Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 41 to 60 of 82

Thread: All Time Greatest Video Game Hero contest

  1. #41 SP
    Member taz@'s Avatar
    Solid Snake FTW

  2. #42 SP
    Member taz@'s Avatar
    Se pare ca Snake si-a luat-o in freza de la Freeman......trist

  3. #43 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Preferatul meu absolut e Kratos. Urmat de Mario ( stiu, stiu ) si apoi Snake.

  4. #44 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    cred ca no sa ajunga Kratos mai departe . he's up against Mario

  5. #45 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Kratos & Gordon Freeman vor iesi.

  6. #46 SP
    Member Dark Wadder's Avatar

    update

    kratos si duke - favoritii mei la finala - se vor opri se pare in sferturi, chiar daca au dat de furca lui mario si link. cred ca finala va fi mario vs link, cu mario castigand. culoarele celor doi in joc mi s-au parut usoare, iar o tragere la sorti ar fi fost un lucru corect... ce frumos ar fi fost sa castige duke, iar de craciun sa fi aparut anulatul Duke Nukem Forever.
    We can beliave in fairies...

  7. #47 SP
    Member AC DC's Avatar
    As fi vrut sa fie Alex Mercer - Prototype
    Dar in lipsa lui am votat cu Niko Belic

  8. #48 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Scuzati ca va deranjez dar voi chiar credeti ca un personaj dintr-un joc aparut de un an sau mai putin poate fi All Time Greatest Video Game Hero ????

  9. #49 SP
    Member taz@'s Avatar
    In finala o sa fie Mario cu basitu de Freeman....cum sa fie unu care nu zice nimic toata seria mai bun ca Snake?!?

  10. #50 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Dark Wadder View Post
    kratos si duke - favoritii mei la finala - se vor opri se pare in sferturi, chiar daca au dat de furca lui mario si link. cred ca finala va fi mario vs link, cu mario castigand. culoarele celor doi in joc mi s-au parut usoare, iar o tragere la sorti ar fi fost un lucru corect... ce frumos ar fi fost sa castige duke, iar de craciun sa fi aparut anulatul Duke Nukem Forever.
    We can beliave in fairies...
    a fost tragere la sorti si asa s-au nimerit . kratos sa fie cu pikachiu si mario cu bonk . asta este . si la mine la finala a fost tot kratos cu duke da se pare ca baietii de la nintendo o sa castige . nu degeaba a uaparut in atatea jocuri (unele bune altele mai putin bune ) , is adevarate legende ale gamingului .

  11. #51 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Au ramas in cursa ultimii 2: desfundatorul de chiuveta si salvatorul omenirii de fortele extraterestre.

    HAI GORDON !!!

  12. #52 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Nu-mi vine sa cred ca in sfarsit va pierde Mario titlul de All Time Greates Video Game Hero. Inteleg ca a revolutionat, ca e tare, nu contest. Dar era timpul sa mai faca loc si la altii.

  13. #53 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    Gordon Freeman
    cum am zis mai sus

  14. #54 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Mario *sare* pe capatzana lui Gordon Freeman's...100 de puncte sclipesc ...Pff...game over...
    Multumesc Mario....dar printesa ta e intr-un alt castel
    Eu unu as fi vrut ca Master Chief sa fie invingator.Sau...Samus din Metroid! :X

  15. #55 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Mie mi se pare aiurea.. cel mai tare personaj EVER nici macar n-are voce

  16. #56 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    mai bine gordon decat mario

  17. #57 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Mie mi se pare aiurea.. cel mai tare personaj EVER nici macar n-are voce
    ASTA IL FACE CEL MAI SPECIAL pentru ca ''tu'' in joc nici macar nu iti vezi mainile, nu iti vezi nicio parte a corpului, nu sunt oglinzi si nici nu vorbesti.

  18. #58 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Intocmai. Nu reprezinta notiunea traditionala a unui personaj. Nu poti sa-i vezi reactiile, trairile, emotiile.
    Attached Images Attached Images 16.jpg

  19. #59 SP
    Member Leni's Avatar
    mi se pare aberant ca Gordon va castiga, pentru ca in lista aai sunt si superheroes mult mai reprezentativi si mai iconici pentru gaming....

  20. #60 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    like who? Gordon merita sa castige

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 31-08-2012, 15:34
  2. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 23:10
  3. Greatest Rock bands of all time By MisterJuice in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 22 Last Post: 29-12-2010, 02:13

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts