Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 47 of 47

Thread: Need for Speed: Unbound

  1. #41 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, e un joc chiar placut, dar mai da-i cateva ore, ca sa vezi cat de mult grind cere ca sa poti face ceva cu masinile.

  2. #42 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Bascalie online cu VW GTI MK1 "laser frate" + reflexe de Master Yoda cu "baietii mari" in tier S+ Se simte mana celor de la Criterion


  3. #43 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, adevarul e ca e super amuzant sa vezi ca mergi cu Lambo cu 350km/h si te depaseste un Golf 1 sau ce era ala

    Glumesc Jocul mi se pare surprinzator de bun si distractiv si chiar am jucat cateva ore cu placere, dar nu am reusit sa fac bani sa-mi iau mai mult de inca o masina, iar aia tot prin price range-u de ~30k.
    Trebuie mult grind.

  4. #44 SP
    Member omega's Avatar
    Am vazut si eu clipul cu gameplay postat de Cristache07. Suficient cat sa nu ma ating niciodata de joc. Din ce in ce mai departe de ceea ce era odata seria. Partea proasta este ca nici nu a venit nimeni sa umple golul lasat. Ultimul care a reusit a fost DriveClub dar a murit demult (cat costau serverele alea?!). In rest ... ori prea simluator de trebuie sa stau cu cartea tehnica langa mine ori nave spatiale deghizate in masini care se repara si isi schimba culoarea instant.

  5. #45 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Cel puțin de vreo 15 ani e tot acolo seria, street raging dus la extrem si gameplay foarte arcade. Nu mi se pare cu nimic mai diferit Unbound din punctul ăsta de vedere. Cred ca singurul mai diferit a fost Pro Street, nu?

    PS: daca vrei nici prea simulator, nici prea arcade, mi se pare ca joc mai bun ca Forza Horizon nu există.

  6. #46 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
    Cel puțin de vreo 15 ani e tot acolo seria, street raging dus la extrem si gameplay foarte arcade. Nu mi se pare cu nimic mai diferit Unbound din punctul ăsta de vedere. Cred ca singurul mai diferit a fost Pro Street, nu?

    PS: daca vrei nici prea simulator, nici prea arcade, mi se pare ca joc mai bun ca Forza Horizon nu există.

    Cat timp iesi pe aratura la 400km/h si faci puncte prin distrugerea boschetilor si a gardurilor/pomilor, Horizon nu se pote incadra decat la arcade . Poate Motorsport ? EA au avut in trecut niste tentative de “simcade” cu Shift 1&2 care au fost ok la vremea lor .NFS Shift 2 ,great physics & soundtracks din cate imi amimtesc .

  7. #47 SP
    Member Cristache07's Avatar
    Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
    Cel puțin de vreo 15 ani e tot acolo seria, street raging dus la extrem si gameplay foarte arcade. Nu mi se pare cu nimic mai diferit Unbound din punctul ăsta de vedere. Cred ca singurul mai diferit a fost Pro Street, nu?

    PS: daca vrei nici prea simulator, nici prea arcade, mi se pare ca joc mai bun ca Forza Horizon nu există.
    Eu consider ca au facut o schimbare majora cu Shift si Shift2 . Insa NFS a inceput initial ca un fel de Ridge Racer insa avea marele plus ca masinile lor erau reale, licentiate ( eu nu am jucat primul NFS, am inceput cu NFS 2 Second Edition in salile de calculatoare si era nebunie in retea. Toata lumea juca lanparty in modul knockout si aveam 2 masini preferate - Mclaren F1 si Ferrari F50. Cand erai "knocked out" nu erai scos din cursa ci erai respawned cu un soi de Trabant. Isi mai aduce cineva aminte?)

    Jocul a evoluat frumos si se pare ca cei mai multi fani il prefera ca gen de fast and furious. Mi-ar place sa vad un NFS pe stilul old school gen Test Drive sau poate chiar un Mercedes-Benz Unleashed. De ce nu? Posibil sa fie cam banal, prea simplu si sigur e unul din motivele de nu scot asa ceva. Need for Speed deja serveste mai multe generatii de gameri (ca FIFA de altfel) si ma bucur ca inca ies noi editii. In zilele noastre exista varietate, avem o sumedenie de titluri arcade, simulation, chiar si cross-over, pentru toate gusturile. Bani si timp sa avem si nu in ultimul rand sa fim sanatosi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Need for Speed key By acky in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 0 Last Post: 19-03-2016, 20:54
  2. Replies: 0 Last Post: 19-12-2012, 12:59
  3. Replies: 9 Last Post: 08-08-2011, 14:46
  4. Replies: 0 Last Post: 08-07-2011, 18:37
  5. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts