Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast
Results 101 to 120 of 130

Thread: Pro Evolution Soccer PES 2017

  1. #101 SP
    Banned asperas's Avatar
    Raman in cazul unor juve,manchester,chelsea,fc porto..! In cazul lui Bayern M insa nu este posibil

    PS: in cazul in care a-ti importat Bundesliga si vreti sa o aveti valabila offline (nume,kits,embleme) atunci inainte de intra intr-un meci puneti live update pe off (r3 button) spor la joc!

  2. #102 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Da,acum am jucat cu Manchester online și și a păstrat numele etc.Voi nu aveți impresia de blur?mie îmi da impresia de joc nevinisat.Grafica mi se pare un downgrade fata de anul trecut,parca are și un mic lag.

    Trimis de pe al meu E2303 folosind Tapatalk

  3. #103 SP
    Banned asperas's Avatar
    Partea online e punctul neforte si in acest an pt acesti baieti! Demo-ul avea un feeling aparte fata de codul final din PES2017..lagul in general e produs de jucatorii tip gunoi din aceste jocuri (se stiu ei care sunt)..offline bun online meh.

  4. #104 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Chiar este nefinisat.In afara de gameplay-ul reusit,alte atuuri nu prea mai are,hai sa zicem totusi la unele fete ale jucatorilor s-au straduit un pic mai mult,in rest la licentierea echipelor sunt praf:in fiecare an dregem ciorba cu un patch de smantana.La partea online,nu am cuvinte:abia daca am jucat vreo 6 jocuri(dureaza mai mult sa caute useri decat jocul in sine).Animatii slabute,portarii sunt mai ok fata de alti ani,cu mici improvizatii...ce ma supara cel mai tare e ca speram sa pot juca online cu echipele editate,dar...no chance.Konami ne vand la acelasi prex aproximativ cu concurenta,dar un produs cu multe lacune.Ma gandesc ce s-ar intampla daca ar fuziona licentele si feature-urile din EA cu gameplay-ul din Pes?Cred ca le-ar arde serverele

    ---------- Post added 20-09-2016 at 23:00 ----------

    Quote Originally Posted by asperas View Post
    jucatorii tip gunoi
    -

  5. #105 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by ccheep84 View Post
    Chiar este nefinisat.In afara de gameplay-ul reusit,alte atuuri nu prea mai are,hai sa zicem totusi la unele fete ale jucatorilor s-au straduit un pic mai mult,in rest la licentierea echipelor sunt praf:in fiecare an dregem ciorba cu un patch de smantana.La partea online,nu am cuvinte:abia daca am jucat vreo 6 jocuri(dureaza mai mult sa caute useri decat jocul in sine).Animatii slabute,portarii sunt mai ok fata de alti ani,cu mici improvizatii...ce ma supara cel mai tare e ca speram sa pot juca online cu echipele editate,dar...no chance.Konami ne vand la acelasi prex aproximativ cu concurenta,dar un produs cu multe lacune.Ma gandesc ce s-ar intampla daca ar fuziona licentele si feature-urile din EA cu gameplay-ul din Pes?Cred ca le-ar arde serverele
    Pai ce ar fi fost un Bayern Munchen cu toti jucatorii editati 99+ acolo in meciurile online din partea baietilor veseli only spamin'long balls!

    In fifa acum cativa ani cand era posibil acel mod head to head (unranked) unii veselasi aveau toti jucatorii posibili verzi,rosii,albastrii,galbeni,roz intr-o singura echipa rainbow style cu Ronalzi,lessi,ronaldine,ibrahime,cavani,suarezi,ne ymari,ozili,noieri si unii no name cu valori de 99!

  6. #106 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Quote Originally Posted by asperas View Post
    Pai ce ar fi fost un Bayern Munchen cu toti jucatorii editati 99+ acolo in meciurile online din partea baietilor veseli only spamin'long balls!

    In fifa acum cativa ani cand era posibil acel mod head to head (unranked) unii veselasi aveau toti jucatorii posibili verzi,rosii,albastrii,galbeni,roz intr-o singura echipa rainbow style cu Ronalzi,lessi,ronaldine,ibrahime,cavani,suarezi,ne ymari,ozili,noieri si unii no name cu valori de 99!
    Da,ai dreptate,dar macar sa fi implementat si ei ideea din Fifa:adversarul sa aiba echipa de acelasi nivel cu tine si nu mai era problema "baietilor rai".

  7. #107 SP
    Member blondutzu's Avatar
    dupa cateva meciuri jucate, pentru mine e la fel de slab ca si PES-urile trecute. Aceiasi robotei pe teren, aceleasi scripturi de rahat pentru pasele la intalnire, sa nu mai vorbesc de licente . Spor la joaca cui ii place.

  8. #108 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Ati gasit careva pe net option file-uri cu echipe gen:Ludogorets,Zenit,Sparta Praga,Galatasaray,Olympiakos,etc.Asa pentru diversitatea din UCL si EL,parca e prea monoton doar cu 5-6 echipe din "Other european".Cei de la pesuniverse se laudau cu editarea campionatului Rusiei in viitorul apropiat,am vazut pe site-ul lor facand sondaje in legatura cu ligile dorite.Spre surprinderea mea,erau multi votanti pro Indonesia

  9. #109 SP
    Junior Member pasar3's Avatar
    Eu il folosesc pe asta. Sunt doar cateva echipe momentan, dar e ok pt inceput.

  10. #110 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Update dupa aproape o luna de jucat: offline jocul este absolut superb. online insa e o mizerie de nedescris: incet, robotizat, scriptat, plin de lag. sa ceri pe asa ceva 60 de euro mi se pare nesimtire curata.

  11. #111 SP
    Member BatsBike's Avatar
    pai, cine da ..
    oricum, nici fifa nu merita, chiar daca online oferta EA este mai diversa, mai calitativa ..
    macar putem alterna intre cele doua, cand ne saturam de unul ..

  12. #112 SP
    Junior Member bebestrumf9's Avatar
    Pe ce platforma?Am aproape 100 meciuri jucate si o singura data a mers sacadat de cateva ori intr-un meci.In rest,nici vorba de lag.Si joc si cu doi-trei cunoscuti din tara si a mers ok.

  13. #113 SP
    Member AlexG's Avatar
    Au toate echipele licențe? Ca as vrea sa il cumpar si eu da nu vreau sa dau bani degeaba daca tot embleme necunoscute au

  14. #114 SP
    Junior Member GABRYADN's Avatar
    Nu au toate licentele,din contra anul asta au cele mai putine ever DAR daca il joci pentru licente mai bine nu il mai lua ramai cu Fifa
    Daca il cumperi pentru gameplay please add me :gabryadn

  15. #115 SP
    Junior Member SAVA ADRIAN's Avatar
    sunt patchuri daca il joci ps4 si asa ai rezolvat problema licentelor

  16. #116 SP
    Banned asperas's Avatar
    [PS4] Chris's Best Of Everything (BOE) Option File & Graphics - PESGaming Forums

    Daca urmezi pasii intocmai, acest patch este cel mai bun!

  17. #117 SP
    Member AlexG's Avatar
    Multumesc ...sunt pe x1 ...daca l-as cumpara as juca mai mult pe offline

  18. #118 SP
    Junior Member GABRYADN's Avatar
    Si eu tot pe xb1 macar joci amicale cu noi suntem vreo 6 care jucam seara de seara

  19. #119 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Poate ca nu e threadul potrivit insa avand in vedere ca PES 2017 e la reducere ma bate gandul sa il iau si vreau sa va intreb daca se pot pune moduri si patchuri ca pe PC, adica sa fie echipele licentiate? Sau ma orientez spre Fifa?

  20. #120 SP
    Member swenkyk9's Avatar
    Pe vremurile când jucam pes, existau option files și pentru console, acum nu știu care e situația.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast

Similar Threads

  1. Pro Evolution Soccer PES 2019 By nutzule in forum Console Club
    Replies: 56 Last Post: 01-11-2018, 18:14
  2. Pro Evolution Soccer 2017 - Xbox One By GABRYADN in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 18 Last Post: 13-08-2016, 12:37
  3. Pro Evolution Soccer PES 2016 By OEE in forum Console Club
    Replies: 332 Last Post: 24-04-2016, 10:24
  4. Pro Evolution Soccer PES 2014 By Pira in forum Console Club
    Replies: 121 Last Post: 19-06-2015, 12:28
  5. Pro Evolution Soccer PES 2015 By OlBlueEyes in forum Console Club
    Replies: 193 Last Post: 11-05-2015, 11:07

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts