Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 8 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 142

Thread: Diablo 4

  1. #81 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Gameplay launch trailer:
    Pfoai, grafica din trailer arată de parcă ar fi din Diablo, cel de pe smartphone și tablete...

  2. #82 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Mie unu din beta mi s-a parut ca arata foarte bine. Problema mea cu trailer-ul ala, si cu multe altele din ultimii ani, e muzica. Nu genul, doar mi se pare ca au uitat cum sa aleaga muzica sa se potriveasca cu actiunea din trailer si pun acolo ceva random, sa fie.

  3. #83 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Ca pe vremea lansarii Diablo 3-ului ! 10 zile lungi Tin minte ca la vremea aia si Altex si Emag-ul au pregatit lansarea jocului la ora 23:00, impreuna cu fanii. Mai greu cu astfel de evenimente in zilele noaste dar ...cine stie !?!

  4. #84 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Melodia din trailer-ul de gameplay e ok. Au căutat o melodie ritmată cu mesaj. Să vedem cum va fi jocul în sine și ce tweak-uri mai fac pentru personaje. S-a plâns lumea că Sorcerer e prea puternic. Marea problemă la Diablo a fost mereu echilibrarea personajelor.

  5. #85 SP
    Manager paul's Avatar


    Metacritic:
    - xx - PS4
    - 87 - PS5
    - xx - XONE
    - 92 - XSX
    - 88 - PC

    OpenCritic:
    - 90

    Recenzii video:
    IGN:

    GameSpot:

  6. #86 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Magia Diablo ! Here we go again ! Lupta pt 1% more dmg and perfect rolls !


  7. #87 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Are note mari pentru un GaaS la launch. Astea de obicei devin mai bune cu timpul, abia astept

  8. #88 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Review-ul lui Skill Up:

    I-a luat 20 de ore doar pentru Act I .
    Jocul are ceva probleme dar pe total pare ca Blizzard au facut treaba foarte buna pana acum.

    Ma tem ca dupa ce vor fi cumparati de Microsoft sa nu se strice studio-ul si mai tare, asa cum a patit Arkane.

  9. #89 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Erau obligati sa le iasa D4-ul dupa fail-ul cu Overwatch2. Iar D4-ului ce sa-i mai faca? Are de toate : in game shop, coins si urmeaza battlepass-ul. Ca sa-l strice ar insemna sa-l faca p2w. Ceea ce nu cred . Au deja Immortal-ul

  10. #90 SP
    Member Mishy's Avatar
    Am jucat azi toata ziua, e ce trebuie. O sa imi ocupe mult timp jocul asta.

  11. #91 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Guys, am și eu o întrebare. Am Diablo IV standard pe Xbox. Care e clar, nu se poate juca până pe 06.06. Dar am Diablo IV Ultimate pe PC. Care e jucabil. Întrebarea e: dacă tot sunt link-uite conturile de Battle.Net cu cel de Xbox, nu ar trebui să mă lase și pe Xbox să joc precum Ultimate?

  12. #92 SP
    Manager paul's Avatar
    Raspunsul este nu.

  13. #93 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Tantalaul de mine a citit intr-un final exact PSN care sunt diferentele de pachete - Doar in varianta de Ultimate ai parte de "early acces" si poti juca. Pentru ceilalti, eu inclusiv pentru ca am dat preorder la Altex de o copie retail ce am primit-o ieri, va trebui sa asteptam pana marti.

  14. #94 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Raspunsul este nu.
    Ciudat însă, pentru că salvările sunt compatibile între cele 2 platforme. Poți să joci pe PC și să continui pe Xbox. Să vedem, poate la Diablo IV nu se va mai putea, și chiar sunt complet diferite titlurile.

  15. #95 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Blizzard Entertainment
    [...] Already, it is Blizzard Entertainment’s fastest-selling game of all time, with Blizzard’s highest pre-launch unit sales ever on both console and PC*. In the four days since early access started on June 1, Diablo IV has been played for 93 million hours, or over 10,000 years --- the equivalent playing 24 hours a day since the beginning of human civilization. [...]
    Diablo® IV Launches, Immediately Sets New Record as Blizzard Entertainment’s Fastest-Selling Game of All Time

    Reclama in New York:
    Attached Images Attached Images fycibgvwiamzfcl.jpg

  16. #96 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Azi noapte erau timpi de așteptare de login de peste 1000 de minute!
    Attached Images Attached Images 351536017_6427165717306206_99543448397448467_n.jpg

  17. #97 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Azi noapte eram intr-un quest si dintr-o data m-a delogat si trimis in meniul de caracter cu caracterul lipsa si eroarea 300302 cand am incercat sa ma reloghez.
    Niciun joc Blizzard fara probleme de server login la lansare.

  18. #98 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Pe 6 iunie seara am intrat în joc pentru vreo 2 ore pe PS5. M-am mirat că nu am avut timpi mari de așteptare. Se pare că jocul a ajuns la mulți oameni și serverele încep să resimtă asta. Cel mai probabil Blizzard va rezolva asta, dar va lua ceva timp. Diablo IV este unul dintre cele mai bine vândute jocuri ale Blizzard acum (sau care se vinde repede) și asta se cunoaște.

  19. #99 SP
    Member Papillon_'s Avatar
    Eu tot nu inteleg cum au putut lansa jocul fara co-op pe PC dar cer 70 de euro...

  20. #100 SP
    Manager paul's Avatar
    Nice marketing:

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 8 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Diablo 3 By Alexungureanu in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-09-2018, 22:01
  2. Diablo 3 By DeathWings in forum Jocuri PC
    Replies: 1141 Last Post: 13-01-2016, 00:35
  3. Replies: 13 Last Post: 17-07-2012, 16:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts