Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 9 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 165

Thread: Black Friday 2018

  1. #81 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Am luat Oculus Rift-ul ala 2400ron .

  2. #82 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Are vreunul dintre voi telefonul asta? E bun de ceva?
    https://www.emag.ro/telefon-mobil-ht...rce=mobile+app

  3. #83 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Nu il am, dar nu pare sa mai aiba suport software de ceva timp. Daca vrei ceva midrange, mai bine te orientezi catre telefoane cu Android One, nimic nu se compara cu software de la Google.


    https://m.emag.ro/telefon-mobil-xiao...ch-Action=view

  4. #84 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am comandă pt un Huawei P20 Lite și pt asta. Vreau sa aleg un sg tel și sunt indecis.

    PS: Văd că pe ambele se poate instala Android Oreo.

    LE: Nu iau Xiaomi

  5. #85 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Volan Thrustmaster T150 PRO ForceFeedback la 699ron . Pretul este bun. Vedem cum se comporta cu Oculus iar daca nu-mi place...retur !

  6. #86 SP
    Member geo971986's Avatar
    A vazut cineva interviul CEO emag de pe digi referitor la black friday? Fereasca D-zeu pe ala care crede ce a spus...

  7. #87 SP
    Member madskills's Avatar
    Eu am avut toată gama de la Huawei lite, 8,9,10 și nu am ce sa le reproșez in afara de faptul ca nu mai poți muta aplicațiile de pe internal storage pe card. Deci dacă instalezi multe, la un moment dat o să-ți dea full space, degeaba iei card, pe ala poți pune doar muzica și poze. În rest nu am ce sa le reproșez, mai ca nu am jucat fotbal cu telefoanele astea, le am scăpat și pe gresie, parchet, etc și merg la fel de bine, chiar dacă se vad urme de uzura. Eu când o să-l schimb doar pentru faza cu storage-ul o sa trec la altceva

  8. #88 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu spun că ajunge spațiul de 64gb pt app. poze pe card direct. Cred că rămân la Huawei, deși e urâta culoarea aia

  9. #89 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Sa optezi pt showroom sau curier? Care varianta credeti ca e mai rapida in perioada asta?

  10. #90 SP
    Member madskills's Avatar
    In cazul asta alege Huawei fără probleme. Oricum și camera lor e mai buna. Nici Xiaomi nu e un telefon rău dat per total Huawei e mai bun, mai ales ca apar upgrade-uri de soft constant, inclusiv pentru modelele mai vechi.

  11. #91 SP
    Junior Member sillyrobo's Avatar
    Se pare ca nu am noroc, PS4 Pro nu a avut anul acesta de BF vreo reducere, chiar daca emag, de exemplu, nu il mai au in stoc, afisand mesajul: "Ne pare rau ai ajuns prea tarziu...Acest produs a fost in oferta noastra de Black Friday la un pret special 1799 lei" lol


    In fine, am comandat totusi ps4 slim + God of war.

  12. #92 SP
    Member snk2's Avatar
    Quote Originally Posted by Florix09 View Post
    nu stiu cat de corecta este informatia, o dau mai departe asa cum am beneficiat si eu de ea.. si anume, la altex ar fi xbox one x la 1999 lei si ps4 pro la 1499 lei. vedem daca e adevarat, desi ar fi cam slabut...
    si cand ar trebui sa intre oferta asta? ma refer la ps4 pro, ca xbox one x vad ca a aparut deja

  13. #93 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    O sa mai fie un val de oferte azi la ora 16 din ce am inteles. E posibil sa bage si PS4 Pro atunci daca s-a zvonit ceva despre el.

  14. #94 SP
    Member Clau23's Avatar
    Ce sa aleg : https://www.emag.ro/monitor-acer-gam.../pd/DPXZQSBBM/
    sau
    https://www.emag.ro/monitor-gaming-c.../pd/D65SHJBBM/

    Sa merite diferenta de 100 de lei pentru accer? Sau sa raman cu comanda facuta pentru aoc?
    Merci

  15. #95 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar

  16. #96 SP
    Member snk2's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    O sa mai fie un val de oferte azi la ora 16 din ce am inteles. E posibil sa bage si PS4 Pro atunci daca s-a zvonit ceva despre el.
    ok, merci de informatie. ofertele acestea la altex sunt valabile doar online sau si in magazine?

  17. #97 SP
    Junior Member Denis9's Avatar
    Quote Originally Posted by sillyrobo View Post
    Se pare ca nu am noroc, PS4 Pro nu a avut anul acesta de BF vreo reducere, chiar daca emag, de exemplu, nu il mai au in stoc, afisand mesajul: "Ne pare rau ai ajuns prea tarziu...Acest produs a fost in oferta noastra de Black Friday la un pret special 1799 lei" lol


    In fine, am comandat totusi ps4 slim + God of war.
    You and me both.. . A fost la edigital ps4 Pro + Red dead la 1760 dar s a epuizat stocul pana am reușit sa mi fac cont...Cred ca era modelul nou dar nu sunt sigur.

    Eu inca sper sa l reducă careva la 16.

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

  18. #98 SP
    Junior Member sillyrobo's Avatar
    Da, acel pachet contine cea mai noua versiune PS4 pro, CUH - 72xx. Din cate stiu, acel bundle este momentan singura posibilitate de a pune mana pe un pro cuh 72xx, care ar fi ceva mai silentiosa fata de cuh - 71xx.

  19. #99 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Poate va întrebați unde au dispărut Xbox-urile la 600 de la eMag.
    Attached Images Attached Images screenshot_20181116-111416.jpg

  20. #100 SP
    Member thomas's Avatar
    Una de ieri și azi la oferta
    Attached Images Attached Images pjimage.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 9 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2017 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 189 Last Post: 08-12-2017, 12:00
  2. Black Friday 2016 By cimaron in forum Console Club
    Replies: 365 Last Post: 26-11-2016, 05:36
  3. Black Friday 2015 By Prototype93D in forum Console Club
    Replies: 632 Last Post: 06-02-2016, 18:20
  4. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  5. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts