Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast
Results 121 to 140 of 142

Thread: Diablo 4

  1. #121 SP
    Member codpin's Avatar
    Ciudata boala e asta cu trofeele si achievs... Sa te lauzi cu un achievement pt care ai fost carat de altcineva, tu nefacand mai nimic, mi se pare greu de descris. No offence Xander!

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk

  2. #122 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    No offence taken!

    Ciudata boala mi se pare la astia care fac jocurile, ca dupa 65 de ore si campanie terminata aveam 15% la joc (mai precis 165/1000G).
    Apoi pun ca nenorocitii achievements de cate 100G pentru activitati care necesita 300 de ore de grind... si uite asa iti umpli lista de <30% completions desi tu le joci destul de mult...

  3. #123 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Jocul asta e gandit ca un Live-Service, adica Blizzard spera ca oamenii il vor juca si rejuca de o gramada de ori, timp de ani intregi de acum incolo, ca sa-si poata vinde Battle Pass-urile.
    Probabil ca vor ca si achievement-urile sa reflecte lucrul asta.
    Eu macar sunt multumit ca si fara sa interactionezi cu elementele live-service jocul e distractiv si are destul content.

  4. #124 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Ieri s-a încheiat saga FTC vs Microsoft în ceea ce privește cumpărarea Activision de către Microsoft (18 iulie era termenul limită pentru înțelegeri și Sony a semnat pe 17 iulie). Sony a spus că a semnat o înțelegere cu Activision pentru 10 ani de prezență COD pe consolele Sony. Sunt tare curios dacă vor mai lansa pe Playstation jocuri ca Diablo care nu-s trecute în aceea înțelegere. Microsoft visează dacă ei cred că lumea va cumpăra Xbox ca să joace ultima versiune de Diablo. În cel mai rău caz cumpăr jocul pe PC de undeva, dar dacă Diablo nu mai este lansat pe Playstation, mă voi gândi mult dacă voi mai da banii pe PC.

  5. #125 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    În sfârșit am ajuns și eu la lv 100 cu barbarul,chiar la timp pana sa inceapa sezonul maine.Am jocul de la sfârșitul lunii iunie dar am lalaito cu campania si misiunile secundare și doar in ultimele 2 zile ce am tras mai tare cu nightmare dungeons ( peste 30 lv )
    Noroc ca azi îmi mai rămăsese decât 3lvl ca de când cu update-ul de acum câteva ore e mult mai greu ,chiar dacă sunt mai mulți monștrii acum și da mai mult loot faci lv mult mai greu
    Oricum îmi place mai mult acum ca trebuie sa fiu mai concentrat în Nd ,monștrii te omoară imediat iar bosul de la final e mult mai greu de bătut
    Eu intram mereu sa fie monștrii cu minim 3 lvl peste mine sa primesc exp maxima dar pana la update era foarte ușor și făceam și 10 lvl în 10 h
    Cel mai enervant a fost sa caut statuile ale nenorocite ( ar fi putut sa pună câte 10 pe regiune și sa le cucerești mult mai greu )
    Per total e foarte bun jocul si nu te plictisești mai ales când te
    tabăra câteva zeci de monștrii și nu știi pe unde sa scoți cămașă
    Acum urmează lilith sa vad dacă o fac singur

  6. #126 SP
    Member Cristache07's Avatar
    UBER Lilith?

  7. #127 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristache07 View Post
    UBER Lilith?
    Da ,a apărut la misiuni dar pana acum nu am găsit-o
    Tot wirlwindul cu 4 shots e cel mai bun

    ---------- Post added 20-07-2023 at 16:40 ----------

    Nu am șanse de unul singur
    Nici un sfert din viata nu ii dau jos și ea îmi una și gata

    ---------- Post added 20-07-2023 at 19:16 ----------


    Gata au dat drumul la sezon

    ---------- Post added 20-07-2023 at 21:40 ----------

    Am început pe hardcore cu un rogue la tier 2,pana acum pare interesanta campania
    Sper sa nu mor

  8. #128 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Acum joc cu un necromancer cu armata de minioni ,e super tare clasa

    ---------- Post added 21-07-2023 at 19:29 ----------

    https://app.mobalytics.gg/diablo-4/b...amping-minions
    Buildul

    ---------- Post added 22-07-2023 at 09:55 ----------

    Cea mai fun clasa to play plus ca e si op
    Sa va faceți o idee am facut un stronghold de lv 45 eu având lv 30( nu cred ca reușeam cu alta clasa)
    La început de level am facut dungeonuri ptr whispers of the dead ( cred ca în 2h ajungi la lv 20 +) și acum fac toate strongholdurile ( dau exp multă)

  9. #129 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar

  10. #130 SP
    Manager paul's Avatar
    Season of Blood:

  11. #131 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Si eu care ma gandeam... Ba! De ce nu mai joci Diablo IV? Pai e boring.... Inca o data... E boooring si parca n-are nici un sens... Pe repet e totul.. Culmea nu-mi lipseste deloc! Pacat! Explicatie in detaliu:

  12. #132 SP
    Member adin33's Avatar
    Am și eu o întrebare : am dat reedem la cod din aplicație dar nu reușesc sa găsesc bonusul. Îmi poate explica și mie cineva. Ăsta este semn că am îmbătrânit

  13. #133 SP
    Manager paul's Avatar
    Vessel of Hatred expansion:
    There will be no salvation in the light.

    The #VesselofHatred expansion comes to #DiabloIV in late 2024

    This expansion was first revealed at #BlizzCon 2023 during the Opening Ceremony.

  14. #134 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar

  15. #135 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    De azi e disponibil si in Gamepass pe Xbox si PC.

    Tot de azi (ieri) a iesit si update cu Ray Tracing:


    Diferentele nu mi se par atat de mari, ca sa merite sa injumatateasca fps-ul pe Xbox.

  16. #136 SP
    Member tmihai20's Avatar
    Azi a primit actualizare și pe PS5, dar nu am verificat ce s-a schimbat. Partea de RayTracing parcă era doar pe PC și nu pe console. Nu sunt sigur.

    Sent from my SM-S928B using Tapatalk

  17. #137 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Am nevoie de abonament PsPlus sa pot juca solo?Ma interseaza doar campania singleplayer/story mode

  18. #138 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by tmihai20 View Post
    Partea de RayTracing parcă era doar pe PC și nu pe console. Nu sunt sigur.
    E si pe console.

  19. #139 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by Frankie. View Post
    Am nevoie de abonament PsPlus sa pot juca solo?Ma interseaza doar campania singleplayer/story mode
    Nu e nevoie de PS+ ca sa joci solo/couch coop.

  20. #140 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Trebuie sa fii conectat la internet mereu ca sa joci. Nu stiu cum influenteaza psplus-ul treaba asta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast

Similar Threads

  1. Diablo 3 By Alexungureanu in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 09-09-2018, 22:01
  2. Diablo 3 By DeathWings in forum Jocuri PC
    Replies: 1141 Last Post: 13-01-2016, 00:35
  3. Replies: 13 Last Post: 17-07-2012, 16:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts