Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 17 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 LastLast
Results 301 to 320 of 325

Thread: Call of Duty: Warzone

  1. #301 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    THIS GUY! #LIVE de +32 de ore
    Attached Images Attached Images screen-shot-10-17-21-05.37-pm.jpg

  2. #302 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    BIBLIA! ❤ Tiger Team Spotlight vs. Bruiser Grip vs. Patrol Grip - How do mobility stats stack in #Warzone Astea sa le stiti, daca jucati warzone, si noaptea la 4 cand va scol din somn

  3. #303 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Best skin Ever <3 Ghost of War
    Attached Images Attached Images screen-shot-10-24-21-10.28-pm-005.jpg

  4. #304 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    THIS GUY! #LIVE de +32 de ore
    Good player but campy af.

  5. #305 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    O analiza interesanta <3 check it out: The Little Things -- Call of Duty: Warzone

  6. #306 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    In ultimele luni am jucat predominant Warzone pe XSX insa aseara am fost curios sa vad cum se mai simte jocul pe PS4pro cu Crossplay OFF.

    Se simtea ca si cum inamicii ar fi fost dati pe easy mode.

    Pe Xbox chiar si in meciurile fara codati, totul se intampla mai rapid. De exemplu, la primul loadout cam mereu mai sunt in viata intre 45 si 55 de jucatori. Pe PS cu Crossplay OFF aseara am prins si 80 de jucatori inca in viata iar in general numarul lor era de ~75.

    Experienta cu Crossplay OFF: Toti jucatorii au FOV 80, majoritatea ar fi in 60fps iar cei cu PS5 in 120fps, no hacks, game-pacing mai calm si echilibrat

    Experienta cu Crossplay ON: Varietate mare de jucatori, unii joaca cu FOV 80 pe consolele vechi iar altii in FOX 120 cu 240fps, posibilitate sa dai peste codati, totul se intampla mai rapid si mai agresiv

  7. #307 SP
    Member morphine's Avatar
    Sa inteleg ca atunci cand ai crossplay off cei de pe last genjoaca si cu cei de pe ps5?

  8. #308 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pai jocul este de PS4, serverul nu face distincția între PS4 și PS5.

    Sent from my SM-G991B using Tapatalk

  9. #309 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Da, era la un moment dat un articol dezbatut pe tema asta. In momentul de fata, pe consolele actuale noi jucam Warzone versiunea de PS4/XONE cu un framerate mai mare. Este considerat ca backward compatible game. Probabil ca treaba se va schimba in decembrie cand va deveni un joc in toata regula de XSX/PS5.

  10. #310 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Dive into Season One of #Vanguard and #Warzone head first with new maps, weapons, operators and more. Grab your Shorts and dip into this intel: https://bit.ly/AnnouncementS1


    Attached Images Attached Images ff8xidqxiaithdm.jpg

  11. #311 SP
    Member morphine's Avatar
    De ce nu au folosit acelasi engine ca in vanguard?

    Tot prima harta cu Verdansk mi-a placut mai mult....

  12. #312 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Warzone Staff WALKOUT As Caldera Crumbles

    RIP WARZONE:
    asta-i pt ca m-am lasat EU de joc - cand au vazut c-am dat uninstall au zis gata, nu mai are rost sa lucram

  13. #313 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pentru că probabil Warzone este făcut după motorul grafic de la MW, și Pacific la fel, Resurgence este încă fun.

    Sent from my SM-G991B using Tapatalk

  14. #314 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Verdansk am jucat in mod regulat cu o placere nemaintalnita in modurile MP, am jucate aproximativ 2900 de meciuri pe acea harta. Rebirth nu m-a atras deloc, am acolo jucate aproximativ 5 meciuri, nu am simtit nevoia sa o incerc mai mult. La fel am patit si cu Caldera, am jucat vreo 4 meciuri si am abandonat.

    Voua cum vi se pare actuala experienta Warzone?

  15. #315 SP
    Member morphine's Avatar
    Harta mi se pare mult mai interesanta si mai bine facuta doar ca nu ma atrage tematica. Prefer ceva mai modern. Problema e ca in ultimile luni sunt din ce in ce mai dese perioadele cu multe buguri. Playerii mi se par ca abuzeaza de cronus. Eu joc cu prietenii aproape in fiecare seara de cand a aparut si tot parca ne simtim depasiti de situatie uneori.
    Personal mi-a placut cel mai mult cum a fost warzone la inceput.

  16. #316 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    https://www.callofduty.com/blog/2022...release-reveal

    ''Starting October 28, Call of Duty: Modern Warfare II is scheduled for release on PlayStation® 5, PlayStation® 4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC Battle.net, and PC Steam. Call of Duty: Warzone 2.0 is scheduled for release later this year on the same platforms.''

    Nu spuneau ei ca WZ2 va fi next-gen only? Cand vorbeau de mecanici noi, FOV pe console, etc

  17. #317 SP
    Manager paul's Avatar
    Warzone 2.0 launch trailer:

  18. #318 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    De când au scos Verdansk, nu am mai simțit nevoia sa joc Caldera.

    După un an de pauză, am încercat Warzone 2 și mi se pare peste așteptări. Harta are vibe-ul din Verdansk iar gameplay-ul in 120fps este savuros.

    Am jucat vreo 8 meciuri în Solo însă la un moment dat cred că am dat de un hacker.

    Cea mai frustrantă chestiune de când a apărut acest joc mi se pare că nu ai posibilitatea sa dezactivezei Cross-play pe Xbox.

  19. #319 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Tocmai ce-am aflat ca un roman detine recordul mondial (stabilit de cateva ore) in #warzone 3 la killuri, intr-un singur meci. My mind was blown away si atentie, pe mouse & tastatura.
    Mai jos inregistrarea de pe live, a fost ceva deosebit. #ChampionsClub #vsm #FeuCzr
    JUST GOT THE WORLD RECORD FOR KILLS IN QUADS!!!!! | 58 KILLS


  20. #320 SP
    Member justamodel's Avatar
    Codat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 17 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: WWII By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 105 Last Post: 22-09-2020, 15:37
  2. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59
  3. Call Of Duty 8 By Nash in forum Console Club
    Replies: 24 Last Post: 14-01-2011, 12:06

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts