Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Cum a fost 2009 pentru consolisti ?

Voters
160. You may not vote on this poll
  • Nota 10 - Super jocuri, anul ideal pt. console

    42 26.25%
  • Nota 9 - Inca un pic si se atingea perfectiunea

    59 36.88%
  • Nota 8 - Cateva titluri dezamagitoare

    34 21.25%
  • Nota 7 - Cred ca se putea un pic mai bine

    21 13.13%
  • Nota 6 - Slab, ma asteptam la mai mult

    3 1.88%
  • Nota 5 - Sub orice critica. Trec pe PC

    0 0%
  • Nota 4 - Cel mai slab an pt. console...

    1 0.63%
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 27 of 27

Thread: Cum a fost anul 2009 pentru consolisti ?

  1. #21 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Eu sunt curios cum de a dat "mamutu" nota 4. Poate iese la suprafata si cu niste argumente care sa-si justifice nota.
    Poate e fan Retro si jocurile astea cu grafica din ce in ce mai buna il "doare"

  2. #22 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Anului 2009 i-am acordat nota 10. De ce? Pentru ca si in an de criza financiara, producatorii s-au straduit sa ne aduca o sumedenie de jocuri bune. Le multumesc pe aceasta cale. Chiar daca, momentan, anul 2010 se anunta spectaculos eu sper sa nu am surprize neplacute si sa observ cum jocurile se amana. Daca, intr-adevar, se vor tine de cuvant si vor lansa jocurile anul viitor, vom vedea in decembrie 2010 ce nota va merita anul care vine.
    PS: Resident Evil 5 e mai mult Benny Hill decat horror. Nu ca nu mi-ar placea. Imi place si-l am in colectie, dar ma amuza, nu ma sperie.

  3. #23 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Eu sunt curios cum de a dat "mamutu" nota 4. Poate iese la suprafata si cu niste argumente care sa-si justifice nota.
    Anul 2009 a fost anul banarilor pe Live, drept urmare pentru multi a insemnat renuntarea la "visul consolist".

  4. #24 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Eu i-am acordat nota 9 pentru urmatoarele motive: Au fost multe jocuri care m-au captivat sau pe care mi le doresc. Printre acestea enumar doar Uncharted 2, Batman, God of War Collection, Brutal Legend si Dragon Age. Nici consola portabila pe care o detin nu a fost neglijata, anul acesta aparand cateva jocuri bune: Monster Hunter Freedom Unite, Gta Chinatown wars etc. Nota 10 nu i-as putea-o acorda nu din motive legate de gaming, ci din motive legate de economie. Parca a trebuit sa renunt la mai multe titluri decat in 2008, unele dintre ele chiar de calitate.

  5. #25 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Anul 2009 a fost anul banarilor pe Live, drept urmare pentru multi a insemnat renuntarea la "visul consolist".
    ...atunci inteleg de ce a dat nota 4.

  6. #26 SP
    Banned Dj_Punk's Avatar
    la multi ani 2010

  7. #27 SP
    Member taz@'s Avatar
    nota 9,era un 10+ daca aveam Gow 3,Heavy Rain si Mass Effect 2......la anu cred ca o sa fie un 12lol

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 24 Last Post: 12-01-2015, 12:21
  2. Replies: 36 Last Post: 27-03-2013, 22:06
  3. Ce va insemna anul 2011 pentru consolisti? By hibrid13 in forum Hot Story
    Replies: 5 Last Post: 10-02-2011, 12:18
  4. Anul 2008 pentru consolisti By HeinekeN_ in forum Console Club
    Replies: 18 Last Post: 18-01-2009, 22:54
  5. Cum a fost 2008 pt. consolisti ? By MonkY in forum Polls
    Replies: 31 Last Post: 02-01-2009, 12:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts