Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 19 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 366

Thread: Black Friday 2016

  1. #1 SP
    Member cimaron's Avatar

    Black Friday 2016

    Va salut,
    Avand in vedere ca ne aflam la cateva zile inainte de black friday 2016 am deschis acest topic! Ca si in anii precedenti consider ca ar fi de mare ajutor daca am posta aici reducerile de anul asta!

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    O sa fie complicat... daca ne uitam la majoritatea Black Friday-ul deja a inceput de vreo luna! Ca la noi, la nimeni... stiu. Sincer eu m-am cam lecuit dupa cativa ani de BF pe la noi. Aproape niciodata nu am gasit la pret bun ceea ce cautam - ba din contra, preturile erau mai mari decat in timpul anului. Iar ceea ce era cu adevarat "pret bomba", se epuiza in primele 30 de secunde, de nici nu apucai sa pui ceva in cos.

    Recomand cu incredere Amazon.co.uk (sau .de, .es, .fr - dupa preferinte)! Timp si bani sa aveti!

    P.S. Voi posta aici daca apar ceva "dezvaluiri" de super oferte pe la noi... insa cred ca mai mult ne facem rau singuri. Bafta!

  3. #3 SP
    Member flamer's Avatar
    La Quickmobile:

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  4. #4 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Din cate vad astea inca nu sunt valabile, stii cumva de cand incepe oferta? Tocmai mi-am scapat telefonul si spart ecranul

  5. #5 SP
    Member flamer's Avatar
    Cica in 18 Nov imediat dupa miezul noptii. Cam asta scrie in newsletter.

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  6. #6 SP
    Member biagyydog's Avatar
    @Monky: poti pune si de la Amazon ori altii externi daca afli ceva?

  7. #7 SP
    Junior Member Kralizeh's Avatar
    Quote Originally Posted by biagyydog View Post
    @Monky: poti pune si de la Amazon ori altii externi daca afli ceva?
    Externi mai stau o saptamana, Altex face un refresh la oferta ca sa faca in ciuda Emag probabil more of the same, Emag incepe ca de obicei de dimineata.

    Pe Gaming ca idee va sta mult mai bine decat in trecut, dar va convingeti singuri.

  8. #8 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Din cate vad astea inca nu sunt valabile, stii cumva de cand incepe oferta? Tocmai mi-am scapat telefonul si spart ecranul
    Nu lua de la quickmobile, cumpara produse de pe piata gri si in cazul unor probleme incearca sa faca orice pentru a anula garantia.

    Nu vorbesc din auzite, am luat anul trecut de black friday un ipad de la ei care s-a stricat in mai putin de 24h iar cand l-am trimis inapoi mi-au raspuns ca a suferit soc mecanic chiar daca nici nu s-a pus problema de asa ceva. Am rezolvat cu plangere la ANPC dar am stat destul de mult cu banii blocati si nervi desi aici a fost vorba de un produs care era schimbat de Apple automat.

    Pe langa asta, cauta pe net, te vei ingrozi de cate cazuri asemanatoare sunt. Din cate tin minte, la Samsung si Lg nici nu iti primesc produsele in service-ul oficial deoarece quickmobile comercializeaza si produse destinate altor piete(asiatice in special).

  9. #9 SP
    Member flamer's Avatar
    Ms de info

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

  10. #10 SP
    Member Hazer's Avatar
    Mi se parea interesanta oferta aia la 1999 RON pana am vazut ca e S7. Ma intreb de ce vor sa scape de ele..

    LE: acum am realizat ca note 7 e ala care explodeaza. My bad. E buna oferta

  11. #11 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Au pus ăștia de la Emag oferta? Parcă așa spuneau, ca azi vine oferta, sa fim pregătiți din timp

  12. #12 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu era pe 18?

  13. #13 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    La emag pe site e doar un ghid de BF si eu n-am primit nici macar un teaser pe mail.

  14. #14 SP
    Junior Member Kralizeh's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Au pus ăștia de la Emag oferta? Parcă așa spuneau, ca azi vine oferta, sa fim pregătiți din timp
    Oferta Emag apare vineri dimineata, si dureaza doar vineri. In rest a fost un comunicat de presa in care s-a zis cate produse o sa fie, bla bla- uri .

  15. #15 SP
    Member clovnusor's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    ba din contra, preturile erau mai mari decat in timpul anului. Iar ceea ce era cu adevarat "pret bomba", se epuiza in primele 30 de secunde, de nici nu apucai sa pui ceva in cos.
    subscriu la cele spuse mai sus.

    vai de steaua noastra, in alta ordine de idei. din cate stiu eu BF este in ultima vineri din luna noiembrie, atunci cand se epuizeaza stocurile curente pt cele de iarna.

  16. #16 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Se pare ca si Amazon va avea o luna de black friday

    http://www.androidauthority.com/amaz...y-sale-729331/

  17. #17 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Am aflat prima oferta speciala eMAG pentru Black Friday 2016! O categorie importanta de produse reduse este dintotdeauna cea a laptopurilor, iar intre zecile de mii de produse se regasesc si de data aceasta laptopuri.Unul dintre laptopurile reduse in acest an este modelulHP 250 G4, care va fi vandut de eMAG cu 599,99 lei!
    Modelul este negru. eMAG anunta ca are in stoc 600 de bucati din acest laptop in oferta.
    Asa se zvoneste...

  18. #18 SP
    Member eastbason's Avatar
    Ceva zvonuri in legatura cu oferta celor de la emag? Ma refer la console si jocuri...

  19. #19 SP
    Member dragosbc's Avatar
    printre cele mai bune oferte pentru oled


    Televizor OLED Smart Ultra HD, webOS 3.0, 139cm, LG OLED55B6J

  20. #20 SP
    Member flamer's Avatar
    Super oferta la Clickshop ))

    Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 19 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2015 By Prototype93D in forum Console Club
    Replies: 632 Last Post: 06-02-2016, 18:20
  2. Black Friday 2014 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 610 Last Post: 05-12-2014, 23:53
  3. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  4. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts