Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 136

Thread: E3 2013: Sah mat in stil Sony

  1. #21 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Sunt o groaza de jocuri bune doar pentru PC, e evident ca daca le adaugi si pe cele de pe PS4 (si Xbone are cateva bune ), iti injumatatesti randamentul la munca.

  2. #22 SP
    Member Florix09's Avatar
    Attached Images Attached Images 1005570_10151503982031633_1832256412_n.jpg

  3. #23 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Conferinta:


  4. #24 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    ....
    5$/luna dar primesti jocuri gratis in fiecare luna . Pe toate platformele pe care folosesti contul acela.
    Deci daca ai Vita, primesti jocuri si pentru ala.
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    5 euro este un pret ok si presupun ca va fi putin mai jos daca iei pe un an.
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    50€/40£ pe an. Adica 4.16€/3.33£ pe luna.
    Sa inteleg ca nu vom mai putea juca online de pe conturile de Romania? Sau vom avea Store?

  5. #25 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca gasiti undeva toata conferinta, adaugati aici plz ca nu am apucat sa o vad si nu vreau sa o vad pe bucati

  6. #26 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Look up.

  7. #27 SP
    Member Merdiso's Avatar
    "SONY STABBED MICROSOFT, SOMEBODY CALL THE AMBULANCE! WiiUWiiUWiiU!" ahahahahh

  8. #28 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Stai așa că n-am înțeles aia cu "Remote play obligatoriu!"...
    Btw:Mi-a placut conferința și sper sa confirme cå nu a fost nimic legat de consolă la freez-urile alea.

  9. #29 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by gvingi76 View Post
    Sa inteleg ca nu vom mai putea juca online de pe conturile de Romania? Sau vom avea Store?
    In momentul de fata nu avem aceste informatii. Si eu sunt ingrijorat in aceasta privinta deoarece contul meu principal, unde am toate trofeele, este de Romania. Nu stim nici daca vom mai avea voie sa folosim conturi din zone diferite de cea in care locuim. Sunt trei situatii posibile:
    • Cea mai optimista, vom primi PS Store.
    • Cea mai posibila, daca exista un cont de PS+ pe consola si celelalte conturi de pe aceasta vor beneficia de aceleasi beneficii.
    • Cea mai pesimista, nu vom avea PS Store iar abonamentul PS+ va fi blocat pe contul pe care a fost cumparat, astfel fortandu-ne sa renuntam la conturile de Romania daca vrem sa jucam multiplayer.

  10. #30 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Stai așa că n-am înțeles aia cu "Remote play obligatoriu!"...
    Btw:Mi-a placut conferința și sper sa confirme cå nu a fost nimic legat de consolă la freez-urile alea.
    Toti developerii vor face Remote Play pentru Vita daca jocul nu necesita accesorii extra.
    Nu e obligatoriu pentru noi, ci pentru ei.

  11. #31 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Din pozele astea design-ul arata destul de bine.
    Cred ca iti bati joc de noi. Sau ai niste gusturi extrem de ciudate. Eu nu vad nimic care sa arate bine, PS2 slim e mult mai reusit ca design. Chiar nu inteleg ce se intampla, vad pe net atatea "concepte" extraordinare, concepte facute de niste fani sau amatori. Si vine Sony cu o echipa mamut in spate si ne arata o cutie parca taiata cu un topor de badea Gheorghe si luata apoi la pila un pic de badea Ion.

    N-am crezut ca poate fi ceva mai urat ca XBOX One, dar m-am inselat. Ala macar arata ca un video retro, in schimb PS4 arata... nici nu stiu a ce arata, parca e un PS2 slim bagat la cuptor si din care a taiat un copil apoi cateva portiuni.

    Dar intr-un fel ma asteptam, de la bijuteria PS3 phat au ajuns la o tigaie super slim, inca un pic si ii dadea Trendnet in judecata, vezi poza facuta de mine, am gasit in depozitul firmei "chestia" si nu m-am putut abtine, putea fi cu usurinta urmatorul PS3 mega extra ultra uber slim.
    Attached Images Attached Images img_20130611_101316.jpg

  12. #32 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Mie îmi place desgin-ul PS4, cumva în spiritul ”monolitului” PS2, o formă geometrică simplă din care au fost ”decupate” alte elemente. Stă foarte bine lângă alte aparate și nu strică fluxul de chi din feng-shui-ul livingului tău .

    Interesant, tot la capitolul design, cum atât Xbox One cât și PS4 au o parte de carcasă lucioasă și una mată.

    Ok prețul, dar totuși au anunțat măcar luna lansării?

    MonkY, n-am înțeles ce-ai vrut să spui prin Remote Play obligatoriu. Ce e obligatoriu la el?

    L.E.: da, e absolut incredibil cum au capitalizat pe necesitatea conexiunii internet de la Xbox, aplauda publicul de ziceai că cine știe ce au anunțat.

  13. #33 SP
    Member theste99's Avatar


    Minutul 1:57 cand anunta faptul ca nu impun restrictii legate de utilizarea jocurilor SH a sunat ca prohodul pentru microsoft. Si asta s-a vazut in rafalele de aplauze.

    Xbox, you're dOne.

  14. #34 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  15. #35 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    L.E.: da, e absolut incredibil cum au capitalizat pe necesitatea conexiunii internet de la Xbox, aplauda publicul de ziceai că cine știe ce au anunțat.
    Pai, la ce a ajuns piata asta, sa nu necesite conexiune la internet e ceva fabulos. Daca era always-on, pentru mine consolele erau terminate, asa PS4 pare foarte promitator prim prisma acestui aspect, a specificatiilor tehnice, pretului si exclusivitatilor.
    Totusi, parca-l dau cam ieftin, sper sa n-aiba probleme de fiabilitate, dar oricum, vorba lui Monky, le-a dat sah mat Sony, foarte multi vor migra pe PS4 acum, ceea ce nu poate decat sa ne bucure, va fi comunitatea mai mare, doar sa faca fata serverele (in general, de la EA Sports n-am asteptari, desi mie nu prea mi-a cazut nici la ei).

    Bine zis:
    Final Score: Xbox 1 - Playstation 4

  16. #36 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Merdiso View Post
    va fi comunitatea mai mare, doar sa faca fata serverele
    Comunitatea aia care vrea sa joace single player/offline? Bun bun.

  17. #37 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Sa inteleg ca nu s-a incheiat console wars?

    Incepe CW 3

  18. #38 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar


    top secret vents ?

  19. #39 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    intrebare partea cu MP inclus in PSN+ se aplica si la PS3 sau ramane free

  20. #40 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    nu..la ps3 ramane free...insa pana la urma faptul ca va necesita PS Plus pe PS4 ptr online e un minus ptr voi ?

    adica pe langa MP veti primi si o tona de jocuri pe PS3,Vita si 4 ? MS ce ofera la banii astia ?halo 3 si assassins creed 2 ? daca vor scoate un bundle cu vita la 500-550 euro va fi absolute STEAL
    Attached Images Attached Images untitled.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 16 Last Post: 30-06-2012, 21:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts