Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 8 FirstFirst ... 6 7 8
Results 141 to 145 of 145

Thread: Discutii despre JRC.RO

  1. #141 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda. Daca e pe bani, ma astept sa fie sume mult mai mici. Si la JRC puteai ori pe bani ori pe store credit. Dar banii erau cam 50/60% din cat luai ca store credit.

  2. #142 SP
    Member Bogdan47xD's Avatar
    Quote Originally Posted by marv View Post
    inca nu le-am dat nimic, desi urmeaza. Daca bine am inteles e pe bani.

    Eu am vrut sa le ofer in ianuarie Cold War versiunea de PS5 ca sa nu mai stau pe OLX sa-l vand ( in perioada aceea cel mai mic pret la joc era 240/250 lei ) iar dupa ce-am facut cererea m-au sunat si mi-au zis ca imi ofera maxim 140 lei si am refuzat ca mai apoi sa-l vand pe OLX la 240 lei, deci nu stiu cat de bine iesi daca le oferi jocuri, dar totusi merita incercat. Eu am luat de la ei doar Horizon Zero Dawn in 2019 cu 50 lei pus fix langa acelasi joc cu pretul de 80 lei , uneori au avut preturi bune la jocuri, dar nu am prea gasit ce ma interesa.

  3. #143 SP
    Member lucicleric's Avatar
    Realist vorbind, nu au cum sa iti ofere mai mult de jumate din pretul pietei pentru simplul fapt ca si ei trebuie sa faca profit din adaosul care obligat trebuie sa fie mai mic decat pretul pietei. Mai degraba ar fi fost pe ceva credit in magazin sau ceva la schimb. In cazul schimbului, fiecare are preferintele lui si cred ca doar asa ar fi multumite ambele parti

  4. #144 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Ce fac astia se intorc cumva? Vad ca le merge site-ul iar... prost si plin de placeholders, dar merge, nu mai afiseaza mesajul ala cu 'La revedere'..

    Stie cineva ceva?

    https://jrc.ro/

  5. #145 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Probabil e un bug, pagina cu "www" in URL nu s-a schimbat: https://www.jrc.ro/ .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 8 FirstFirst ... 6 7 8

Similar Threads

  1. Discutii despre box (pugilism) By tudyniuz in forum Health, Food & Sports
    Replies: 195 Last Post: 29-08-2017, 09:37
  2. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  3. Discutii despre SSD-uri By MonkY in forum Hardware
    Replies: 14 Last Post: 05-12-2014, 22:17
  4. Discutii despre Electronic Arts By GS0Ls in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 21-07-2011, 18:03
  5. Discutii generale despre fete By Malach HaMavet in forum Offtopic
    Replies: 26 Last Post: 01-06-2011, 11:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts