Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 24 of 24

Thread: Respectul intre consolisti si lipsa lui

  1. #21 SP
    Senior Member nina's Avatar
    nu mai aruncati cuvinte care dor
    dati-i omului respect...... pe spinare,la gioale.....
    apropo cunosteam pe cineva care isi tatuase pe pumni 'respect' si 'voie buna'

  2. #22 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    apropo cunosteam pe cineva care isi tatuase pe pumni 'respect' si 'voie buna'
    Sorry, dar nu ma pot abtine... trebuie sa intreb... cum Dzeu avea tatuat cuvintele? Ca presupun ca avea 10 degete ca oamenii normali, nu? Let me see...
    Code:
    R E S P E      C T
    R E S P      E C T
    R E S      P E C T
    
    Mai greu e la Voie buna:
    
    V O I E      B U N A
    
    Degetul mijlociu era liber? :)
    Ah, si ca sa nu fiu complet off-topic: mie unul mi s-a acrit de OLX de nu va imaginati. Deja mi-am luat la tzepe de m-am plictisit. Au fost si produse care nu ajung niciodata, si produse facute varza (si nu de la transport cat de la impachetare), si alte produse in locul celor comandate, si alt pret decat cel listat, and so on... Am avut pe unul care a facut misto de mine, m-a plimbat tot Bucurestiul, am asteptat si cateva ore, dupa care n-a mai raspuns si cu asta basta. Ca m-a pacalit hai ca mai e cum e, mai grav e ca si dupa ce le-am scris celor de la OLX, omul are cont in continuare, face aceleasi glume. Eu am zis de la inceput, de cand cu tocmai.ro, ca niciun sistem de vanzare/cumparare fara un sistem de valori (rating, comentarii, moderatori) e egal cu zero. E ca pe vremea anunturilor la ziar... la noroc si "la ghici".

  3. #23 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Fiecare isi asuma riscul atunci cand face o tranzactie via OLX. Nu este in interesul lor sa introduca sistem de rating si alte nebunii, nu au nevoie sa fie un fel de Okazii cand le merge extraordinar de bine si asa si au cumparat principalul competitor de la acea vreme. Nu se leaga la cap daca nu ii doare. Nu e neaparat corect fata de utilizatori, dar e o piata libera mare si aici ai sanse mari sa vinzi produsl pe care il ai/gasesti produsul pe care il vrei.

    Eu intotdeauna m-am rezumat la tranzactii In Bucuresti. Te intalnesti, vezi pe loc, il iei daca iti place. Evident, vei da si de marlani care nu raspund sau care joaca la mai multe capete (vezi baiatul acela de vindea jocul The Division PS4 Gold edition la cel putin 5-6 oameni doar de aici, el zicand doar "sa ma suni cand ajungi", discul fiind vandut primului care a ajuns la locul stabilit de el). Asta este lumea in care traim, nesimtiti si impostori vor fi mereu.

    Este mai nasol atunci cand produsul pe care il doresti nu se afla in aceeasi localitate, dar si acolo se gasesc metode. Rambrus, verificare, etc. Sau de ce nu, o mica vizita cu masina/trenul pana acolo sau la mijloc. Mai vizitezi Romanica intr-un weekend cu ocazia asta.

  4. #24 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Sorry, dar nu ma pot abtine... trebuie sa intreb... cum Dzeu avea tatuat cuvintele? Ca presupun ca avea 10 degete ca oamenii normali, nu? Let me see...
    Code:
    R E S P E      C T
    R E S P      E C T
    R E S      P E C T
    
    Mai greu e la Voie buna:
    
    V O I E      B U N A
    
    Degetul mijlociu era liber? :)
    Ah, si ca sa nu fiu complet off-topic: mie unul mi s-a acrit de OLX de nu va imaginati. Deja mi-am luat la tzepe de m-am plictisit. Au fost si produse care nu ajung niciodata, si produse facute varza (si nu de la transport cat de la impachetare), si alte produse in locul celor comandate, si alt pret decat cel listat, and so on... Am avut pe unul care a facut misto de mine, m-a plimbat tot Bucurestiul, am asteptat si cateva ore, dupa care n-a mai raspuns si cu asta basta. Ca m-a pacalit hai ca mai e cum e, mai grav e ca si dupa ce le-am scris celor de la OLX, omul are cont in continuare, face aceleasi glume. Eu am zis de la inceput, de cand cu tocmai.ro, ca niciun sistem de vanzare/cumparare fara un sistem de valori (rating, comentarii, moderatori) e egal cu zero. E ca pe vremea anunturilor la ziar... la noroc si "la ghici".
    strangi pumnul si pe pe zona unde ai denivelari,cum e rozeta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. PS3 lipsa iesire video By alex_wly in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 16-06-2014, 21:12
  2. Replies: 2 Last Post: 06-09-2013, 10:23
  3. Consolisti din Severin By iulikkk in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 19-02-2011, 10:42
  4. Lipsa semnal HDMI By KodiaK in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 09-08-2010, 19:16

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts