Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 40 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast
Results 241 to 260 of 798

Thread: ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship

  1. #241 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    aallex ti-am dat si tie si lui ow3x3xpr3ss PM dar pana acum nu mi-a raspuns nici unul dintre voi.Deci jucam sambata la ora 20:00 meciul?

  2. #242 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by aallex View Post
    ovi e acasa doar in weekend, deci maine daca vreti.
    Voi stiti ce e aia seriozitate?nu dati si voi un semn de viata?Stabilim pt. maine pana in 20!!!De la 16 pana la 19.

    ---------- Post added at 07:02 PM ---------- Previous post was at 07:01 PM ----------

    Se poate juca aceasta etapa emptysilence / Enthroll / Kobayashi VS consol3 / ramusg / DJ_Andrei maine la 20:00?Sapt. viitoare nu pot decat luni sau dupa miercuri.

  3. #243 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Pentru meciul restant vreau as vad rezultatul pana maine la ora 19.

  4. #244 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Se poate juca aceasta etapa emptysilence / Enthroll / Kobayashi VS consol3 / ramusg / DJ_Andrei maine la 20:00?Sapt. viitoare nu pot decat luni sau dupa miercuri.
    ce ziceti de sambata la 12:00 AM ? sambata spre duminica..

  5. #245 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Eu zic ca ar fii perfect duminica la 21:00(emptysilence / Enthroll / Kobayashi VS consol3 / ramusg / DJ_Andrei)!OK ?!

    ---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 08:08 PM ----------

    Daca nu puteti astazi eu maine nu as putea! Ar fii ok luni la 20:15 ?! (etapa a doua cu clumunari/aalex.....)

  6. #246 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Daca nu puteti astazi eu maine nu as putea! Ar fii ok luni la 20:15 ?! (etapa a doua cu clumunari/aalex.....)
    Nu e OK luni. Joaca cati sunt online. Eu vreau rezultatul pana maine la ora 19. Eu zic sa jucati cati puteti pentru ca macar mai aveti o sansa sa nu pierdeti cu 7-0.

  7. #247 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    ow3x3xpr3ss e plecat din bucuresti...deci omul nu da niciun semn de viata,ce facem ca doar nu vor juca 2 vs. 3

  8. #248 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    ow3x3xpr3ss e plecat din bucuresti...deci omul nu da niciun semn de viata,ce facem ca doar nu vor juca 2 vs. 3

    Macar daca anunta si el cand se intoarce,o sa jucati 2vs3,si noi( eu ,L0G1X,Srachi) avem meci cu echipa din care face parte ow3x3xpr3ss si serverul il vom face la ora 20:00,joaca cei care vor fi online.

  9. #249 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Eu zic ca ar fii perfect duminica la 21:00(emptysilence / Enthroll / Kobayashi VS consol3 / ramusg / DJ_Andrei)!OK ?!

    ---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 08:08 PM ----------

    Daca nu puteti astazi eu maine nu as putea! Ar fii ok luni la 20:15 ?! (etapa a doua cu clumunari/aalex.....)

    sambata sau duminica daca vreti sa jucam etapa a treia doar dupa 12 noaptea putem

    eu nu pot ca lucrez si in jur de acea ora ajung,si nu mi se pare o ora tarzie ca sa marit ziua si chiar daca as fi acasa nu mi-ar place sa joc la o ora sub 23


    deci acceptati ora 12 noaptea,sambata ,duminica sau luni ?

  10. #250 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    ow3x3xpr3ss e plecat din bucuresti...deci omul nu da niciun semn de viata,ce facem ca doar nu vor juca 2 vs. 3
    Ba exact asta vor face, daca nu chiar mai rau.

    Quote Originally Posted by andrei1 View Post
    Macar daca anunta si el cand se intoarce,o sa jucati 2vs3,si noi( eu ,L0G1X,Srachi) avem meci cu echipa din care face parte ow3x3xpr3ss si serverul il vom face la ora 20:00,joaca cei care vor fi online.
    Stai asa, ca in cazul vostru pot sa amane meciul.

  11. #251 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Pai sa se amane , dar macar sa stim si noi ceva pentru ca pana acuma nimeni din echipa cu care jucam nu mi-a spus nimica in legatura cu meciul de maine daca il amanam sau nu.Nu au spus nici ca joaca,nici ca il amana.

  12. #252 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Nu e OK luni. Joaca cati sunt online. Eu vreau rezultatul pana maine la ora 19. Eu zic sa jucati cati puteti pentru ca macar mai aveti o sansa sa nu pierdeti cu 7-0.
    Nu prea depinde de noi (consol3/ramusg/DJ_Andrei). Noi am putea sa jucam oricand seara sambata si duminica.Vad ca un jucator de la echipa adversa este plecat.Noi jucam 3 la 2 dar nu cred ca ii convine echipei adverse.Apropo si de ce iti trebuie neaparat rezultatele pana maine la 19:00 ?! Ai putea sa pui punctele in clasament oricand.Si sigur gasim noi o data pana la etapa a-4a sa jucam si acest meci ?!

  13. #253 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Regulamentul a fost facut ca sa fie respectat! Daca nu le convine sa joace in doi, presupun ca le convine sa piarda direct cu 7-0, nu?

  14. #254 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Noua ne-ar conveni !

    ---------- Post added at 11:21 PM ---------- Previous post was at 11:17 PM ----------

    Deci eu chiar nu prea mai inteleg nimic(cu cine jucam care etapa este ca ba poate ca nu poate).Deci hai sa o luam usor ca sa fie multumita toata lumea.Echipa mea o sa fie pe Psn maine la ora 21:00.Daca echipa adversa este acolo va juca cu jucatorii online daca nu cum a zis si 'istrategie' va pierde cu 7-0 !(etapa a-II-a).Si etapa a3-a va avea loc saptamana viitoare atinci cand ambele echipe vor stabili o data si ora la care sa aibe loc meciul !(desigur pana sambata la ora 19 ca sa fie totul ok cu clasamentul si sa fie multumit si 'istrategie' in calitate de organizator).Bafta !

  15. #255 SP
    Member Cata25's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Nu e OK luni. Joaca cati sunt online. Eu vreau rezultatul pana maine la ora 19. Eu zic sa jucati cati puteti pentru ca macar mai aveti o sansa sa nu pierdeti cu 7-0.
    E greu de �nțeles?
    M�ine la 19 să fie scoru aici.

  16. #256 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Cum bine spune Cata25, scorul vostru pe etapa a doua trebuie sa fie aici pana maine la ora 19 (nu 21, pentru ca vreau sa am rezultatele etapei centralizate si clasamentul facut pana la ora 20).

  17. #257 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Daca intarziem cu o ora nu cred ca este o tragedie , dar voi face tot posibilul ca rezultatul sa fie aici pana la ora 19 !

  18. #258 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    emptysilence / Enthroll / Kobayashi VS consol3 / ramusg / DJ_Andrei


    etapa a treia noi puteam jucat sambata ,duminica sau luni de la ora 00:00

    daca nu vreti asa vom vedea in alta zi


  19. #259 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Eu nu cred ca echipa mea poate de la ora aia! , dar ar fii ok pentru voi daca am stabili meciul putin mai devreme(pe la 21:00) intr-o alta zi?!

    ---------- Post added at 10:01 AM ---------- Previous post was at 09:52 AM ----------

    Si ultimul meci din etapa a-II-a cu ow3x3xpr3ss / (CLUMUNARI) / aallex la cat va avea loc pana la urma ?! Astept raspunsuri de la echipa adversa !

  20. #260 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Omule faci serverul in seara asta si jucati cati sunteti,iar daca nu se prezinta nimeni castigati cu 7-0

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 40 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 ... LastLast

Similar Threads

  1. ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3 By Spike in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4381 Last Post: 16-01-2014, 14:47
  2. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  3. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts