Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 40 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 ... LastLast
Results 581 to 600 of 798

Thread: ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship

  1. #581 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Sorry ca nu am pus friendly fire,dar nu aveam PC-ul in fata si mi-a zis andrei c anu se pune data viitoare voi sti!

  2. #582 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Echipa eXist / Firefox / Quik nu s-a prezentat astazi, si nici nu am primit vreun mesaj sa ceara amanare.

    reikkoo / Solozaur / Cricku VS eXist / Firefox / Quik 7-0

  3. #583 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Baieti ... Eu ma retrag din aceasta miscare. Este mult prea booring. Prefer sa joc singur online sa ma macelarsc cu toti idiotii aia, cand am eu chef. Plus ca nici n-am cu cine juca. N-am cu cine sa-mi fac o echipa activa.

  4. #584 SP
    Member Cata25's Avatar
    Ok. Deci c�știgăm cu 7-0?

  5. #585 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Castigati cu cat vreti voi. Daca va ajuta cu ceva. lol

  6. #586 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    So, this is it! Echipa eXist / Firefox / Quik este oficial retrasa din acest concurs. Restul o sa va rog sa jucati meciurile. O sa vin si cu un update la clasament in curand. Toate meciurile care au fost jucate sau care trebuiau sa fie jucate contra lor vor fi anulate.

    Am preluat lista de la ReNeGaDe124 si am eliminat meciurile:

    Etapa 5 - harta: Radec Academy

    psycho-07 / h0stile / andreips3 VS andrei1 / Srachi / L0G1X

    Etapa 6 - harta: Pyrrhus Rise

    Recs / Tavitzu / istrategie VS reikkoo / Solozaur / Cricku
    emptysilence / Enthroll / Kobayashi VS ow3x3xpr3ss / Clumunari / aallex

    Etapa 7 - harta: Tharsis Depot

    Recs / Tavitzu / istrategie VS andrei1 / Srachi / L0G1X
    ffocus / ReNeGaDe124 / Raskolnikov1944 VS consol3 / ramusg / DJ_Andrei
    emptysilence / Enthroll / Kobayashi VS psycho-07 / h0stile / andreips3
    reikkoo / Solozaur / Cricku VS ow3x3xpr3ss / Clumunari / aallex

    Etapa 8 - harta: Visari Hammer

    Recs / Tavitzu / istrategie VS emptysilence / Enthroll / Kobayashi
    ffocus / ReNeGaDe124 / Raskolnikov1944 VS ow3x3xpr3ss / Clumunari / aallex
    psycho-07 / h0stile / andreips3 VS consol3 / ramusg / DJ_Andrei
    Cata25 / eXistenZ / raul12 VS reikkoo / Solozaur / Cricku

    Etapa 9 - harta: Vote

    Recs / Tavitzu / istrategie VS ffocus / ReNeGaDe124 / Raskolnikov1944
    emptysilence / Enthroll / Kobayashi VS andrei1 / Srachi / L0G1X
    psycho-07 / h0stile / andreips3 VS ow3x3xpr3ss / Clumunari / aallex
    Cata25 / eXistenZ / raul12 VS consol3 / ramusg / DJ_Andrei

  7. #587 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Etapa 5 - harta: Radec Academy

    psycho-07 / h0stile / andreips3 VS andrei1 / Srachi / L0G1X

    Meciul este "jucat" 0-7 pentru ca nu s-au prezentat.

  8. #588 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Etapa 9 - harta: Vote

    emptysilence / Enthroll / Kobayashi VS andrei1 / Srachi / L0G1X
    Meci jucat, după cum se poate vedea cu c�teva post-uri mai sus (pe Radec Academy) - scor 4 - 3.

  9. #589 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Mai sunt destul de multe meciuri de jucat, asa ca mai lungim perioada cu inca o saptamana pentru a nu deveni un stres. Asa ca ultima data este joi, 25 iunie. Cei care trebuiau sa plece in vacanta probabil ca deja au facut-o, deci nu ar fi o problema pentru ei acest lucru.

  10. #590 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    sycho-07 /h0stile / andreips3 vs. consol3/ramusg/Dj_Andrei maine la ora 22 e bine? va prezentati dati macar un semn ca vine timpul si plec si eu in vacanta!!!
    Cata25/existenz/raul12-cand vreti sa jucam?

  11. #591 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Ma repet,poate isi da careva interesul:
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Intrebare: Care din cele 3 echipe care mai au meci cu noi pot juca Luni seara la 22:00? Noi suntem liberi in seara aia si putem juca toti,astept raspuns din parte echipelor:
    -ow3x3xpr3ss / Clumunari / aallex;
    -psycho-07 / h0stile / andreips3;
    -Recs / Tavitzu / istrategie.
    Multumesc.

  12. #592 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Cata25/existenz/raul12 pe ce harta vreti sa jucam?Votati aici sau da-ti pm!

    ---------- Post added at 08:10 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

    Sa imi spuneti pe ce harta jucam pt. ca eu fac svr. si nu vreau sa pun una pe care o vreau doar eu...eu aleg tharsis depot si Dj_Andrei alege phyrus rise!

  13. #593 SP
    Member Cata25's Avatar
    Echipa noastră vrea Radec Academy. E �n opinia noastră harta perfectă pentru un joc de 3vs3, ea fiind harta pe care se joacă cel mai mult �n Killzone 2. Plus că punctele de apărat sunt identice, nefiind ca la altele c�nd o echipă este devantajată de distanța dintre cele locuri de pus bomba.

  14. #594 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by andrei1 View Post
    Etapa 5 - harta: Radec Academy

    psycho-07 / h0stile / andreips3 VS andrei1 / Srachi / L0G1X

    Meciul este "jucat" 0-7 pentru ca nu s-au prezentat.
    eu nu consider meciul jucat. din punctul meu de vedere aceste este o restanta in acest moment. explicatia am dat-o in postul anterior si nu ma repet. astept o decizie de mai sus in acest caz.

  15. #595 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Va rog sa jucati acest meci, pentru ca nu am facut campionatul ca sa se incerce astfel de victorii doar pentru ca sunteti atrasi de premii.

  16. #596 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Aici nu este vorba de premii. Dacă prin absurd am c�ştiga ceva la acest campionat, automat ar intra la licitaţiile CG. E vorba de seriozitate. De două ori am aşteptat la data şi ora convenite, şi nu s-au prezentat. Prima dată toată lumea a fost de acord (inclusiv istrategie, andreips3 şi ReNeGaDe124) să fie 7-0 pentru noi. Totuşi la insistenţele lui h0stile am acceptat să rejucăm partida, �n ziua aleasă de el. Nici măcar nu era online, şi n-a binevoit să-mi dea un PM să ne roage o re-re-programare. La ora meciului am dat PM celorlaţi 2, că h0stile nu era pe PSN. Psycho a spus "să aşteptăm puţin să intre băieţii". andreips3 juca CodWaW şi nu ştia nimic de niciun meci la ora respectivă. Am aşteptat �ncă 15 minute, după care am renunţat la idee. Dacă h0stile consideră că echipele adverse trebuie să le stea la dispoziţie de fiecare dată c�nd vor ei, ca apoi să nu dea niciun semn, şi ulterior să aibă pretenţia a 3a oară să repete figura, halal seriozitate! Din partea mea, daţi-le lor meciul cu 14-0 dacă atitudinile de acest tip se premiază aici pe cg.. Oricum şi dacă am vrea să luăm ţeapă şi a 3a oară de la ei, nu putem, pentru că andrei1 a plecat �ntre timp �n concediu şi vine după 28 iunie.

  17. #597 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Ma Re-repet poate chiar vrea careva sa joace
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Intrebare: Care din cele 3 echipe care mai au meci cu noi pot juca Luni seara la 22:00? Noi suntem liberi in seara aia si putem juca toti,astept raspuns din parte echipelor:
    -ow3x3xpr3ss / Clumunari / aallex;
    -psycho-07 / h0stile / andreips3;
    -Recs / Tavitzu / istrategie.
    Multumesc.

  18. #598 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Deja vad ca lucrurile au luat o intorsatura total aiurea. Este chiar atat de greu sa rupeti cateva minute din timpul vostru in ziua in care aveti meci? Se pare ca pentru multi, da. Drept urmare, etapele 5 si 6 nu se vor mai juca. Cine nu s-a prezentat, pierde meciul. Daca se intarzie la fel de mult si cu 7 si 8, se va proceda la fel. Sa nu imi spuneti acum ca de ce ma bag peste campionatul vostru ca istrategie este oprganizator.

    Istrategie, cand ai timp, te rog sa actualizezi clasamentul inclusiv cu meciurile restante din etapele 5 si 6 pierdute la masa verde.

  19. #599 SP
    Member reikkoo's Avatar
    Recs / Tavitzu / istrategie VS reikkoo / Solozaur / Cricku etapa asta a 6 a ar fi jucat echipa noastra de mult dar ei tot ne-au amanat....

  20. #600 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Se poate juca in seara asta de la ora 21. Astept confirmarea voastra.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 40 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 ... LastLast

Similar Threads

  1. ConsoleGames FIFA Championship for PlayStation 3 By Spike in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4381 Last Post: 16-01-2014, 14:47
  2. Gran Turismo 5 ConsoleGames.ro Championship By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 579 Last Post: 29-08-2011, 14:23
  3. Replies: 706 Last Post: 11-07-2011, 13:37
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17
  5. Replies: 535 Last Post: 12-12-2008, 01:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts