Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 33 FirstFirst ... 23 31 32 33
Results 641 to 656 of 656

Thread: Assassin's Creed Valhalla

  1. #641 SP
    Member morphine's Avatar
    Tocmai ce-am terminat main questul cred, sunt la epilogue. In viata mea nu am mai dat atat skip la cutscenes ca in Valhalla. Nu inteleg de ce l-au facut atat de repetitiv. Am inceput jocul in decembrie anul trecut. Jumate din el cred ca l-am jucat in sila....macar in Origins aveam la ce sa-mi mi clatesc ochii dar aici nu m-a impresionat nimic. Cred ca seria asta are nevoie de un refresh ceva ca a ajuns la saturatie.

  2. #642 SP
    Member smits's Avatar
    ma mir ca ai mai avut rabdare.

    eu cred ca am jucat jumate din el si l-am sters. I am done with ubisoft.

  3. #643 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu nu înțeleg de ce nu renunțați la ele cand intervine scârba... Nu merită. Nici nu te distrezi, nici nu te relaxezi.

  4. #644 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Eu nu inteleg de ce mi-am luat 4 AC-uri in ultimii 3 ani si pana acum n-am jucat niciunul.
    I am with stupid

  5. #645 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai tu pare ca ai iesit mai castigat ca ai dat bani si nu ai fost afectat de nimic, altii au dat si au avut de suferit

  6. #646 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Sincer in afara de Rayman Legends care il joc cu fiica-mea de peste 4 ani nu ma omor cu ce scoate UBISOFT. Am zis sa incerc și eu cate ceva de la ei. Mă lasă rece ce jocuri au. Nimic memorabil. 50 de ac reciclate anual

  7. #647 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    o intrebare, cum functioneaza expansionul de Ragnarok? Ma refer la cod. cel pt PS4 se poate pune doar peste varianta de PS4 sau si peste cea de PS5? Daca am facut upgrade la original, care era free to upgrade, trebuie sa pun neaparat Ragnarok de PS5? Am inteles ca Ragnarok nu mai e free upgrade

  8. #648 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Sunt amandoua, si de PS4 si de PS5 in acel expansion de Ragnarok, fie ca e digital sau fizic.

  9. #649 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    cred ca am pus intrebarea prea intortocheat.
    Pe scurt. Ragnarok expansion PS4 e 56ron la Altex. Pot sa il pun peste varinata free upgrade de PS5 si sa beneficiez de varianta PS5 a expansionului sau doar peste PS4?

  10. #650 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Primesti atat varianta de PS4 cat si cea de PS5 a expansion-ului. Ti-am pus si poza ca sa te convingi . Just do it!
    Attached Images Attached Images whatsapp-image-2022-07-30-7.31.18-pm.jpeg

  11. #651 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by mafiozzoxp View Post
    Primesti atat varianta de PS4 cat si cea de PS5 a expansion-ului. Ti-am pus si poza ca sa te convingi . Just do it!
    Tu ai acolo varianta de PS4 la amandoua cutiile dar eu am Vallhalla versiune de PS5 si am facut comanda de Ragnarok varianta de ps4 (din cauza vitezei...). Intrebarea este daca codul acela primit in cutie (varianta ps4) functioneaza pentru varianta de ps5 (direct nu prin upgrade de la ps4 la ps5). Scrie in contul tau de PS ca functioneaza pentru amandoua versiunile (ps4 si ps5)? Sa tiu ce fac cu comanda de la Altex, daca o mai iau sau fac retur!

  12. #652 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Codul acela iti da expansion si pentru PS4 si pentru PS5, sunt amandoua. O sa te intrebe daca le downloadezi pe amandoua (sau doar PS5) dupa ce introduci codul.
    Attached Images Attached Images a86bbffc-8761-43d3-872d-e77667d7f9bd.jpg

  13. #653 SP
    Member musat's Avatar
    ESte in regula atunci! Multumesc frumos pentru raspuns!

  14. #654 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Legat de expansiune, direct la obiect... frumușel dar scurt. (Poate ca avem, totul la maxim)

  15. #655 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Free weekend

  16. #656 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Season pass ul este consistent, merită la reducerea actuală?
    Pentru câțiva lei în plus, n as mai aștepta o reducere mai mare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 33 FirstFirst ... 23 31 32 33

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 12-09-2012, 20:56
  2. Replies: 0 Last Post: 29-08-2012, 22:27
  3. Replies: 0 Last Post: 05-12-2011, 20:38
  4. Replies: 0 Last Post: 06-07-2011, 15:33
  5. Assassin's Creed 3 By ReNeGaDe124 in forum Console Club
    Replies: 17 Last Post: 26-06-2010, 20:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts