Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 81 to 88 of 88

Thread: Baldur's Gate 3

  1. #81 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Ce-am spus mai sus reprezintă doar o opinie în urma experienței avute. N-are rost să fac recurs la geneza ori preistoria jocurilor ca să explic de ce e un joc enervant și penibil de nasol.

    În altă ordine de idei, strict raportat la forumul unde discutăm, chiar se vede interesul real al gamerilor pentru un joc catalogat Game of The Year. A generat dezbateri nesfârșite și extrem de furtunoase: 78 de replies. CaPodOpERă

  2. #82 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai ba da, fix asta este. Este un forum de discutie, dar cand discuti, trebuie sa spui ceva, nu doar sa arunci niste cuvinte care nu au nicio logica, intr-un camp...

    Ok, nu este genul tau, nu ti-a placut, dar...ce? De ce? Pe ce l-ai jucat? De ce este penibil de nasol?
    Si nu are nicio legatura cu faptul ca mie mi-a placut, e doar bun simt sa spui - mah, mie nu mi-a placut jocul asta pentru ca...

    Nu de alta, dar altfel putem considera off topic aceste postari si se vor sterge, pentru ca e clar ca nu au nicio legatura cu jocul efectiv

  3. #83 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Don't feed the troll.

  4. #84 SP
    Banned olteanug's Avatar
    Troll sau nu, trebuie să-și argumenteze opinia de ce acest joc ar fi „un gunoi”.

  5. #85 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Imi pare rau ca am generat acest val de discutii prin reinvierea threadului! Postarea mea se vroia a fi un rage direct si 100% orientat catre compania in sine si catre nesimtirea crasa de care dau dovada. Listen, inteleg ca vremea discurilor a trecut, dar daca tu-mi iei o caruta de bani anul trecut in august, cum sa fii atat de nesimtit si sa-mi spui ca ai 'probleme tehnice' in a scrie niste discuri? Ba serios, 'probleme tehnice'?

    Indiferent din ce unghi as incerca sa le gasesc scuze, care para mamii lor ar putea fi acele probleme tehnice in a lua un blue ray blank si a scrie niste informatii pe el? Si indiferent ca ne indreptam spre all-digital, daca mi-ai luat banii ca un nesimtit, onoreaza comanda pana la capat, chiar si pe floppy discs daca era, daca ai luat banii de 1 an ia si scrie 1500 de dischete si onoreaza-ti comanda daca te consideri asa o companie serioasa...

    Nu vreau sa merg si mai tare in derizoriu si sa pun problema ca virgula comenzile de PC si PS5 sunt onorate cu prioritate pentru ca... asa!
    Voi va dati seama ca astia incearca sa argumenteze un delay grosolan prin 'probleme tehnice' in a scrie niste discuri de Xbox, in timp ce pentru PC si PS5 n-au avut nici o problema? Or fi tehnici diferite de scriere, alea de Xbox probabil necesita incalzire in prealabil la lampa...

  6. #86 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    poate le da Microsoft bani pe sub masa ca sa nu scoata discuri ca ei vreau sa mearga all digital

  7. #87 SP
    Member rzv31's Avatar
    A mai luat cineva varianta physical deluxe pentru PS5? Am primit ieri mail cu key pt. digital goods, dar detalii despre livrarea jocului nu...Mai e cineva in situatia asta?

  8. #88 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    am luat eu physical deluxe pentru PS5. am primit jocul dar nu si digital goods. voi da acum un mail. merci de reminder

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5

Similar Threads

  1. Baldur's Gate: Enhanced Edition vine si pe iPad By MonkY in forum Stories & Other News
    Replies: 15 Last Post: 14-04-2012, 08:32
  2. Baldur's Gate se intoarce !? By Zombozo in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 16-03-2012, 16:40
  3. Replies: 0 Last Post: 14-07-2011, 21:28
  4. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 23:28

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts