Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Cum a fost anul 2008 pentru consolisti ?

Voters
122. You may not vote on this poll
  • Nota 10 - Super jocuri, anul ideal pt. console

    35 28.69%
  • Nota 9 - Inca un pic si se atingea perfectiunea

    40 32.79%
  • Nota 8 - Cateva titluri dezamagitoare

    30 24.59%
  • Nota 7 - Cred ca se putea un pic mai bine

    4 3.28%
  • Nota 6 - Slab, ma asteptam la mai mult

    3 2.46%
  • Nota 5 - Sub orice critica. Trec pe PC

    2 1.64%
  • Nota 4 - Unul dintre cei mai slabi ani...

    2 1.64%
  • Nu ma pot decide. Nu-mi place sa dau note.

    6 4.92%
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 32 of 32

Thread: Cum a fost 2008 pt. consolisti ?

  1. #21 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    perfect pentru mine in materie d console..mi-am luat un x360 elite .....jocuri .....modare urmata d alte jocuri (stim noi d care)...tv nou pt el , deci a fost bine...inclusiv pt gaming in general....10 de la mine dar nu cu felicitari

  2. #22 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Sehr gut, so viele coole Spiele . Adica asa de multe jocuri bune.

  3. #23 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by tphase
    .
    Daca astea-s motive sa nu joci un joc, atunci gamer in nici un caz nu esti.
    Probabil si pentru ca in prezent jocurile ies pe banda strica experienta de a fi gamer si felul in care un joc merita apreciat.

  4. #24 SP
    Banned nurv's Avatar
    Lol, tu ai citit ce am spus, imi expuneam parerea de joacele reprezentative ale genului preferat in versiunea de consola, carora le-am spus pas. Insa, am jucat toate acele jocuri in versiunea de PC Pe PS3 ma joc doar Motorstorm 2 de relax din cand in cand. Inclusiv Devil May Cry 4 il joc pe PC, ptr grafica mult imbunatatita si il joc cu controlerul de xbox 360 Ai inteles ce am vrut sa spun acum?

    Asta nu ma impiedica sa am PS3 si sa il apreciez ptr factorul FUN care il ofera, pe o [pentru mine] nisa / segment / gen de jocuri [exclusivitati racing si fighting care nu-s pe PC]. Si nu ma impiedica sa citesc tot ce pot despre PS3, xbox 360, si asa mai departe. Am citit cu pasiune threadurile cu probleme si rezolvari la xbox 360 si ps3, cunosc destul de bine istoria si problema RRoD, si asa mai departe. Sunt un pasionat de tehnologie, de jocuri pe PC cu o grafica cat mai foto-realista si de console ptr centru multimedia si usurinta in utilizare care o ofera. M-ai inteles acum?

  5. #25 SP
    Member alalalt's Avatar
    Nota 10, un an foarte bun. Am jucat foarte multe titluri bune, atat pe PS2, cat si pe XBOX360 (cumparat anul acesta).
    S-au lansat de asemenea niste jocuri pe care eu personal le asteptam de mult timp, printre care Fable 2, Mirror's Edge, GTA4, POP, Tomb Raider Underworld si Saint's Row 2, ca sa enumar cateva.

  6. #26 SP
    Member Vami's Avatar
    Parerea mea nota 8 au fost cateva dezamagiri

  7. #27 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Eu am dat 9

  8. #28 SP
    Member slabunator's Avatar
    multumit, nota 9( rog daca se poate un moderator sa schimbe,nush de ce imi afiseaza ca am dat nota 4 ? ? ?), printre ce mi-a placut in mod special anul acesta, gears of war 2, metal gear solid 4, devil may cry 4 si little big planet

    sarbatori fericite !

  9. #29 SP
    Junior Member candya76's Avatar
    a fost cel mai bun an de cand mi-am "inceput"cariera de "gamer" .am facut cunostinta anul asta cu ps3 xbox360 si psp....si multe jocuri

  10. #30 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Nota 9 - perfecțiunea se atingea dacă Gears 2 era nimic mai mult dec�t ceea ce ziceau creatorii lui că este.
    GTA IV, Bad Company, MGS 4, Dead Space, Prince of Persia, Gears 2, CoD 5, Fallout 3, DMC 4, Ninja Gaiden 2, Burnout Paradise - anul 2008 va fi prea greu de depășit, dar vreau să mă �nșel.

    Ca un side comment, ce spune tphase nu este dincolo de adevăr, variantele de PC la unele din jocurile enumerate mai sus le depășesc pe cele de consolă și sunt de preferat, dacă ai scula pe măsură. Cu titlu de ex. spun că varianta de PC a lui Far Cry 2 cu setări Medium-High bate varianta de 360. Dar nu pentru că vrem să �nlocuim PC-ul ne-am luat 360, PS3 sau Wii, ci pentru că vedem dincolo de World of Warcraft, add-on-urile născute și nenăscute ale sale,iar �n viața asta complicată sunt ușor de folosit - as easy as the push of a button, nu se uzează moral la fel ca un PC, ne jucăm comod la ele, nu vrem să ne luăm o placă video, c�nd cu aceiași bani putem cumpăra cel puțin 5 jocuri, și pentru că nu toți preferăm ca după o zi de stat la birou �n fața calculatorului, cu coatele și așa tocite pe masă, să ne �ntoarcem acasă să ne așezăm tot la un birou, să ne tocim și mai mult coatele și să ne iradiem și mai mult ochii privind �n monitoare de la 50 cm distanță. At least that's how I feel.

  11. #31 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Foarte bine exprimata realitatea Sanjuro!

  12. #32 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Sanjuro nici nu stii cit de mult adevar este in spusele tale, munca de birou este una din bolile secolului cred.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 26 Last Post: 01-01-2010, 03:04
  2. Cum ar fi fost Burnout Paradise daca.. By trickz in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 19-12-2009, 18:17
  3. Anul 2008 pentru consolisti By HeinekeN_ in forum Console Club
    Replies: 18 Last Post: 18-01-2009, 22:54
  4. Luna Septembrie 2008 pentru consolisti By Bobby in forum Hot Story
    Replies: 9 Last Post: 13-10-2008, 17:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts