Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 40 of 70

Thread: Suicide Squad: Kill the Justice League

  1. #21 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    In screenshot-ul leak-uit apar: Battle Pass, 6 currency-uri diferite, Store, Loadouts, etc.
    Astea toate confirma ca e "Live Service" .
    Pacat, sper ca se vor anula precomenzi in masa.
    Attached Images Attached Images fmpn5bsxkam1j3f.jpg

  2. #22 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu stiu de ce aveam impresia ca o sa fie un joc SP only. Din poza aia inteleg ca o sa fie un fel de Avengers

    LE: tot nu inteleg cum ar putea fi Live Service, din mom ce este joc SP/Co-op...
    Rocksteady also revealed the game will allow single player or grouping up with friends to play 1 to 4 player co-op, all while swapping between characters at any moment.

  3. #23 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Live Service nu inseamna neaparat Battle Royale.
    Si "Marvel's Avengers" e un "Live Service".

  4. #24 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai nu am zis Battle Royale, ci fix Avengers, care a fost mizerabil si super grindy.

    Eu chiar speram la o experienta buna de SP/co-op, dar daca recicleaza aceleasi 2-3 misiuni in 10 locatii, cum a facut-o Avengers, atunci sa-l dea gratis

  5. #25 SP
    Manager paul's Avatar
    Behind the scenes:

    Co-op gameplay:

  6. #26 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Oribil pentru mine ce am văzut. Nu am inteles nimic, tragi in tot ce miscă , stânga-dreapta haos total. O combinație de Fortnite si Gotham Knights cu grafică de PS4, ne-au arătat battle-pass-ul si pe ce alte lucruri "trebuie" să cheltuim banii.E clar în ce direcție se îndreaptă jocul, imi doresc să aibă soarta lui Avengers.
    Chiar mi-a plăcut când am văzut prima dată trailer-ul și aveam așteptări mari, părea un story fain.Nu mă regăsesc deloc în acest gen de joc.

  7. #27 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Mda, tot ce mă îngrijora s-a adeverit: live-service, battlepass, forced co-op, always online bull****.
    Ne râdeam de Gotham Knights dar cred că ăsta are șanse sa fie si mai slab.
    Chiar nu mă așteptam să arate mai rău decât Arkham Knight.
    Lucrează la el din 2017 și in 2023 vin să ne vândă battlepass-uri într-un joc full-price.

    Ce fac ei cu jocul ăsta mi se pare mult mai trist decât Sony care cere $10 în plus pe un God of War: Ragnarok sau Horizon: FW.

  8. #28 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am tot citit pareri pe internet de la oameni super incantati de ce au vazut, oameni care abea astepta sa puna mana pe joc.

    Iar eu toata prezentarea de aseara am fost...

    Efectiv nu a rezonat deloc cu mine. Un haos total, super grabit, dar mai ales inutil, cu un combat haotic care mai mult ma duce cu gandul la Sunset Overdrive, dar facut doar ca sa vada lumea ca uite - majoritatea timpului il petreci in aer - de parca ar conta...

    Iar trailer-ul initial, ala cu misiunea aia - efectiv nu am inteles nimic din el. Nu inteleg de ce au ales sa arate asa ceva, cand mai bine aratau ceva cinematic in-game funny si aia era

    Oricum, in mod clar nu ma pot imagina jucandu-ma asa ceva nici macar pentru 10h. In niciun caz luni sau ani, asa cum cred ei ca vor tine oamenii captivati de joc cu...ei stiu ce.

  9. #29 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Jocul se lanseaza in 2 luni, au fost nevoiti sa arate ceva gameplay.
    Rareori se intampla ca inainte de lansarea unui joc asa mare sa nu arate macar 2-3 minute de gameplay ca sa-ti faci o idee despre ce vrea sa fie.
    Dar aici au avut un motiv intemeiat, si reactia fanilor confirma lucrul asta.
    Video-ul de prezentare are 4k likes si 12k dislikes - cam multe like-uri zic eu .

  10. #30 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu as fi curios - daca este cineva pe aici caruia i-a placut si vrea sa-l joace - sa argumenteze putin ce anume i-a placut, pentru ca sunt curios cu ce nu rezonez eu.

    Fara flame sau hate - pur si simplu sunt curios de parerea cuiva

  11. #31 SP
    Junior Member SieNoK's Avatar
    N-ai cu cine. Il luam in iunie cu 50 lei... ) asta daca nu aveti ce face cu ei.

  12. #32 SP
    Member rzv31's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Eu as fi curios - daca este cineva pe aici caruia i-a placut si vrea sa-l joace - sa argumenteze putin ce anume i-a placut, pentru ca sunt curios cu ce nu rezonez eu.

    Fara flame sau hate - pur si simplu sunt curios de parerea cuiva
    Mizerie.
    Nu pot intelege cum dupa atatea fail-uri la astfel de jocuri sa mai bagi bani sa creezi inca un fail? Targetul sunt copiii din USA care isi iau console doar pt fps-urile call of duty.

  13. #33 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    this can't be made by rocksteady

  14. #34 SP
    Manager paul's Avatar
    Posibila amanare fara data:

  15. #35 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Foarte bine. Poate inteleg ce-i supara pe fani si isi schimba abordarea si renunta la mizeriile alea.

  16. #36 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Poate să-l amâne iar si iar, mare lucru nu cred că mai poate fi schimbat. Răul a fost deja făcut .

  17. #37 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Suicide Squad Insider 01: Story & Gameplay

  18. #38 SP
    Manager paul's Avatar
    King Shark:

  19. #39 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Imi place un pic mai mult traversal-ul acum decat in primul gameplay trailer, dar parca povestea si personajele lasa mult de dorit.
    Dialogul mi se pare tare cheesy si gameplay-ul in unele faze pare ok dar in altele cam invechit; icon-urile alea pt ammo imi aduc aminte de cum aratau in jocurile de acum 2-3 generatii in urma.
    Si daca sperati ca vor scoate alte jocuri ca primele Batman Arkham, sa nu va faceti prea multe sperante: Warner Bros. says it's focusing on transforming its biggest franchises into live service games | Eurogamer.net .

  20. #40 SP
    Manager paul's Avatar
    2 februarie 2024.

    No More Heroes TGA 2023 trailer:

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. The League of Explorers - o noua aventura in Hearthstone By Csander in forum Stories & Other News
    Replies: 1 Last Post: 07-11-2015, 18:58
  2. Replies: 0 Last Post: 04-10-2012, 20:04
  3. Disgaea 3: Absence of Justice Hands-On By Donely in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 18-01-2012, 12:57
  4. FIFA 12 fara Czech League si Turkish League By IceBlast13 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 05-10-2011, 21:56
  5. Replies: 0 Last Post: 05-07-2011, 17:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts