Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce venituri lunare au consolistii?

Voters
260. You may not vote on this poll
  • Nu am niciun venit - sponsorizeaza parintii!

    36 13.85%
  • Nu am un venit sigur - e la noroc!

    31 11.92%
  • Ma descurc cu pensia!

    6 2.31%
  • Pana in 1000 RON

    20 7.69%
  • Intre 1000 - 1500 RON

    28 10.77%
  • Intre 1500 - 2000 RON

    32 12.31%
  • Intre 2000 - 2500 RON

    19 7.31%
  • Intre 2500 - 3000 RON

    22 8.46%
  • Intre 3000 - 4000 RON

    24 9.23%
  • Intre 4000 - 5000 RON

    12 4.62%
  • Intre 5000 - 10000 RON

    24 9.23%
  • Peste 10000 RON!

    6 2.31%
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 40 of 72

Thread: Ce venituri au consolistii?

  1. #21 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Prefer insa sa raman aici cu prietenii si familia... si accept cu drag si zilele in care imi permit caviar, asa cum accept si zilele in care imi permit o Eugenia.
    Story of my life! nu ma duc sa nu-i vad pt. toti banii din lume chiar daca pot merge ACUM la prietena mea in state sa lucram impreuna pe bani seriosi

  2. #22 SP
    Member felixanu's Avatar
    1000 ron si 20 bonuri de masa lunar. Cu ore suplimentare m-am dus si la 2000. Ce iau eu si sotia ne descurcam sa platim o rata la casa si sa avem un trai decent. Sanatate sa fie

  3. #23 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    750 +/- Ron si muncesc 15-18 zile pe luna (luna din calendar, nu din spatiu or whatever), da e ok momentan! Raman si cu bani de un joculet pe luna.

  4. #24 SP
    Junior Member forsakenbv's Avatar
    2000 ron ii am asigurati,dar e mai ciudat la mine, nu am un program stabil.....ajung lejer la 3000 daca imi rup carca.

  5. #25 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by forsakenbv View Post
    2000 ron ii am asigurati,dar e mai ciudat la mine, nu am un program stabil.....ajung lejer la 3000 daca imi rup carca.
    Cu ce te ocupi ?

  6. #26 SP
    Junior Member forsakenbv's Avatar
    aprovizionez cu marfa standurile cu imbracaminte/incaltaminte detinute de ....tata.
    sper ca o sa vina si ziua aia, eu zic ca mi-am facut treaba binisor..

  7. #27 SP
    Member Joystick's Avatar
    Am de spus un singur lucru .........'' Thank you mom&dad for buying me games...with love ''son''!!!

  8. #28 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    1600 net salariu + 600 ron lunar (mai-noiembrie) , 150-200 se duc pe jocuri.

  9. #29 SP
    Junior Member kiRuZsal's Avatar
    La mine tot tine de noroc cand vine vorba de achizitionarea unui joc

  10. #30 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Wow... cred ca este unul din cele mai echilibrate poll-uri de pana acum. Chiar nu ma asteptam

  11. #31 SP
    Member b615dub's Avatar
    1500-2000 lei, Inginer instalatii (entry level ).

  12. #32 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am avut 3 joburi in ultimii 2 ani. Acum lucrez la coolblue.nl unde sunt "assistant manager of marketing" la una din filiale. Nu cred ca fac mare lucru, insa pentru un student in ultimul an nu ma pot plange. Job-ul l-am prins prin niste relatii, desi initial am zis ca vreau sa ma descurc pe cont propriu cu totul, inclusiv gasirea unui job. Concluzia mea, cea ce ii poate ajuta pe unii, e sa profitati de orice sansa aveti. Nu le rezolvati pe toate singuri. Decat sa fac un job care nu imi place pe bani putini, prefer unul care nu imi place pe bani multi.

    Noi sa fim sanatosi

  13. #33 SP
    Member COD.221's Avatar
    3000 - 5000 € max(cu bonusuri) pe hartie si in mana, nu platesc taxe pentru ca nu exista - lunar gaming 10 - 30€ (pe PC asta inseamna intre 10 si 15 jocuri,prea multe jocuri prea putin timp liber ) max .

  14. #34 SP
    Member Snake's Avatar
    Eu scot undeva pe la 2000 RON pe luna. Nu e nici prea bine dar nici prea rau. Astept trecerea la euro ca sa realizez si eu ce de putini bani iau

    @tudyniuz: ne spui si cat castigi la job-ul cu relatii? M-ai facut curios, mai ales ca e probabil un job in afara tarii.

    @COD.221: cum adica tu cheltui lunar pe gaming intre 10 si 30 euro, adica intre 10 si 15 jocuri? Sa intelegem ca nu cumperi niciodata titluri mari si noi - care de obicei la lansare sar de 30 euro? Sau tot ce iti cumperi e de la humble bundle? Cred ca totusi ai vrut sa spui intre 100 si 150 euro. Oricum, felicitari! Daca e real, ai probabil cel mai mare salariu dintre cei de pe CG! Si culmea e ca nu esti verde!

  15. #35 SP
    Member nickstr's Avatar
    Titlul la topicul asta zici ca e de pe autobaza, în alta ordine de idei bani sunt acum la 30 și ceva de ani dar nu prea mai e timp de joaca.

  16. #36 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by nickstr View Post
    Titlul la topicul asta zici ca e de pe autobaza
    Daca nu te deranjeaza, ne poti explica si noua ce inseamna "titlu ca de pe autobaza"? Nu de alta, dar n-am lucrat in viata mea la autobaza, si macar sa inteleg care-i faza...

  17. #37 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Snake View Post
    @tudyniuz: ne spui si cat castigi la job-ul cu relatii? M-ai facut curios, mai ales ca e probabil un job in afara tarii
    Nu sunt genul sa vorbesc despre bani. Voi spune doar ca pot trai confortabil doar din jobul asta la preturile si costurile din Olanda. Din pacate e ceva ce nu imi place si as prefera ceva placut pe bani mai putini oricand.

  18. #38 SP
    Member nickstr's Avatar
    Este un grup pe Facebook (destul de cunoscut, nu știu cum de alți oameni de pe forum nu au auzit de acest grup) unde se puneau foarte des întrebări de genul Autobaza ce mănâncă/bea/poarta/muzica asculta/etc. Devenise foarte enervant prin urmare s-a și făcut o regula, cine mai postează asa ceva kick/ban din grup și șters postul

  19. #39 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Daca nu erau forumurile nu aveau site-urile de socializare de unde sa se inspire.

  20. #40 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Adica vrea sa spuna ca trebuie sa ne hipsterim si sa avem preocupari elevate ca holbatu la bolovani nu ceva mainstream sa intrebam cat castiga fiecare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Consolistii din Oradea By Muthu Raoul in forum Console Club
    Replies: 177 Last Post: 27-05-2016, 17:50
  2. Consolistii din Craiova By DeeJay-RainY in forum Console Club
    Replies: 112 Last Post: 10-01-2015, 16:23
  3. Replies: 54 Last Post: 21-12-2014, 13:53
  4. Ce ocupatie au consolistii? By ilie11 in forum Offtopic
    Replies: 27 Last Post: 17-12-2014, 19:14
  5. Replies: 58 Last Post: 23-08-2014, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts