fost la fel de fericit acum , fara voi . Multumesc ConsoleGames , La multi ani !

  12. #52 SP
    Junior Member cristachecri's Avatar
    La multi ani !!!! Un site adevarat !!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts