Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 17 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast
Results 261 to 280 of 325

Thread: Call of Duty: Warzone

  1. #261 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Cat timp warzone va fi gratuit, vor fi foarte multi trisori.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #262 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asta nu este o scuza. Trisori sunt si la jocurile platite. Dar un simplu toggle de cross play cu console si PC ar fi suficient.

  3. #263 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Cum ai spus si tu, cheateri sunt si pe consola in warzone. Avem nenumarate dovezi.

    Eu n-am prezentat-o ca o scuza ci ca o realitate. Bine ca nu sunt impatimit de battle royale, altfel, as fi tare dezamagit de ceea ce se intampla.

    Chiar si pe playstation au aparut tot felul de “aim bots”, dar nu se prea risca lumea sa foloseasca in MP. Cred ca toti trisorii se folosesc de varianta gratuita si de aceea in Warzone, este o problema reala.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #264 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, faza e ca pe console probabil ai prinde un cheater odata la cateva meciuri. Cand joci si cu PC-ul, prinzi in fiecare meci, iar uneori d-astia ca in video care efectiv iti strica meciul, pt ca ai 0 sanse sa faci ceva. Si daca mai ai si ghinionul sa te omoare in ultimii 20, dupa ce ai alergat si loot-uit o gramada, e frustrant si-ti omoara placerea de a juca.

    Nu inteleg, insa, care este placerea lor

  5. #265 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar

    Call of Duty: Warzone

    Este aceeasi tipologie ca a celor care-si cumpara Battle Beavers si Scuff si apoi isi scad artificial MMR-ul pentru a pica in lobby-uri cu incepatori si a se simti buni facand jump-shot-uri si nu numai, folosind “faimosul” skin.

    Pe scurt, niste tristi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #266 SP
    Member morphine's Avatar
    Nu stiu cat de buni sunteti voi, eu am peste 30 de win-uri dar si cu crossplay oprit tot sunt foarte multi dubiosi. Nu cred ca's cel mai slab player dar in strainatate e foarte popular cronus.

  7. #267 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Eu nu ma consider bun, sunt above average, am in jur de 1.21 k/d si joc doar MP HARDCORE, battleroyale ma plictiseste de moarte.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #268 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu stiu exact despre ce vorbesti si ce sunt termenii aia
    Dar da, "pe scurt, niste tristi" - suna bine.

    Ideea e ca eu ma joc for fun si cand am o victorie, o savurez, pentru ca e pe bune, e muncita. Daca ar fi pe coduri, nu ar fi la fel de savuroasa si placerea respectiva ar scadea in intensitate.

    E ca pe vremuri cand jucam The Sims cu coduri. Iti dispare placerea de a cumpara ceva pentru care ai mers la munca o saptamana si atunci dispare tensiunea respectiva.
    Quote Originally Posted by JohnnyUSA
    battleroyale ma plictiseste de moarte.
    La mine e exact invers. Sa ma invart intr-o arena unde moartea nu are greutate, ma plictiseste teribil si dupa 2-3 morti am iesit din MP.
    In Warzone fix asta-mi place. E tensiunea aia care te face mai atent, care te obliga cumva sa joci cu cap, nu sa te arunci ca Rambo.
    Daca ai murit, ori te descurci in Gulag, ori te cumpara un prieten. Daca muriti cu totii, o luati de la capat.

  9. #269 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Nu este savuroasa victoria pe cat este de savuroasa ideea de a-i frustra pe altii, d’asta am si spus, “niste tristi”.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #270 SP
    Member morphine's Avatar
    Am inceput sa joc battle royale pe bune de cand a aparut warzone. Am amintiri foarte placute cand jucam cu baietii si apoi urlam toti de bucurie in casti cand aveam primele win uri. Ca sa nu mai zic ca efectiv imi tremurau mainile la inceput de emotie cand ajungeam in ultima zona cu ultimii playeri. Jocul asta m-a facut sa traiesc emotii intense insa de cand l-au unit cu cold war l-au stricat. Si apoi mai e si marketingul asta de prost gust cand baga arme meta sa te faca sa le cumperi si apoi le da nerf si nu mai ai ce face cu ele. Practic ai irosit niste bani pentru cateva zile cu o arma buna. Si altele....

  11. #271 SP
    Manager paul's Avatar
    Season Five Cinematic:

    Season 5, 12 august.
    Attached Images Attached Images e74adijwqaiubpe.jpg

  12. #272 SP
    Member morphine's Avatar
    Cu ce ping jucati de pe consola? Eu de pe ps4pro direct cu cablu am uneori si peste 100 ping.

  13. #273 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Daca nu este nimic conectat la wifi, am in jur de 60-70, daca este conectat si un telefon sau 10 automat creste la 80-100+.
    Joc de pe PS5 cu internet prin cablu.
    Mai putin de 55 nu cred ca am prins niciodata. Eu am net de la UPC dar nu stiu cat conteaza. Alti prieteni care au internet de la alti operatori si joaca tot de pe consola intampina aceasi problema.

  14. #274 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu, atat pe X cat si pe PS am maxim 33, dar de regula am 8-10. Ambele console prin cablu.
    La fel si in FIFA. Uneori am 60, dar media e cam 33, desi am si acolo 8-10.

    Internet de la RDS, router propriu, nu ce dau ei si sunt la 3-4m de router, desi nu conteaza fiind prin cablu.

  15. #275 SP
    Member morphine's Avatar
    EU am tot de la RDS cu fibra dar nu a scazut niciodata sub 60.

  16. #276 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Eu am de la RDS abonament Fiberlink 1000, PS5 conectat cu cablu la router. In Warzone sau Modern warfare nu am avut niciodată mai putin de 60-70. In schimb în PUBG sau Battlefield am si 20-30. Deci probabil ca e si de la joc.

  17. #277 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Asta nu este o scuza. Trisori sunt si la jocurile platite. Dar un simplu toggle de cross play cu console si PC ar fi suficient.
    eu stiu ca exista optiunea asta. Ai acolo sa bifezi daca vrei sa joci crossplay sau nu. (pe PS4 cel putin, nu am intrat pe PC sa verific) Sau te referi sa ai optiunea de a face crossplay doar intre console? Xbox-PS

  18. #278 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pe Xbox nu se putea dezactiva crossplay-ul, probabil ca e la fel si acum

  19. #279 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by awaytokill View Post
    eu stiu ca exista optiunea asta. Ai acolo sa bifezi daca vrei sa joci crossplay sau nu. (pe PS4 cel putin, nu am intrat pe PC sa verific) Sau te referi sa ai optiunea de a face crossplay doar intre console? Xbox-PS
    Da. Pe PS daca faci toggle, joci doar cu cei de pe PS. Pe X daca faci toggle, joci doar cu cei de pe X.
    Ar trebui toggle PS-X si apoi si cu PC.

  20. #280 SP
    Junior Member smugdessert2013's Avatar
    Ma poate ajuta cineva care joaca Warzone pe Xbox?
    De fiecare data cand incerc sa ma conectez imi da eroare la "Connecting to Xbox Live"
    Va multumesc!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 17 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: WWII By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 105 Last Post: 22-09-2020, 15:37
  2. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59
  3. Call Of Duty 8 By Nash in forum Console Club
    Replies: 24 Last Post: 14-01-2011, 12:06

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts