Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce consola next-gen vei cumpara?

Voters
472. You may not vote on this poll
  • Microsoft Xbox One

    23 4.87%
  • Sony PlayStation 4

    356 75.42%
  • Ambele console

    26 5.51%
  • Niciuna

    37 7.84%
  • Inca nu m-am decis

    30 6.36%
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 119

Thread: Ce consola next-gen vei cumpara?

  1. #41 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    PS4 , dupa ce termin de "devorat" jocurile de la lansare poate poate voi cumpara X1.In orice caz PS4 va fi consola principala iar X1 doar pentru jocurile exclusive.Tare mi-ar placea sa ne faca Sony vreo surpriza si sa puna din nou optiunea "Other OS" sa fie un adevarat HTCP.

  2. #42 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    PS4 , dar nu la lansare, undeva prin vara lui 2014 , mai astept sa vad ce si cum e cu noua generatie de console ... sau un PC -mai vedem pana atunci.
    Pana atunci ma bucur de ce mai ofera in prezent PS3 .

  3. #43 SP
    Banned tacconi's Avatar
    Ps4 in ziua lansarii dar doar dintr-un magazin din ro pt a beneficia de garantie! Cred ca vor avea probleme cu fiabilitatea dar tot o cumpar din prima zi!

  4. #44 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ambele console dar cu diferenta intre ele (de bun simt) pt. a ma reface financiar ...

    Prima este XBO evident pt. a juca Dead Rising 3 apoi PS4 pt. a juca Daylight respectiv Deep Down.

  5. #45 SP
    Member theste99's Avatar
    PS4 in 3-4 luni dupa lansare si One in 10 ani cand o sa ajunga 100 de dolarei.

    Dar stai ca atunci nu voi mai putea juca niciun joc, serverele lor o sa fie inchise .

  6. #46 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by MENTATAL0R View Post
    Majoritatea "fanilor PC" sunt "pirati" inraiti foarte putini dintre ei achizitioneaza o consola nemodata.


    Tu crezi ca fanii pc sunt ,,pirati"?! Pai ei vreau grafica maxima si sunt mai multe avantaje la un pc.Poti juca online un joc piratat?Battlefield?Zi-mi si mie cum cumpar eu(fan pc) un ps4 modat? ,,Apropos'' se stie ceva daca pot baga un aimon la ps4?
    Chill bro, in primul rand am spus ca majoritatea fanilor pc sunt pirati in nici un caz nu am spus ca toti sunt sau ca tu ai fi...iar in al doilea rand cabd am spus o consola evident ca nu m.am referit la ps4, devreme ce nici nu a fost lansat. Desi sunt sigur ca cineva, undeva va reusi sa il modeze si pe asta asa doar de amuzament ...

  7. #47 SP
    Member Rukax's Avatar
    Momentan PS4,ma atrage mult mai mult decat X1.

  8. #48 SP
    Member BatsBike's Avatar
    timpul and acei useri de pe acest forum( 'course ) imi vor face alegerea .. probabil ca,'scorul' la care va ajunge intr'un timp relativ se va adauga .. initially,voiam sa trec the border spre Xbox dupa ceva ani de PS3 DAR .. sunt nerabdator sa aflu primele info de la cei ce vor lua consolele,acei useri de pe acest forum ..

  9. #49 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Inclin spre PS4 dar e un minus considerabil partea cu bani PS+ pentru online. (pentru mine cel putin)

  10. #50 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    PS4 clar...insa nu de la lansare.Astept sa vad cum o sa se comporte consola in primele luni de viata si apoi vedem...poate undeva prin vara lui 2014

  11. #51 SP
    Junior Member predator1's Avatar
    ps4 till the end ..... SONY MAKE BELIEVE

  12. #52 SP
    Member kukenstein's Avatar
    PS4 la un an de la lansare sau mai tarziu pentru a vedea cat de fiabila e in timp. Nu-mi fac iluzii ca dupa un an va scadea pretul dar poate mai dispar din problemele specifice.

  13. #53 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Pam pam:

    Produse vândute de eMAG
    Status actual: Comandă nouă
    Mod plată: RAMBURS

    Cant. Produs Total cu TVA
    1 Consola Sony PlayStation 4, 500 GB, Neagra
    1899 Lei
    Subtotal: 1899 Lei
    Taxa transport: 0,00 Lei
    Total: 1.899,99 Lei

  14. #54 SP
    Senior Member tray's Avatar

    Ce consola next-gen vei cumpara?

    Pe ps3 am dat 2300 ron de la mediadot launch day poate era mai mic euro atunci..

  15. #55 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Era de asteptat ca speculantii(aka domo,emag,evomag,altex) sa vanda consolele cu cateva sute de lei mai scump.Eu unul astept varianta bundle cu doua controllere si Killzone,desi previzionez ca diferenta de pret va fi considerabila.

  16. #56 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    O sa cumpar Playstation4 dupa un an de la lansare, impreuna cu jocul The Witcher3 !

  17. #57 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by iPaul View Post
    Era de asteptat ca speculantii(aka domo,emag,evomag,altex) sa vanda consolele cu cateva sute de lei mai scump.Eu unul astept varianta bundle cu doua controllere si Killzone,desi previzionez ca diferenta de pret va fi considerabila.
    Pai daca costa 400 euro, de unde ai scos preturi mai mari cu cateva sute de lei? 400 x 4,5 = 1800.

  18. #58 SP
    Member reikkoo's Avatar

  19. #59 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    My bad,ma raportam la preturile din SUA.

  20. #60 SP
    The Insane One Telperion's Avatar
    PS 4

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vei cumpara un Wii U? By MonkY in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 23 Last Post: 14-12-2016, 07:41
  2. Vei cumpara un Xbox One? By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 34 Last Post: 10-12-2014, 22:55
  3. Vei cumpara un PS4? By MonkY in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 93 Last Post: 20-10-2014, 10:59
  4. Replies: 25 Last Post: 04-09-2014, 16:03
  5. Replies: 22 Last Post: 30-10-2013, 20:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts