Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 12 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 101 to 120 of 229

Thread: FIFA 21

  1. #101 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Da ca și asa sunt schimbul 2 tocmai bine ajung pe la 23 și ceva acasa

  2. #102 SP
    Member clax_117's Avatar
    Salut .. am dat si eu astazi redeem pe store la voucherul primit cu varianta champions si dupa ce am introdus codul, in momentul in care am selectat download mi-a dat eroare . Cand am intrat in fifa, supriza, nu am primit packul bonus .Am reincercat sa dau redeem la cod, dar imi zice ca e invalid acum . Credeti ca se mai poate face ceva ?

    ---------- Post added 14-10-2020 at 19:34 ----------

    LE : Am reintrat in joc si am primit packul . Mi-a picat doar szczesny mai interesant, dar nu am ce face cu el pentru echipa premier league

  3. #103 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Si eu care, la 23 de ani, ma bucur ca scot Gold 2 la Weekend League si am ajuns in divizia a doua la Rivals cu o echipa de aproximativ 100k.

    https://wesport.ro/stiri/magicianul-de-14-ani-5132


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #104 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Anul asta pay 2 win este și mai evident, în seara asta au băgat SBC cu UCL, ăștia sunt retardați pentru ca încă nu au dat drumul la jucători de UCL în Pachete, au căzut câțiva însă se bate toată lumea pe ei am avut și eu unul și l-am vândut cu 10k.

    Jocul este plin de bug-uri.

  5. #105 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Cu cat joc mai mult Fifa, cu atat apreciez mai mult fotbalul adevarat, real.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #106 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Anul asta pay 2 win este și mai evident, în seara asta au băgat SBC cu UCL, ăștia sunt retardați pentru ca încă nu au dat drumul la jucători de UCL în Pachete, au căzut câțiva însă se bate toată lumea pe ei am avut și eu unul și l-am vândut cu 10k.

    Jocul este plin de bug-uri.
    SBC-ul tine 6 zile, joi vin pachetele de la Rivals&WL. Este timp. O sa scada preturile.

  7. #107 SP
    Member florent's Avatar
    Nu inteleg cum se va face acel free upgrade pe generatiile noi . Se baga discul in consola si incepe descarcarea unui update cu texturi 4k ?
    Se descarca jocul integral de 50+ GB ? Se laudau ca folosesc un engine nou pe PS5 / XSX , ala nu cred ca vine prin patch-uri .

  8. #108 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Se va descarca integral o versiune pentru PS5.

  9. #109 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Eu nu am citit de new engine pentru FIFA 21, este acelasi Frostbite, cu niste mici imbunatatiri. New engine poate de la 22 sau 23 incolo.



    FIFA 21 will be using new lighting systems, fast SSDs (to decrease load time), haptic feedback (PS5 DualSense controller), and other next-generation technology to enhance the gameplay experience.
    For anyone who owns the digital version of*FIFA 21*already, the next-gen version of the game can be downloaded from the PS5's or Xbox Series X's store once the user owns one of those consoles.

    However, people who buy a physical copy of*FIFA 21*can still benefit. It'll just take an extra step.

    In order to get the next-gen upgrade, anyone who buys a physical copy of*FIFA 21*will have to insert the disc into the PlayStation 5 or Xbox Series X. Once the disc is inserted and read, a next-gen upgrade will be available to download. This information is especially important for anyone considering buying the all-digital PS5 or*the Xbox Series S,*since they'd be unable to use a disc with those consoles and get the free upgrade.

  10. #110 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pai nici nu este vorba de un new engine, jocul va fi diferit pe, PS5 față de PS4.

  11. #111 SP
    Member palflo's Avatar
    salut baieti , care din voi joaca fifa 21 pe ps4 ? unde pot gasii jucatori de fifa 21 ? pentru niste meciuri amicale co-op

  12. #112 SP
    Manager paul's Avatar
    Versiunile pentru next-gen vin pe 4 decembrie:

  13. #113 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cam ciudat. Ma asteptam sa fie disponibil day 1 si pe next gen. Ce fac oamenii care-l joaca pe current gen si renunta la current gen in momentul in care trec pe next gen, dar totusi joaca FIFA la un nivel mai avansat?

  14. #114 SP
    Member vladthegamer's Avatar

    FIFA 21

    Pro-playerii raman pe PS4, PS4 Slim, PS4 Pro/Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, deoarece toate competitiile oficiale vor avea loc pe last gen, iar FIFA pe next-gen nu va fi cross play cu last gen.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #115 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Din acest motiv nu am inceput o cariera sau Pro Clubs, pentru ca am inteles de la lansare ca nu se transfera progresul pe noua generatie. Evident ca tot ce tine de UT o sa fie usor transferabil si interesul lor acolo e, oamenii care joaca la nivel avansat/profesionist oricum doar UT joaca, nu prea vezi campionate de mare anvergura facute pe Career Mode, Online Seasons, Pro Clubs, etc.

    It's all about the money.

  16. #116 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Exista pro players de altceva inafara de Ultimate Team? Nu urmaresc deloc deci este o intrebare absolut serioasa.

  17. #117 SP
    Member vladthegamer's Avatar

    FIFA 21

    Doar de Pro Clubs si Ultimate Team si, la noi, de kick-off, eLiga I.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #118 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Oamenii pro nu prea isi bat capul cu alte moduri de joc pentru ca nu se fac bani din alea. Daca nu exista turnee de niciun fel, nu poti sa faci nimic, decat regional, cu ceva sponsori locali adunati care poate dau ceva premii micute. Ca si cum ai face tu ceva turneu pe Facebook.

    Doar UT are turnee regionale/nationale/internationale facute cu sprijinul EA & co, unde se dau bani buni pentru ca se face si reclama multa, sponsori mari, etc. Jucatorii oricum decarteaza bani multi ca sa aiba sansa la vreun castig acolo, echipele cu care joaca sunt ale lor, cu playerii din clubul lor. Ca sa faci fata acolo iti trebuie orice e META, in acest caz, end game players si Legende. Cam greu sa iti pice Vieira, Gullit si R9 la pachete saptamanale daca nu bagi bani..

  19. #119 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca chiar stii sa joci si joci destul de mult, nu ai nevoie sa bagi niciun ban. Chiar zilele trecute, un prieten care acum e in liga 1 la Ultimate Team, l-a castigat pe Ronaldo (Nazario) in urma unui squad battle mai complicat.
    L-a vandut pe 7.5 mil $ si si-a facut super echipa cu banii aia si acum e in liga 1 pe care probabil o va castiga in curand.

    Dar omu joaca mostly FIFA si e si bun la asta.

  20. #120 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Aia e o sansa una la 1 milion, sa iti pice ceva super OP/legenda/jucator foarte scump la un pachet de SB. Pro players au nevoie de jucatori META rapid si trebuie sa ii cumpere sau sa ii prinda in pachete, de aceea baga bani masiv in FIFA points la inceput de fiecare FIFA, pentru a prinde jucatori buni, a se antrena si a participa la competitii ulterior. Degeaba esti bun si ai cate un R9 sau ceva de genul in echipa daca nu ai full stacked team si joci doar cu gold rare players.

    Arunca un ochi sa vezi ce echipe au oamenii la turnee, nu prea le intalnesti in joc in mod normal decat daca esti si tu Pro.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 12 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand cont origin cu FIFA 19 si FIFA 18 By RobertM95 in forum Software
    Replies: 0 Last Post: 05-07-2019, 22:30
  2. FIFA 18 By Melo in forum Console Club
    Replies: 236 Last Post: 02-08-2018, 20:47
  3. Vand Fifa 16 + Fifa 17 - PS4 By mihaixpp in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2017, 12:02
  4. Replies: 0 Last Post: 23-12-2014, 19:45
  5. Licitatie: FIFA 05 si FIFA 06 GBA By Khan in forum Licitatii
    Replies: 3 Last Post: 14-06-2009, 20:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts