Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 34 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 LastLast
Results 621 to 640 of 679

Thread: Tekken 6

  1. #621 SP
    Member lowlifekane's Avatar
    Quote Originally Posted by monstrul View Post
    Daca e cineva disponibil la tekken 6 pe psn sa imi dea add - sunt cam noob dar vreau sa invat
    O sa-ti dau add cand revine PS-ul la mine (momentan il impart cu inca doi prieteni) si jucam.
    L-am avut saptamana trecuta si vroiam sa joc cu RonanN, da abia m-am putut atinge de el de treaba!

  2. #622 SP
    Member alysefu's Avatar
    Quote Originally Posted by monstrul View Post


    Daca e cineva disponibil la tekken 6 pe psn sa imi dea add - sunt cam noob dar vreau sa invat
    Inscriete aici : Tekken Zaibatsu - The Ultimate Tekken Resource - Tekken Zaibatsu
    Gasesti tutoriale si tot ce iti trebuie mai ales pt inceput :-bd

  3. #623 SP
    Member monstrul's Avatar
    @lowlifekane In general in weekend e cel mai bine pentru mine
    @alysefu - Mersi de site, il stiam de la Avoiding the puddle deja am cateva tutoriale "in the works"

  4. #624 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Iti dau eu add monster, zilele astea sa jucam

  5. #625 SP
    Member monstrul's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Iti dau eu add monster, zilele astea sa jucam
    sweet!

  6. #626 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Si site-ul Level Up Your Game - Tekken Tutorials and News - - e extrem de bun pe langa tone de chestii funny gasesti si tutoriale video bine facute

  7. #627 SP
    Member monstrul's Avatar
    Diseara pe la 8 sunt disponibil.Ma chinui cu Nina si pare un personaj putin dificil de invatat.Daca poate cineva sa posteze un combo video practic la nina cu notatii as fi recunoscator.

  8. #628 SP
    Member alysefu's Avatar
    Nu cred ca joaca nimeni nu Nina de aici.. dar totusi un video e asta care il postez mai jos , e destul de greu sa faci combo cu Nina , mai ales daca joci online Trebuie sa te inveti sa faci ws 1 incontinu si foarte repede . Totusi du-te in lista ei si daca reusesti sa faci toate cele 7 combo-uri ale ei esti pe drumul bun si poti avansa la combo-uri mai grele Face un damage foarte mare Nina :X


    Alt video

  9. #629 SP
    Member monstrul's Avatar
    mersi.i like a challange

  10. #630 SP
    Member alysefu's Avatar
    Monstru uite cam asa sta un combo de Nina facut de mine ..
    d1+4 , d/f+3,1 , ss+1-f , 1 , 1+4 !B f,f n ws+1 , 1+4 . E foarte simplu... de amatori dar poti incepe cu asta
    Imi place Nina , she's so hot

  11. #631 SP
    Member lowlifekane's Avatar
    Si mie imi place Nina, alot chiar. Dar din pacate de la Tekken 4 (unde era A+ tier) o arde numai cu nerf-uri.

    Ea niciodata nu a fost personajul ala cu damage cel mai mare sau wall carry-ul cel mai bun, ci mereu jucatorii de Nina se bazau pe pokes-urile ei bune combinate cu un bun spacing, pe reset-urile ei godlike si pe mixups. Cel mai bun mod de a invata-o pe Nina e sa te uiti cum joaca alti jucatori de top cu ea, daca se poate sa fie coreeni cu atat mai bine. Nu zic sa copi motamo ce fac ei, ci mai degraba sa prizi o idee de stilul in care trebuie jucat personajul. Un jucator bun pe care il tin minte de pe la MLG este Juie ... care din pacate nu mai tin minte ce nationalitate avea, dar he was playing a solid aggressive Nina.

  12. #632 SP
    Member alysefu's Avatar
    Hey , cum vi se pare Zafina ? Am inceput azi sa joc putin cu ea ... dar are damage cam mic . Voua cum vi se pare ?

  13. #633 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Cine e prin cluj in weekendul asta:
    Ne vedem la Tekken 6! Woooooo!

    ---------- Post added 27-04-2012 at 02:40 PM ----------

    Deci, pana la urma, problema era de la TV LAG nu de la PSN, my bad. Am facut asta:

    To calibrate your PS3 on your HDTV you'll need to make sure your using Game Mode on your TV, make sure you turn off the DNIe. You WILL have to re-do your settings to get the picture quality back to where it was.
    ...si totul merge brici. E ciudat cum pe 360 n-am acut nevoie de asa ceva. Oh well, bine c-am rezolvat. Era FOARTE ENERVANT ca pe X360 mergea brici si pe PS3 mergea LENT!

  14. #634 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Din arhiva

    For Articles: Chromeless Player

    Uai ce dor mi-e de ei! <3

  15. #635 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Dupa cum am promis:

    Japan Play Transylvania | Tekken 6 | Winners Final | Alvan (Jin) vs. RonanN1 (Alisa) Match 1

    Japan Play Transylvania | Tekken 6 | Winners Final | Alvan (Jin) vs. RonanN1 (Alisa) Match 1 - YouTube

    Japan Play Transylvania | Tekken 6 | Winners Final | Alvan (Jin) vs. RonanN1 (Alisa) Match 2

    Japan Play Transylvania | Tekken 6 | Winners Final | Alvan (Jin) vs. RonanN1 (Alisa) Match 2 - YouTube

    Japan Play Transylvania | Tekken 6 | Grand Final | Alvan (Jin) vs. RonanN1 (Alisa) Match 1

    Japan Play Transylvania | Tekken 6 | Grand Final | Alvan (Jin) vs. RonanN1 (Alisa) Match 1 - YouTube

    Japan Play Transylvania | Tekken 6 | Grand Final | Alvan (Jin) vs. RonanN1 (Alisa) Match 2

    Japan Play Transylvania | Tekken 6 | Grand Final | Alvan (Jin) vs. RonanN1 (Alisa) Match 2 - YouTube

    Japan Play Transylvania | Tekken 6 | Grand Final | Alvan (Jin) vs. RonanN1 (Alisa) Match 3

    Japan Play Transylvania | Tekken 6 | Grand Final | Alvan (Jin) vs. RonanN1 (Alisa) Match 3 - YouTube

    A ramas Alisa fara baterii
    Attached Images Attached Images leftside8.png

  16. #636 SP
    Member alysefu's Avatar
    Ai luat bataie de la Jin asta care nu a auzit de electric si se misca in fata si spate ? Wuw... Cum a ajuns in finala nu stiu
    Ps: Am dat iar de eltofury , l-am spart ... si a dat ragequit ca de obicei , apoi mai si insulta !!! Comic rau omu'.

    ---------- Post added 04-05-2012 at 06:47 PM ----------

    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Din arhiva

    For Articles: Chromeless Player

    Uai ce dor mi-e de ei! <3
    4:35

    ---------- Post added 04-05-2012 at 07:07 PM ----------




    Doamneeee Am stat sa ma uit la fata aluia in loc sa ma uit la meci la 9:50 zici ca vroia sa sparga tv-ul )

  17. #637 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Apoi am luat bataie c-am fost super obosit...si dupa cum am zis "alisa" (eu) a/am ramas fara baterii... (de abia am asteptat sa ajung acasa si sa stau sa beau o bere si sa ma culc, lol).

    Nu conteaza, e din Cluj tipul si mai jucam, acuma bine ca sunt oameni | faza funny e ca inainte (la casuals) l-am batut aproape de fiecare data

    Eu pe 360 nu mai joc Tekken 6, m-am mutat pe PS3 (daca tot m-am obisnuit cu controllerul)

    Mai era un baiat ce juca fain cu Nina (tot din Cluj) good stuff

  18. #638 SP
    Member alysefu's Avatar
    Faci bine , si eu ma mut pe PS3 pana sa apara TTU2

  19. #639 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    daca tu ai fost obosit, care esti din Cluj, atunci cum erau oare oamenii din alte judete? Anyway dragute meciuri. Amandoi aveti mad skillz si sper ca la anu sa ai mai mult noroc. Oricum pentru simplu fapt ca ai ajuns in finala, meriti un rand de aplauze.

    btw ce premii s-au dat pentru primele 3 locuri?

  20. #640 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    daca tu ai fost obosit, care esti din Cluj, atunci cum erau oare oamenii din alte judete?
    Au fost 3 oameni din alte judete (mai exact Bucuresti) restul toti am fost din Cluj si s-au simtit cum m-am simtit si eu cand am mers in Bucuresti eu am avut multe meciuri back 2 back pe cand altii au avansat prin neprezentarea adversarului (grrrr)

    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    btw ce premii s-au dat pentru primele 3 locuri?
    N-au fost premii a fost 4 fun

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 34 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 LastLast

Similar Threads

  1. Tekken 7 By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 287 Last Post: 14-01-2024, 19:45
  2. Replies: 0 Last Post: 22-07-2011, 18:08
  3. Replies: 0 Last Post: 01-07-2011, 14:38
  4. Tekken 6 By HeinekeN_ in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 10-10-2008, 13:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts