Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 168

Thread: Battlefield 1943

  1. #41 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    L-am incercat si pe PSN - doar trial deocamdata, nu stiu daca il mai cumpar o data, depinde de unele aspecte... Ideea e ca am jucat 30 de minute(cat tine trial) si a gasit servere instantaneu: maxim 2-3 secunde. Daca Live-ul nu isi rezolva problema azi ma mut dincolo. Aseara am mancat niste nervi cu serverele lor - noroc ca am mai stat la povesti cu baietii ca altfel spargeam consola!

  2. #42 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by babulu View Post
    Superb joc ! Partea de lobby este foarte bine realizata. Vocile prietenilor se aud foarte bine. Si asta doar pentru 1200
    Bergenbier :iamwithstupid:
    Hai ca au updatat serverele. Cred ca azi vom trece la level 2. Faza este ca unul singur gaseste server relativ repede. Problema la noi a fost ca eram 4 care vroiam in acelasi timp.

  3. #43 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Problema la noi a fost ca eram 4 care vroiam in acelasi timp.
    Too much to ask to the mighty mr. Xbox Live!

  4. #44 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Acum serios.. Ce treaba are Xbox Live cu faptul ca cei de la EA au scos jocul in halul asta?

  5. #45 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    am jucat si eu aseara 2 runde de cite 30min (deh, trial). a intrat repede, nici urma de lag iar jocul e fff fluent. imi place sniperu si imi place sa vinez avioane.

  6. #46 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Acum serios.. Ce treaba are Xbox Live cu faptul ca cei de la EA au scos jocul in halul asta?
    Nu stiu ce treaba are si sincer nici nu stiu care e vinovatul deoarece nu ma pricep. Ideea e ca vreau sa pot juca in liniste si fara nervi. Ma enervez asa tare deoarece imi place jocul foarte mult. Ca e EA, ca e Microsoft, ca e Sony - pentru mine putin conteaza.

  7. #47 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    am incercat si eu trial pe PS3 si am jucat cam 10 minute apoi mi-a dat ceva erroare ca nu merge bine internetul sau ceva de genul si sa incerc dinou si ciudat ca PSN mergea si am iesit din joc ,am intrat pe internet browser mergea perfect,intru inapoi in joc si cand dau quick match imi zice connecting si apoi failed to connect to EA server si da acelasi lucru la nesfarsit si la trial mai zicea ca mai am 28 minute

  8. #48 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
    am incercat si eu trial pe PS3 si am jucat cam 10 minute apoi mi-a dat ceva erroare ca nu merge bine internetul sau ceva de genul si sa incerc dinou si ciudat ca PSN mergea si am iesit din joc ,am intrat pe internet browser mergea perfect,intru inapoi in joc si cand dau quick match imi zice connecting si apoi failed to connect to EA server si da acelasi lucru la nesfarsit si la trial mai zicea ca mai am 28 minute
    Eroarea asta o primesc si eu. Am incercat de mai multe ori, dar nu merge. Nu am jucat deloc jocul, abia acum l-am luat deci nu a expirat trialul

  9. #49 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Se pare ca mai au de bagat servere la greu. Nu stiu cum un gigant ca EA poate sa faca asemenea dude, pe viitor voi fi foarte reticent in a mai cumpara produsele lor ce se folosesc de online. Am luat jocul de 2 zile si de abia daca am putut juca 3-4 meciuri, pai asta e respect fata de client?

  10. #50 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Se numeste bataie de joc! Plange-te daca ai cui!

  11. #51 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Am luat si eu trial-ul ieri, si in afara de tutorial n-am putut sa joc nimic. Imi zice ca nu se poate conecta, si oricate retry-uri ii dau, la fel ramane. Chiar ma gandeam sa-l cumpar, dar asa...

  12. #52 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Am luat si eu trial-ul ieri, si in afara de tutorial n-am putut sa joc nimic. Imi zice ca nu se poate conecta, si oricate retry-uri ii dau, la fel ramane. Chiar ma gandeam sa-l cumpar, dar asa...
    360 sau PS3?

  13. #53 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    360. Am incercat si acum cateva minute si la fel face.

  14. #54 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    In sfarsit s-a conectat. Mi se pare destul de bun. Nu am avut lag, grafica buna, cam putine clase, distractiv.

  15. #55 SP
    Member Vami's Avatar
    Acum l-am pus la descarcat.

  16. #56 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Pe ps3 dadea eroare din urmatorul motiv: S-au oprit toate serverele pentru a da drumul la challenge-ul acela care va aduce o harta in plus, scria pe bara neagra din meniul jocului.

  17. #57 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    nu stiu daca il mai cumpar o data, depinde de unele aspecte
    aspecte? wtf? mind your language! hai, mai putin lobby si mai mult gaming

    acum serios, cred ca are legatura si cu faptul ca sunt mult mai multi cu 360. oricum, nu au nici o scuza, dar jocul merita 100%. sniper FTW!

  18. #58 SP
    Member Vami's Avatar
    Am jucat putin si merge e fun am facut si eu 1 kill cu sniper-ul BOOM HEADSHOOT ! E super fun jocul nu am avut lag nu nimic. Poate jucam zilele astea cu totii.

  19. #59 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    lol deci mi-a alimentat bodo contul cu 15 dolari cel de US si cand am intrat sa cumpar jocul cica ca totul costa 16.23 ca era ceva taxa de 1.23 pfui mama ce prostie voi ati patit asa?
    LE : mi-a zis istrategie ca asa e la PSN se percepe taxa

  20. #60 SP
    Member andreips3's Avatar
    Am incercat sa-l cumpar azi de 4 ori. Eroare dupa eroare. Dupa ce am verificat contul ING am observat ca nu mai am nici un leu. Apare la "in curs de procesare" pretul jocului de patru ori. Fuga la ING unde aflu ca trebuie sa astept 14 zile pana imi vor fi restituiti banii sau pana "comerciantul" va accepta tranzactia.
    De ce nu vrea PSN sa-mi ia banii? Asta e prima data cand patesc asa ceva.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 9 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Battlefield 1943 PS3 By Muthu Raoul in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 29 Last Post: 29-06-2013, 13:19
  2. Replies: 3 Last Post: 05-12-2011, 14:35
  3. Battlefield 1943 Videos By trickz in forum Videos
    Replies: 4 Last Post: 16-07-2009, 10:03
  4. Battlefield 1943 Pacific incinge vara By GreyhounD in forum Console News
    Replies: 15 Last Post: 02-07-2009, 23:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts