Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 74

Thread: Fallout 76

  1. #1 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar

    Fallout 76

    Mai mult la E3...


    Attached Images Attached Images untitled.png

  2. #2 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Sper sa nu fie o dezamagire ca si 4, nici macar nu l-am putut termina din pacate.

  3. #3 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Sper sa nu fie o dezamagire ca si 4, nici macar nu l-am putut termina din pacate.

    Si eu care il aveam in backlog de mult zic hai sa-l iau acum pe seceta asta sa-l termin.
    De ce nu l-ai putut termina?

  4. #4 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    La un moment dat jocul devine foarte plictisitor ( ma rog asa a fost pentru mine ), plus story-ul dezamagitor.

    ---------- Post added 30-05-2018 at 18:03 ----------

    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Si eu care il aveam in backlog de mult zic hai sa-l iau acum pe seceta asta sa-l termin.
    De ce nu l-ai putut termina?
    Dar, acuma o gasesti ieftin, deci ai putea sa-l incerci, poate tie iti va placea.

  5. #5 SP
    Member Otman's Avatar

  6. #6 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    In 2017 zicea cineva pe 4chan ca urmatorul Fallout o sa vina curand si o sa se numeasca Fallout 76 si va fi o clona de Rust. Looks like it's legit.

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Xander Ro: joaca man Fallout 4 linistit. Pentru mine nu a fost deloc dezamagitor... e totusi Fallout. Poate facut un pic mai usor pentru fanii shooterelor, dar mai toate elementele clasice din Fallout sunt acolo. Nu trebuie sa ma crezi pe mine (care sunt fan), dar daca te uiti prin reviews, e totusi joc care in medie cred ca a luat 8.5 - 9 din 10. And that's a lot, these days...

    Catr despre Fallout 76... sper sa nu fie adevarata chestia cu online-ul. Adica nah, un Fallout care sa aiba si parte online, nu m-ar deranja. Dar un Fallout doar online, nush... nu ma tenteaza.

  8. #8 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Si eu care il aveam in backlog de mult zic hai sa-l iau acum pe seceta asta sa-l termin.
    De ce nu l-ai putut termina?
    E OK Fallout 4. Personal, gasesc New Vegas infinit mai bun decat 4, pentru mine e unul dintre cele mai bune RPG-uri aparute vreodata. 4 e destul de dumbed down ca posibilitati. Ca plusuri, gameplay-ul e mult mai OK in 4, misiunile la factiuni sunt destul de bune si are, in mod categoric, cateva momente in care straluceste. Problema fundamentala rezida in side quest-urile alea foarte numeroase, dar repetitive. Sigur, toate jocurile sunt repetitive pana la urma, dar cu greu mai gasesti vreun enjoyment dupa ce mergi de 30 de ori in ceva cladire abandonata, omori aceiasi 3 ghouls, iei un item si te intorci la NPC cu el. A fost un hype enorm la E3 in 2015, pentru ca l-au anuntat atunci si peste 6 luni i-au dat drumul (lucru care nu se intampla niciodata), nu iesise un joc Fallout de 5 ani la momentul respectiv si toti il asteptau. Cand a iesit, multi au fost doar partial multumiti. Si pe buna dreptate, cred eu.

    Am jucat Fallout 4 aproape non-stop vreo 50 de ore, dupa care m-am oprit si nici pana acum nu am jucat DLC-urile, asta in timp ce cu 3 saptamani in urma, am terminat al 4-lea playthrough la New Vegas. Sigur, totul e subiectiv, dar in putine jocuri single-player am investit atata timp.

    ON : Si eu sper sa fie single-player jocul asta, dar chiar daca nu avem nimic oficial, sunt aproape sigur ca va fi online. Si cu Elder Scrolls au facut asta, iar tinand cont de cadenta cu care au lansat jocuri Fallout si Elder Scrolls in ultimul deceniu, as spune ca e chiar devreme pentru un nou Fallout.

  9. #9 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Eu sper doar, in cazul in care va fi doar online, sa nu fie gen Elder Scrolls Online unde domneste grind-ul si microtransactions

  10. #10 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Hmm oare vor sa prinda si ei trenul de Battle Royale de aceea e online oare?

  11. #11 SP
    495
    Member 495's Avatar
    E dlc sau joc nou stand alone?

    Pt mine a fost o placere sa platinez fallout 4, a fost primul joc din serie pe care l-am jucat cap coada, mai incercasem unul mai vechi pe pc dar nu m-a prins. Ori nu au fost alte jocuri atunci ori m-am bagat de tot in fallout 4, mai ales ca 90% din timp, am trecut prin joc cu un real life pip boy la mana! (collectors edition pip boy + iphone 6 ca ecran si nu am folosit meniul jocului pe ecranul televizorului deloc, cand aveam nevoie de viata, gloante, foloseam doar pip boy-ul).

  12. #12 SP
    Banned Captain Price's Avatar
    online crap deci?
    Meh, next.....


    Speram sa anunte un TES 6.

  13. #13 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    F4 a fost dovada ca Bethesda trebuie sa schimbe directia cu seria asta. F76 e un semn bun. M-am saturat sa le cumpar jocurile si sa fiu obligat sa astept sa iasa moduri care sa le faca cum trebuie (si nici atunci). Desi gunplay-ul ma indoiesc ca o sa fie vreodata cum trebuie ca ala ar fi acelasi indiferent de modul de joc.

  14. #14 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    31 iulie 2018fallout-76-release-date.jpeg

  15. #15 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Cam repede... bring it on!!!

  16. #16 SP
    One Man Army Cristy's Avatar


    Online only.

    ---------- Post added 11-06-2018 at 05:15 ----------


  17. #17 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pas

  18. #18 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Este absolut MINUNAT. Online-ul in Fallout e ca borsul in ciorba, fix unde-i e locul. Pre-order bby

  19. #19 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar


    Arată bine rău, abea aștept să văd mai mult gameplay.

    Sent from my CLT-L09 using Tapatalk

    ---------- Post added 11-06-2018 at 11:39 ----------

    Sa vezi ce o sa zboare cu nucleare pe hartă.

    Sent from my CLT-L09 using Tapatalk

  20. #20 SP
    UberDude Honord's Avatar
    So hyped for this!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 13-06-2016, 10:45
  2. Fallout 3 sau Fallout : New Vegas~~Opinii & Pareri By PayneKiller in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 12-06-2012, 12:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts