Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 12 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 121 to 140 of 237

Thread: ConsoleGames.ro are nevoie de tine!

  1. #121 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: ConsoleGames.ro are nevoie de tine!

    Sunt curios care e nr exact de useri care au donat dupa 1 ianuarie 2013 , am vazut ca sunt care donează de mai multe ori, respect!

  2. #122 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar

  3. #123 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sunt multi useri mai noi care au donat. Eu unul sunt foarte bucuros sa vad ca numarul celor care doneaza a crescut si sunt mult mai multi cei carora le pasa decat credeam la inceput.

    Dar jur ca asa i-as bana pe unii de pe Bazar care si acum se fac ca ploua. Scuzati-mi cacofonia...

    Care nu e cacofonie

  4. #124 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: ConsoleGames.ro are nevoie de tine!

    Off: Daca te referi la "se fac ca ploua" nu e cacofonie

    On: din păcate ai dreptate si tot din păcate nu-i poti da afara fara un motiv

  5. #125 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Sunt parte dintr-un intreg. Nu ii puteti bana/goni. Sunt oameni care "fac" lucrurile sa functioneze si altii care doar le folosesc. Totul este asa. Luam un mic exemplu si anume, focul. Cineva l-a descoperit si apoi a dezvoltat utilizarea lui. Ceilalti doar au invatat ce respectivul a "facut" sa functioneze. Aberez si eu la ora asta. Noapte buna.

  6. #126 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: ConsoleGames.ro are nevoie de tine!

    Mai degrabă căpuşe .
    Sunt sigur ca vom iesi cu bine din treaba asta. La greu se vad oamenii de valoare sau in acest caz, consolistii adevarati

  7. #127 SP
    Junior Member flaki's Avatar
    Quote Originally Posted by flaki View Post
    +1 Donation.

    Adaug si eu 10 Dota 2 keys oferite gratis celor care achizitioneaza serviciul Premium.
    Rog utilizatorii care au achizitionat serviciul Premium si doresc o invitatie de DOTA 2 sa ma contacteze prin PM.

    Urmeaza sa trimit invitatia imediat dupa confirmarea lui Monky ca s-a efectuat plata.

  8. #128 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Sunt parte dintr-un intreg. Nu ii puteti bana/goni. Sunt oameni care "fac" lucrurile sa functioneze si altii care doar le folosesc. Totul este asa. Luam un mic exemplu si anume, focul. Cineva l-a descoperit si apoi a dezvoltat utilizarea lui. Ceilalti doar au invatat ce respectivul a "facut" sa functioneze. Aberez si eu la ora asta. Noapte buna.
    de banat nu..dar sa le inchizi thread-uriile pana pe 1(sau pana la plata a 5 euro) da...consolegames e un forum important de vanzari si iti spun ca sigur ar dona(vorbesc de userii care vand en-gros;nu de trepadusii care isi fac cont special ptr a-si vinde 1-2 jocuri si sunt activi doar pe aria de vanzari)

  9. #129 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Phew... am sarit de 700 EUR (mai exact, 703!) Grats!

  10. #130 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Phew... am sarit de 700 EUR (mai exact, 703!) Grats!
    6 luni cred ca o sa le avem asigurate. Cu putin noroc, daca se mai mobilizeaza lumea pe donatii/licitatii, strangem pentru tot anul.

  11. #131 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    banner-ul emag unde e ?

  12. #132 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: ConsoleGames.ro are nevoie de tine!

    Quote Originally Posted by OEE View Post
    6 luni cred ca o sa le avem asigurate. Cu putin noroc, daca se mai mobilizeaza lumea pe donatii/licitatii, strangem pentru tot anul.
    Care lume? Poate daca ne mai mobilizam tot noi inca o data, nu cred ca suntem 100

  13. #133 SP
    Member Mariush's Avatar
    @darkpaul13, home page, scroll down, partea din stanga

  14. #134 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Am donat 10E. prin PayPal. (sau cel putin am incercat , lol... am introdus datele pe acolo ce imi cerea)
    Numele este Lupascu Danut, astept confirmarea daca au intrat banutii.

  15. #135 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Am donat si eu pentru site,sper ca v-am ajutat

  16. #136 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mai avem o saptamana... si e cam pustiu pe aria de licitatii
    S-au oprit si donatiile... cam astia suntem cred...

  17. #137 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Or sa mai vina ceva banuti cand or sa se inchida licitatiile pe 31 ianuarie.
    Eu din pacate nu mai pot dona pana la 31 Ianuarie (cardul meu e gol)

  18. #138 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Mai avem o saptamana... si e cam pustiu pe aria de licitatii
    S-au oprit si donatiile... cam astia suntem cred...
    Eventual putem sa trimitem un mass PM de la pedobear in care sa mai atragem atentia la lume...

  19. #139 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Eventual putem sa trimitem un mass PM de la pedobear in care sa mai atragem atentia la lume...
    Cu un mesaj de genul: "Donate, or i'll come by your house tonight!"

  20. #140 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Cam asa ceva

    Dar ma gandesc ca nu ar strica o initiativa de acest gen, "poate" sunt utilizatori care nu au aflat inca de problemele CG.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 12 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast

Similar Threads

  1. Bethesda va tine o conferinta de presa la E3 By paunstefan in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 23-02-2015, 00:15
  2. Zvon: Xbox 720 are nevoie de Kinect sa functioneze By MiniEmotion in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 16-02-2013, 02:10
  3. Cine are nevoie de Photoshop? By MonkY in forum Foto & Video
    Replies: 2 Last Post: 14-04-2012, 01:00
  4. Replies: 0 Last Post: 04-01-2011, 00:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts