Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 140

Thread: Metro: Exodus

  1. #21 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar

  2. #22 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    30 de minute de gameplay:

  3. #23 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar

  4. #24 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Foarte faina editita de colectie, foarte tentanta!

  5. #25 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Usor usor trebuie sa caut mobila la comanda ca nu mai am loc

  6. #26 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Jocul este gold si se va lansa cu o saptamana mai devreme, fata de data anuntata initial.

  7. #27 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

  8. #28 SP
    495
    Member 495's Avatar
    george-costanza.jpg

    must buy.

  9. #29 SP
    Member Mishy's Avatar
    Trebuie neaparat sa fi jucat si pe cele mai vechi ca sa inteleg povestea sau nu au nicio legatura?

  10. #30 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar

  11. #31 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    Trebuie neaparat sa fi jucat si pe cele mai vechi ca sa inteleg povestea sau nu au nicio legatura?
    Nu "neaparat", dar ajuta cat sa stii unele personaje, cum ati ajuns acolo si posibil potentiali inamici.
    Recomand sa le joci si pe cele vechi, variantele Redux inca arata bestial si in ziua de astazi si sunt un milestone important in industrie cand vine vorba de singleplayer FPS.

  12. #32 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    Trebuie neaparat sa fi jucat si pe cele mai vechi ca sa inteleg povestea sau nu au nicio legatura?
    Man omule, joaca si primele doua! Nu le rata, sunt mega bestiale si precum zicea si useru eagle arata bine varianta Redux si o poti lua la pret de cageva beri.

  13. #33 SP
    Member Mishy's Avatar
    Am cumparata varianta Redux, dar sa fiu sincer nu m-au prins deloc. O sa incerc sa le mai dau o sansa, pentru ca Exodus imi aduce aminte mult de jocurile S.T.A.L.K.E.R de pe PC.

  14. #34 SP
    Member morphine's Avatar
    Cred că știu ce simți. Eu le-am jucat când au apărut la vremea lor pe PC iar acum am scos demo de curiozitate și nu mi-a mai plăcut. Mi s-au părut prea outdated.

    ---------- Post added 27-01-2019 at 19:55 ----------

    PS: nu găsesc butonul de edit.
    Mi-am dat seama că mesajul meu a fost descurajant, dar nu e cazul. Atunci când l-am jucat mi se părut foarte bun și te îndemn să îl joci pt că e o experiență unica.

  15. #35 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Metro 2033 l-am jucat pe PC insa pe la jumatatea jocului mi s-a stricat placa video si nu am mai avut cum sa il continui.

    Am jucat The Last Light pe PS3 insa la penultimul nivel am intalnit un bug si nu puteam trece orice ar fi fost.
    Jocul mi s-a parut incredibil, mi-a placut la maximum!

    Am cumparat varianta Redux si il joc in prezent pe PS4 pro. Singura ''problema'' pe care o are este faptul ca ruleaza la 60fps, din aceasta cauza am observat ca scade efectul de imersiune care-i legat mana-in-mana cu cel cinematografic. In rest, merita jucat REDUX-ul!

  16. #36 SP
    Member Hazer's Avatar
    lol, e prima oara cand vad pe cineva sa se planga ca un joc are 60 fps.

  17. #37 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Gandeste-te cum ar fi sa te joci un joc bazat pe atmosfera la 60fps, de genul Heavy Rain, Alan Wake sau vreunul cu gameplay ''greoi'' de genul Killzone 2/3, RDR2. Nu cred ca avea acelasi farmec.

  18. #38 SP
    Member Hazer's Avatar
    Cred ca pana la urma e vorba de preferinte personale, in cazul Metro care e un FPS destul de fast paced pe alocuri, nu strica niste extra fluiditate. Legat de exemplul Heavy Rain si alte filme interactive, da, cel mai indicat e sa fie 30 fps.

  19. #39 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Am mai auzit de oameni care s-au plans de jocuri la 60 FPS, invocand acelasi argument. Ii inteleg, desi prefer intotdeauna higher FPS.
    Stiu ca e forum de console, dar ce parere aveti de mutarea lui Metro Exodus de pe Steam pe Epic store? Eu zic ca e una buna, concurenta mereu e benefica si Steam e un gunoi de aplicatie de cativa ani incoace, era timpul ca cineva sa le traga o palma sa-si revina.

  20. #40 SP
    Member Hazer's Avatar
    Au pierdut multi clienti cu mutarea asta. Abia astept ca fiecare joc pe care il am pe PC sa aiba propriul lui launcher.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 01:43
  2. Replies: 0 Last Post: 21-11-2012, 11:43
  3. Replies: 0 Last Post: 25-05-2012, 09:13
  4. Replies: 0 Last Post: 25-05-2012, 09:12
  5. Replies: 0 Last Post: 24-05-2012, 20:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts